Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ziņas

Pirmdien nedaudz pastiprināsies vējš

Pirmdien Latvijā dienvidu, dienvidrietumu vējš brāzmās sasniegs 8-13 metrus sekundē, vietām piekrastē brāzmu spēks pieaugs līdz 17 metriem sekundē, vējainākā diena gaidāma Liepājā un Ventspilī.

Mīti un patiesība par virtuālajiem asistentiem(2)

Virtuālais asistents vai klientu apkalpošanas speciālists? Svarīgākā ir problēmjautājumu risināšanas kvalitāte, ne tas, vai atbildes sniedz robots vai reāls cilvēks. Tomēr ir būtiski zināt, ko ņemt vērā, lai "saruna ar robotu" būtu izdevusies, īpaši, ja komunikācijas tēma skar finanšu informāciju, kurai nekādā gadījumā nebūtu jānonāk pie trešajām pusēm. Sabiedrībā aizvien valda vairāki mīti par čatbotiem, tāpēc par to izmantošanu klientu apkalpošanas kvalitātes pilnveidē komentē 4finance personāla daļas vadītāja Kristīne Isajeva.

Vēsture Dienā: Bailes no augstuma © DIENA

Ņujorkas Dvīņu torņu bojāeja terora aktā 2001. gada 11. septembrī līdzās citām bēdām radīja gluži saprotamu nervozitāti pasaules augstāko debesskrāpju iemītniekos. Šo nervozitāti fiksēja arī 2001. gada 29. septembra SestDiena rakstā Pēkšņi kļuvis tik neomulīgi.

Latvijā ražotie mikrofoni eksportā dodas ar QR kodu, nevis drukātu lietošanas instrukciju

Viens praktisks piemērs, kā ar mūsdienīgu un radošu pieeju biznesa ikdienas organizēšanā var veiksmīgi apvienot gan izmaksu efektivitāti, gan vienlaicīgi sekmēt klimata neitralitātes saglabāšanu - Latvijā ražotie studijas mikrofoni JZ Microphones uz eksporta valstīm visā pasaulē dodas ar vizītkartes izmēra lietošanas instrukciju, nolasāmu ar QR kodu, nevis pievienotām apjomīgām, uz papīra drukātām lietošanas instrukcijām vairākās valodās.