Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mūzika

Radio Klasika sāk Lielās mūzikas balvas 2018 Prognožu spēli

Latvijas Radio (LR) 3 Klasika no šodienas, 18. februāra līdz 5. martam piedāvās Lielās mūzikas balvas Prognožu spēli, kurā ikviens tiek aicināts prognozēt iespējamos laureātus, informēja LR sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Zomerovska.

Liepājā uzstāsies džeza trio 3xHess no Dānijas

Svētdien, 10. martā, plkst. 18 Liepājas koncertzālē Lielais dzintars Starptautiskā zvaigžņu festivāla ietvaros koncertēs džeza trio no Dānijas 3xHess, informēja koncertzāles pārstāve Santa Margeviča.

Latvijas Nacionālā opera un balets rīko konkursu skolēniem Ceļojums uz Operu

Lai veicinātu jauniešu interesi par operas un baleta mākslu, jau sesto gadu VSIA _Latvijas Nacionālā opera un balets aicina 9. līdz 12. klašu skolēnus piedalīties konkursā Ceļojums uz Operu, kas šogad veltīts topošajiem baleta jauniestudējumiem Hamlets un (Ne)stāsti man pasakas, informēja LNOB sabiedrisko attiecību vadītāja Irbe Treile.

LNSO aicina uz koncertu goda diriģenta Vasilija Sinaiska vadībā

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) 14. februārī plkst. 19 uz Lielās ģildes skatuves sniegs koncertu diriģenta Vasilija Sinaiska vadībā, kas reiz bijis LNSO galvenais diriģents un tikko atgriezies no nozīmīga Eiropas apceļojuma ar leģendāro Sanktpēterburgas filharmonijas orķestri, informēja orķestra pārstāve Anna Babre.