Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Mūzika

Ruletenburgā zaudē visi © DIENA

Tiem, kuri nespēj mīlēt, atliek tikai spēlēt. Flāmu operā Beļģijā tapis krāsaini teatrāls, drudžaini azartisks Sergeja Prokofjeva operas Spēlmanis jauniestudējums

Sestdien noskaidros koru karu uzvarētājus

Sestdien, 30. jūnijā, no plkst. 10 Latvijas Universitātes Lielajā Aulā notiks koru konkursa fināls Dziesmu kari, kā arī deju koncerta Vēl simts gadu dejai pirmais mēģinājums. Latvijas labāko amatierkoru finālsacensības norisināsies jaukto, vīru, sieviešu, kā arī senioru koru kategorijās.

Sākas abonementu iepriekšpārdošana uz Metropolitēna operas 2018./19. gada sezonas tiešraidēm

Kinoteātris Kino Citadele uzsāk sezonas abonementu iepriekšpārdošanu uz Metropolitēna operas nama 2018./19. gada sezonas tiešraidēm. Metropolitēna iestudējumos piedalīsies arī dziedātāji no Latvijas - 6. oktobrī Džuzepes Verdī operā Aīda dzirdēsim izcilo Aleksandru Antoņenko, bet 20. oktobra Kamila Sensānsa operas Samsons un Dalila jauniestudējumā uz Metropolitēna skatuves atgriezīsies latviešu operas spožākā zvaigzne Elīna Garanča, informēja kinoteātra pārstāve Zane Kauliņa.

Rīgā viesosies Tallinas un Viļņas kamerorķestri

Sveicot Baltijas valstis simtgadē, to galvaspilsētu - Rīgas, Tallinas un Viļņas – orķestri apvienojušies koncertprogrammā Simtgades skaņas, kas 18. augustā plkst. 17 tiks atskaņot VEF Kultūras pilī, informēja orķestra Rīga pārstāve Baiba Tilhena.

Līdz augusta sākumam mūziķus aicina pieteikties Ielu mūzikas dienai

Jau astoto gadu pēc kārtas Rīgas svētku un Ostas svētku ietvaros notiks _Ielu mūzikas diena, kas notiks 18. augustā no plkst. 12 līdz plkst. 21 dažādās Rīgas vietās: Zviedru vārtos, Smilšu ielā, Valņu ielā, Kaļķu ielā, Rīdzenes ielā un Bastejkalnā, informēja pasākuma pārtsāve Inga Zālīte.

Jūrmalā uzstāsies Miša Maiskis un kamerorķestris Maskavas virtuozi

12. jūlijā Dzintaru koncertzālē Baltijas muzikālo sezonu vasaras programmas ietvaros notiks Rīgā dzimušā, čellista Mišas Maiska koncerts, kurā viņš muzicēs kopā ar kamerorķestri Maskavas virtuozi, bet solistu lomās iejutīsies viņa bērni - Lilija (klavieres) un Saša (vijole) Maiski, informēja koncerta organizatori.

Dziesmu svētki nāk ar vērienu © DIENA

XXVI Dziesmu un XVI Deju svētki, kas sāksies jau šosestdien, Rīgā pulcēs 43 219 svētku dalībnieku, kas par 2619 dalībniekiem pārsniedz iepriekšējo, 2013. gada svētku vērienu.