Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Mūzika

Brāļu vasaras brīvdiena Jūrmalas ziemā © DIENA

Jau trešo gadu laikā, kad pamazām kļūst arvien gaišāks, Dzintaru koncertzāle piedāvā demokrātisku koncertu ciklu Brīvdienu mūzika Dzintaru koncertzālē. Koncerti, kas sākas nevis vēlu vakarā, bet agrā pēcpusdienā, ļauj tos iekļaut brīvdienas atpūtas komplektā ar jauku pastaigu gar jūru un nesteidzīgu maltīti Dzintaru koncertzāles restorānā Maestro.

Cēsīs uzstāsies mūziķi Toms Adams un Kelsija Lu

Sestdien, 26. janvārī, Koncertzāles Cēsis Ambiente skatuve ciklā, kas top sadarbībā ar programmu Tīrkultūra, uzstāsies britu mūziķis Toms Adams un grupa Vēstnieks. Savukārt šodienas tirdzniecībā pieejamas biļetes arī uz nākamo sērijas koncertu 16. martā, kurā viesosies jaunā popmūzikas zvaigzne no Amerikas, čelliste un dziedātāja Kelsija Lu, informēja koncertzāles pārstāve Egija Saļņikova.

Manu iedomu un sapņu pasaulē © DIENA

Londonas grupa The Tiger Lillies jaunajā programmā piedāvā savu stāstu par mūsu pusē pazīstamo apjukumu un reibinošo haosu, krītot visām robežām deviņdesmito gadu sākumā. Ansamblis sniegs koncertus VEF Kultūras pilī 23. un 24. janvārī

Apglabājiet mani klavierēs © DIENA

Pētera Čaikovska Pīķa dāmas jauniestudējums Londonas Karaliskajā jeb Koventgārdena operā ir grandioza psiholoģiska, pseidobiogrāfiska maskarāde ar kiča un absurda elementiem

Liepājā februārī uzstāsies itāļu tenors Marko Bīslijs

Liepājas koncertzālē Lielais dzintars 23.februārī ar vienīgo koncertu un pirmo reizi Latvijā uzstāsies baroka mūzikas interprets, itāļu tenors Marko Bīslijs, aģentūru LETA informēja Lielais dzintars sabiedrisko attiecību vadītāja Santa Margeviča.

Ramiņa Lakstīgala atgriežas © DIENA

Kanādā dzīvojošā latviešu komponista Imanta Ramiņa opera Lakstīgala, kuras iestudējums tikko izvirzīts Lielajai Mūzikas balvai 2018 kategorijā Gada uzvedums, piedzīvos vēl vienu izrādi Rīgas Lielajā ģildē 27. janvārī plkst. 16.