Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Mūzika

Jāņa Ruņģa Klātbūtne laiž klajā jaunu skaņdarbu Laika Telpa

Grupa Jāņa Ruņģa Klātbūtne laiž klajā trešo priekšvēstnesi debijas albumam Ārpus prātus, kas nāks klajā šogad. Dziesmas Laika Telpa ierakstu palīdzēja realizēt bundzinieks Rūdolfs Dankfelds un miksēšanas pults virtuozs Gatis Zaķis, kurš veica tehnisko skaņu ierakstu, kā arī bija padomdevējs. Singls tapis Tru Music Studio. Jānis ir skaņdarba mūzikas un vārdu autors, kā arī iespēlējis dažādas skaņas ar elektrisko un basģitāru.

Rag'n'Bone Man koncerts Rīgā pārcelts

Saistībā ar tehniskām problēmām piektdien plānotais Rag’n’Bone Man koncerts nenotiks - tas tiek pārcelts uz svētdienu 29. aprīli, portālu Diena.lv informēja koncertaģentūra FBI.

Grupa Age of Stones atgriežas ar jaunu skaņdarbu Pavasaris

Grupa Age of Stones atgriežas uz skatuves un klausītājiem nodod savu pirmo singlu Pavasaris no gaidāmā albuma. Portālu Diena.lv grupas pārstāvji informēja, ka šis skaņdarbs iecerēts kā sveiciens klausītājiem pavasarī un mudinājums mosties, sakopties un doties lielajos dienas darbos.

Ventspilī koncertēs apvienība Son Lux no ASV

Latvijā 29. septembrī Ventspilī, teātra namā Jūras vārti viesosies komponista Raiena Lota (Ryan Lott) vadītā apvienība Son Lux no Amerikas Savienotajām Valstīm, informēja koncerta pārstāve Antra Lācberga.

Izveidota jauna tīmekļa vietne par tautas mūzikas instrumentiem Latvijā

Izveidota jauna tīmekļa vietne www.tautasmuzikasinstrumenti.lv, kurā iespējams iegūt plašākas zināšanas par tautas mūzikas instrumentiem Latvijā, un īpaša uzmanība šobrīd pievērsta koklēm, piedāvājot vairāk nekā 40 mācību video etnogrāfiskās kokles spēles pamatu un repertuāra apguvei, informēja Latvijas Kultūras akadēmijas sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Lūse.

Dzintaru koncertzālē notiks Mārtiņam Freimanim veltīts koncerts

Dzintaru koncertzālē 28.augustā plkst. 19 notiks koncerts, kurā satiksies latviešu mākslinieki, lai izdziedātu Mārtiņa Freimaņa dziesmas jaunās versijās no topošā veltījumu albuma Mans draugs Mārtiņš Freimanis, informēja koncerta pārstāve Ilze Pleša.

Maijā Kuldīgā notiks Čella svētki

No 6. līdz 12. maijam notiks Čella svētki Kuldīgā, kas tiek organizēti vienlaikus ar 10. Starptautisko Kārļa Davidova čellistu konkursu, informēja Kuldīgas kultūras projektu speciāliste Agnese Lapsiņa.