Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Mūzika

Melnajā piektdienā notiks Artura Skuteļa un grupas Tvērumi lielkoncerts

Ceturtdien, 6. septembrī, klubā Melnā piektdiena (Rīgā, Brīvības gatvē 193c) notiks Artura Skuteļa un Tvērumu lielkoncerts, kas vienlaikus būs arī grupas jaunākā albuma Nekad nekur prezentācija, pirmais kopīgais koncerts šogad un pēdējais uz nenoteiktu laiku, informēja mūziķis.

FOTO: Grāmatas par Mārtiņu Freimani prezentācija un koncerts Mans draugs Mārtiņš Freimanis

Dzintaru koncertzālē otrdien, 28. augusta vakarā pulcējās mākslinieka Mārtiņa Freimaņa draugi, laikabiedri un mūzikas cienītāji, lai piedzīvotu Daigas Mazvērsītes veidotās biogrāfiskās grāmatas par Freimani atvēršanu un izbaudītu viņa radītās dziesmas populāru mūziķu izpildījumā koncertā Mans draugs Mārtiņš Freimanis, informēja pasākuma pārstāve Ilze Pleša.

Korim Kamēr... jauna stūre © DIENA(3)

Par jauniešu kora Kamēr… galveno diriģentu un māksliniecisko vadītāju kļuvis Aivis Greters, kurš iepriekš pildījis kora otrā diriģenta pienākumus. Savukārt kora līdzšinējais mākslinieciskais vadītājs Jānis Liepiņš, kurš kolektīvu vadīja kopš 2012. gada, karjeru turpinās Latvijas Nacionālajā operā un baletā, kā arī pievērsīsies jauniem profesionāliem izaicinājumiem Latvijā un ārvalstīs.

Grupa The Bad Tones izdevusi minialbumu Bad Tunes

Latviešu psihedēliskā roka grupa The Bad Tones izdevusi jaunu mazalbumu jeb EP Bad Tunes, kas pieejams digitālajās mūzikas platformās, kā arī vienā vinila plates eksemplārā, kuru iespējams iegādāties izsolē internetā, informēja grupas pārstāvis Henriks Eliass Zēgners.

Dzejas dienu ietvaros notiks Skaņu meža rīkots pasākums Jelgavā

Nepieradinātās mūzikas festivāls Skaņu mežs šogad pirmo reizi piedalīsies Dzejas dienās, Jelgavā, 16. septembrī plkst. 16 Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā rīkos koncertu, kurā sadarbosies vācu brīvās improvizācijas mūziķi Olafs Rups (Olaf Rupp, ģitāra) un Ulrike Branda (Ulrike Brand, čells), kā arī latviešu dzejnieks un atdzejotājs Sergejs Moreino, informēja Skaņu meža pārstāvis Rihards T. Endriksons.

Zināmi vēl mūziķi, kas piedalīsies festivālā Zemlika

Festivāla Zemlika kas Durbē norisināsies 19. un 20. oktobrī, programmā iekļauti vēl vairāki mūziķi – guļamistabas popmūzikas savrupnieks Better Person no Polijas, japāņu vokāliste Hatis Noit, audiovizuālais duets Jerusalem In My Heart no Monreālas un latviešu tautas mūzikas interprete Katrīna Dimanta, informēja festivāla organizatori.

Baltijas jūras festivālā Stokholmā latviešu un igauņu mūziķi godinās savu valstu jubilejas

Ceturtdien, 23. augustā plkst. 19 Stokholmas Bervalda zālē (Berwaldhallen), vienā no prominentākajiem Ziemeļeiropas muzikālajiem forumiem – Baltijas jūras festivālā (Östersjöfestivalen) notiks Baltijas valstu simtgadei veltīts koncerts, kurā diriģenta Normunda Šnē vadībā uzstāsies Valsts kamerorķestris Sinfonietta Rīga un Tallinas kamerorķestris, informēja Sinfonietta Rīga sabiedrisko atttiecību vadītājs Gints Ozoliņš.