Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Trešdien brīžiem līs un īslaicīgi snigs

Trešdien Latvijā brīžiem līs, dienā arī īslaicīgi snigs, prognozē sinoptiķi. Debesis klās mākoņi, starp tiem daudzviet uzspīdēs saule. Gaisa temperatūra būs +1..+5 grādi, trešdienas vakarā gaiss atdzisīs līdz +1..-4 grādiem.

Vērš uzmanību drošībai uz ceļa, izkāpjot no sabiedriskā transporta

Ik dienu reģionālo sabiedrisko transportu izmanto vairāk nekā 130 tūkstoši pasažieru un bieži vien cilvēki nezināšanas vai vieglprātības dēļ regulāri apdraud savu un citu satiksmes dalībnieku drošību, novērojuši autobusu vadītāji. Autotransporta direkcija aicina sabiedriskā transporta pasažierus, īpaši gados vecākos un bērnus pēc izkāpšanas no sabiedriskā transporta ievērot ceļu satiksmes noteikumus.

Lursoft: Patiesos labuma guvējus atklājuši gandrīz 32 000 uzņēmumu

Dati par patiesajiem labuma guvējiem nereti atklāj negaidītu informāciju. Dažkārt tie parāda, cik sarežģītu tīklu izdomājuši vietējie uzņēmumi, paslēpjoties aiz vairākām ārvalstu kompānijām, bet ir reizes, kad no šķietami vietējā kapitāla uzņēmuma patiesībā labumu gūst ārzemnieki.

Skaidrs virziens tālākā dzīvē © DIENA(12)

Vidusskolu Latvijā pārsvarā beidz jaunieši jau pieaugušā vecumā – 18, 19 vai pat vairāk gados. Tas ir laiks, kad sāk domāt par to, kur studēt vai strādāt. Tajā pašā laikā skolā apgūstamo mācību priekšmetu ir ļoti daudz un tie ir sadrumstaloti, nedodot iespēju jauniešiem pietiekami iedziļināties kādā konkrētā virzienā, tādējādi arī radot grūtības saprast savas vēlmes, kas attiecas uz viņa nākotni. To cer mainīt jaunajā vidējās izglītības mācību saturā, vidusskolēniem piedāvājot iespēju sev interesējošos mācību priekšmetus apgūt padziļināti.

NEPLP: Uz vakancēm LTV valdē ir pieteikušies 38 pretendenti

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir saņēmusi pieteikumus no 38 pretendentiem uz vakantajiem Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa digitālās attīstības un satura jautājumos amatiem, informē NEPLP locekle Aurēlija Ieva Druviete,

EP deputātu kandidātus mudina Briselē neattālināties no Latvijas realitātes(9)

Eiropas Parlamenta (EP) Informācijas biroja Latvijā pētījuma Vēlētāju gaidas respondenti, taujāti, kādus ceļavārdus vēlētos teikt EP vēlēšanu kandidātiem no Latvijas, biežāk minēja vēlējumus, kas saistīti ar Latvijas un tās iedzīvotāju pārstāvību EP, un aicināja domāt par valsts un Eiropas Savienības (ES) ekonomikas attīstību. Tāpat izskanējuši veiksmes, drosmes, godīguma, izturības, cilvēcīguma vēlējumi, mudinājumi neattālināties Briselē no Latvijas realitātes, strādāt tā, lai taptu sadzirdēti, ieklausīties vēlētājos, veicināt vienotu Eiropu, kā arī atgādināts, ka "mazs cinītis gāž lielu vezumu" un ka jāatceras – Latvija ir līdzvērtīgs ES dalībnieks.