Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Mūzika

Ar koncertiem rudenī atzīmēs Ievas Akurateres un Jura Kulakova jubilejas

Svētdien, 22.aprīlī, pazīstamā rokmūziķe un dziesminiece Ieva Akuratere svinēs 60 gadu jubileju, kuru kopā ar vēl vienu šā pavasara gaviļnieku – komponistu Juri Kulakovu – šī gada rudenī atzīmēs koncertos Jurim Kulakovam un Ievai Akuraterei – 60 / Gandrīz tautasdziesma, informēja mūziķu pārstāve Una Griškeviča.

Fonoklubā uzstāsies džeza trio Mike Parker’s Trio Theory

Cēsu Fonoklubā 16. maijā uzstāsies džeza trio Mike Parker’s Trio Theory, kas vieno mūziķus no Ņujorkas, Čikāgas un Krakovas Polijā – to starpā arī divām Grammy balvām nominētais Frenks Pārkers, portālu Diena.lv informēja Fonokluba pārstāvji.

Orķestris bija mans sapnis © DIENA

"Orķestrī es gribēju spēlēt jau kopš skolas gadiem. Mēs ar mammu un brāli, klarnetistu Sigurdu Circeni, regulāri katru nedēļu braucām uz visiem simfoniskajiem koncertiem. Es orķestri pazinu, zināju, kā sauc visus stīdziniekus. Mājās klausījāmies arī plates, urbāmies līdzi partitūrās un zinājām visu repertuāru. Man bija pilnīgi skaidrs, ka vēlos strādāt simfoniskajā orķestrī," atzīstas Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra altu koncertmeistare Ināra Brīnuma.