Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Mūzika

Egils Siliņš debitēs Baireitas festivālā(2)

Latviešu basbaritons Egils Siliņš 25. jūlijā Riharda Vāgnera operā Leongrīns debitēs leģendārā Baireitas festivāla atklāšanā, stāsta dziedātāja pārstāve Liena Jakovļeva.

Ksenija Sidorova: Ir nozīmīgi parādīt pasaulei, ka mūsu labākais eksports ir kultūra(2)

24. jūlijā Dzintaru koncertzāles Lielajā zālē koncertā Dzimuši Latvijā akordeoniste Ksenija Sidorova muzicēs kopā ar Latvijas Simtgades jauniešu orķestri, kas valsts simtgades svētku programmas ietvaros ļauj labākajiem Latvijas jaunajiem mūziķiem pilnveidot savas mākslinieciskās prasmes un uzstāties kopā ar pasaulslaveniem Latvijas mūziķiem, informēja Latvijas Televīzjā.

Festivāls Zemlika izziņo pirmos mūziķus

Kā pirmie no mūziķiem, kas 19. un 20. oktobrī uzstāsies mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivālā Zemlika Durbē, zināmi ungāru ģitārists un skaņu mākslinieks Gosheven, norvēģu kontrabasista Jū Bergera Mīres un islandiešu perkusionista Oulavūra Bjerna Oulavsona duets un pishedēliskās rokmūzikas apvienība Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs no Ņūkāslas Lielbritānijā, informēja festivāla rīkotāji.

Ar Nastavševa Lēnajām dejām atklās Gors Jumta terases sezonu

Piektdien, 20. jūlijā, ar Vladislava Nastavševa un grupas Ezeri programmu Lēnās dejas tiks atklāta Latgales vēstniecības Gors Jumta terases vasaras sezona, kas turpināsies ar astoņiem kino un mūzikas vakariem jūlijā un augustā, informēja Gors pārstāve Edīte Husare.

Jauniešu koris Kamēr… koncertē Singapūrā un Taivānā

Jauniešu koris Kamēr… devies koncertturnejā uz Āzijas valstīm, kur kolektīvs mākslinieciskā vadītāja un galvenā diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā no 18. jūlija līdz 2. augustam viesosies festivālos Singapūrā un Taivānā, informēja kora projektu vadītājs Edgars Skarbulis.