Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ziņas

IZM: Skolēnu brīvlaikā jāizvairās no pulcēšanās, došanās ekskursijās un ceļojumos

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) aicina vecākus un skolēnus ļoti rūpīgi izvērtēt nepieciešamību brīvlaikā doties ekskursijās vai ceļojumos, savukārt skolotāji aicināti ar skolēniem pārrunāt, kāpēc šajā situācijā ir ārkārtīgi svarīgi katram ievērot noteiktos ierobežojumus, lai pārvarētu Covid-19 pandēmiju, informēja IZM Komunikācijas nodaļa.

Ceturtdiena gaidāma visai saulaina

Ceturtdien Latvijā gaidāms samērā saulains laiks, vairāk mākoņu saglabāsies austrumu novados, bet vakarā Kurzemē debesis apmāksies, prognozē sinoptiķi.

Valdība ekspertos neieklausās © DIENA(5)

Viens no akadēmisko ekspertu grupas locekļiem LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns Gundars Bērziņš sarunā ar Agnesi Margēviču skaidro, kur īsti slēpās sadarbības problēmas ar valdību.

30% no rekordlielā Covid-19 gadījumu skaita otrdien reģistrēti Rīgā(4)

No pagājušajā dienā atklātajiem kopumā 2236 Covid-19 inficēšanās gadījumiem, kas ir lielākais skaits diennakts laikā kopš pandēmijas sākuma, 30% ir reģistrēti Rīgā, bet liels jaunu saslimušo skaits atklāts arī Rēzeknes novadā un Daugavpilī, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Katoļu arhibīskaps aicina dienestus aktīvāk monitorēt sociālos medijus un atmaskot viltus ziņas par vakcināciju pret Covid-19(2)

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs aicina par vakcinācijas kampaņu atbildīgo dienestu pārstāvjus aktīvāk monitorēt sociālajos medijos notiekošo un operatīvi reaģēt, atmaskojot tajos visaktīvāk cirkulējošas viltus ziņas par vakcināciju pret Covid-19, liecina paziņojums Katoļu baznīcas informācijas aģentūras (KABIA) mājaslapā.