Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ziņas

Padome: Valsts budžeta izdevumi aug pārāk strauji(21)

Lai arī Latvijas ekonomikas attīstība un pieaugums šajā gadā ir labākais kopš krīzes laikiem un arī ārējā vide ir ļoti labvēlīga, bažas rada pārāk straujais valsts budžeta izdevumu pieaugums, piektdienas rītā LNT raidījumā 900 sekundes teica Fiskālās disciplīnas padomes vadītājs Jānis Platais.

Bezvēsts prombūtnē izsludinātā Marija Amane atrasta(5)

Bezvēsts prombūtnē izsludinātā Marija Amane atrasta sveika un vesela, portālu Diena.lv informēja Valsts policijas (VP) pārstāve Simona Grāvīte. Iepriekš tika ziņots, ka sieviete 26.jūlijā izgāja no savas dzīvesvietas Nītaures pagastā un nebija pārnākusi mājās līdz trešdienai. Likumsargi pateicas tiem, kas dalījās ar informāciju.

Inforgrafika: Valsts pārziņā esošie tilti un to pārbaude

Valsts pārziņā ir 969 tilti*, to skaitā arī satiksmes pārvadi un caurtekas, tiltu uzraudzībai tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. Patlaban neviens no valsts pārziņā esošajiem tiltiem nav slēgts satiksmei, to nestspēja ir pietiekoša. 51 tiltam ir ieviesti satiksmes ierobežojumi, pārsvarā tie ir gabarītu ierobežojumi – masas, platuma, u.c., informē VAS Latvijas valsts ceļi.

Piektdien gaiss iesils līdz +27 grādiem

Piektdien Latvijā gaidāms nedaudz saulaināks un siltāks laiks, prognozē sinoptiķi. Mākoņu daudzums būs neliels un mainīgs, nav gaidāmi būtiski nokrišņi. Naktī un no rīta vietām veidosies migla.

LVC: Teju puse valsts pārziņā esošo tiltu - sliktā stāvoklī(1)

Pērn veikto tiltu inspekciju dati liecina, ka 34,9 % tiltu tehniskais stāvoklis ir vērtējams kā slikts, bet 12,1 % tiltu – kā ļoti slikts. Dati liecina, ka sliktākā stāvoklī ir tilti uz valsts vietējiem un reģionālajiem autoceļiem, labākā – uz valsts galvenajiem autoceļiem, vēsta Latvijas valsts ceļi.