Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Policija atgādina par drošību Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku laikā Aglonā

Laika posmā no 12. līdz 15. augustam starptautiskas nozīmes svētvietā Aglonā, tradicionāli norisināsies Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētki. Balstoties uz iepriekšējo gadu pieredzi, likumsargi informē, ka Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas dienas svinīgo pasākumu laikā Aglonā pulcējas tūkstošiem cilvēku, tieši tāpēc, lai rūpētos par vairāku desmitu tūkstošu svētku dalībnieku drošību, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki, strādās pastiprinātā režīmā un pēc īpaši izstrādāta darba plāna. Policisti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kartību, ka arī nepieciešamības gadījumā palīdzēs līdzcilvēkiem.

Izlozēti 13.Saeimas deputātu kandidātu sarakstu numuri(14)

Ar pirmo numuru 13.Saeimas vēlēšanās startēs Latvijas Krievu savienība, piektdien tika noskaidrots Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) notikušajā parlamenta vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu numuru izlozē parlamenta Sarkanajā zālē.

Koļegovai izsniegta atkārtota darba nespējas lapa(11)

Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektorei Ingai Koļegovai pēc šogad jau vairāk nekā divus mēnešus ilgas slimošanas un atvaļinājuma no šodienas izsniegta atkārtota darba nespējas lapa, aģentūra LETA uzzināja VVD.

Stradiņa slimnīcā plaušu vēža un citu slimību ārstēšanai sāk izmantot endobronhiālo krioterapiju(1)

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Plaušu slimību un torakālās ķirurģijas centrā uzsākta jauna diagnostikas un ārstēšanas metode – krioterapija. Procedūras laikā pacientam elpceļos sasaldē slimības bojātos audus, tai skaitā vēža šūnas. Rezultātā audzēja šūnas iet bojā, savukārt normālo audu struktūra netiek bojāta. Latvijā līdz šim endobroniālas krioterapijas metode nav izmantota, vēsta slimnīca.