Laika ziņas
Šodien
Migla

Ziņas

Nedēļas nogalē tik silts vairs nebūs

Tuvākajās dienās gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies tikai nedaudz, bet jūtami vēsāks laiks gaidāms no piektdienas, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un Global Forecast System.

Autovadītājus brīdina par iespējamu miglu

VAS Latvijas Valsts ceļi brīdina autovadītājus, ka vietām jārēķinās ar miglu un pasliktinātu redzamību, kā arī atgādina - aizvien vietām notiek ceļu remontdarbi, tāpēc jāizvēlas atbilstošs un drošs braukšanas ātrums.

Nekā personīga: Pasažieru vilciens gadiem nav atguvis pusmiljona parādu no Rīgas domes(4)

Rīgas dome jau četrus gadus ir parādā AS Pasažieru vilciens (PV) 563 000 eiro par pilsētnieku pārvadāšanu. Parāds radās eksperimenta laikā 2013.un 2014.gadā, kad Rīgas dome un Satiksmes ministrija vienojās, ka pašvaldības atlaides senioriem, studentiem un vēl 11 pasažieru kategorijām darbosies arī vilcienos, svētdien vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.

Biodegvielai atcels samazināto akcīzes nodokļa likmi(1)

Latvijā biodegvielai un biodegvielas un fosilās degvielas maisījumiem ar biodegvielas saturu augstā koncentrācijā (E85 un B100) atcels patlaban piemērotās samazinātās akcīzes nodokļa likmes, liecina Finanšu ministrijas (FM) sagatavotais priekšlikums.

Nākamnedēļ gaidāms saulains laiks(1)

Atbilstoši jaunākajām prognozēm vēl vismaz nākamās četras dienas laikapstākļus Latvijā noteiks anticiklons un pārsvarā saglabāsies saulains laiks.

Vēsture Dienā: Apvērsuma iecere © DIENA(17)

Krievijā vara vienmēr šaus – 1993. gada 5. oktobra Dienā secināja Aivars Ozoliņš, komentējot 4. oktobrī notikušo Krievijas parlamenta apšaudi (tai skaitā ar tankiem), kas ar Krievijas prezidenta Borisa Jeļcina uzvaru izbeidza viņa un Ruslana Hasbulatova vadītā Krievijas parlamenta pretstāvi cīņā par varu un naudu. Otrs Dienas komentāra secinājums izrietēja no pirmā: Latvijai jābēg no krievu lāča, cik vien ātri un cik vien tālu var. Lai gan Krievijas parlaments pretojās Jeļcina reformām, tā asiņainā izdzenāšana šodien tiek uzskatīta arī par augsni, kas vēlāk ļāva uzplaukt Putina agresīvajam autoritārismam.

KPV LV tiksies ar Saskaņu, jo tas esot solīts vēlētājiem(35)

Partija KPV LV nākamnedēļ "konsultāciju formātā" plāno tikties ar Saskaņu, skaidrojot, ka tādējādi izpildīs vienu no vēlētājiem dotajiem solījumiem. KPV LV līderis Artuss Kaimiņš aģentūrai LETA pauda, ka KPV LV kā partijai, kura ir uzvarējusi vēlēšanās tā dēvētājā centriskajā, centriski labējā jeb latviskajā spārnā, ir pienākums tikties ar visām Saeimā ievēlētajām partijām. KPV LV arī saviem vēlētājiem iepriekš apsolīja tikties ar visiem politiskajiem spēkiem, norādīja politiķis.

Dzintars uzskata, ka sarkanās līnijas tiek vilktas nevietā un vienīgajai jābūt - neiesaistīt koalīcijas sarunās Saskaņu © DIENA(18)

Jaunajā Saeimas sasaukumā 13 mandātus ieguvušās nacionālās apvienības Visu Latvijai!-TB/LNNK (NA) līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars piektdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta Panorāma norādīja, ka koalīcijas veidošanas sarunās sarkanās līnijas tiekot vilktas arī nevietā. Viņaprāt, koalīcijas veidošanas sarunu procesā kā vienīgajam principam jāpaliek Saskaņas atstāšanai ārpus sarunu procesa.