Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Aicina palīdzēt mūziķa Riharda Zaļupes sievai melanomas ārstēšanā

Pie Latvijas iedzīvotājiem pēc palīdzības vērsusies 31 gadus jaunā Sondra, viengadīgas mazulītes māmiņa un mūziķa Riharda Zaļupes dzīvesbiedre. Šī gada janvārī Sondra saņēma šokējošas ziņas - ādas audzējs - melanoma ir izplatījies vēdera un muguras ādā. Sondras dzīvību var glābt jaunākās paaudzes medikamenti, kuru izmaksas sastāda 81 887 eiro.

ASV tic Latvijas valdības un FKTK spējai sakārtot banku sistēmu © DIENA(33)

Amerikas Savienotās valstis (ASV) atbalsta un turpinās palīdzēt Latvijas valdībai, Latvijas Finanšu kapitāla un tirgus komisijai (FKTK) un tiesībsargājošajām iestādēm, lai īstenotu kopīgo vīziju par spēcīgu un pareizi sakārtotu Latvijas finanšu sektoru, pausts īsā ASV Valsts departamenta paziņojumā.

ATD: Pērn vērojams autopārvadātāju uzņēmumu skaita pieaugums

Saskaņā ar 2017. gada beigu datiem Latvijā ar kravu vai pasažieru komercpārvadājumiem nodarbojas 4741 licencēts autopārvadātāju uzņēmums, kas ir par 3% vairāk, salīdzinot ar analogu periodu 2016. gadā. Tāpat par 5% ir palielinājies pārvadājumos izmantoto transportlīdzekļu skaits. Pērn lielākais pieprasījums no Latvijas pārvadātāju puses bija pēc Krievijas, Kazahstānas, Baltkrievijas, Polijas, Turcijas un Ukrainas atļaujām, portālu Diena.lv informēja VSIA Autotransporta direkcija (ATD) pārstāve Zane Plone.

JKP prasa Reiznieces-Ozolas demisiju(4)

Jaunā konservatīvā partija (JKP) prasa finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas (ZZS) demisiju, aģentūru LETA informēja partijas līderis Jānis Bordāns.

AM par Rimšēviču kompromitējošo foto: Izvērsta masveida informācijas operācija © DIENA(45)

Aizsardzības ministrija vērš uzmanību, ka saistībā ar pēdējo dienu notikumiem banku sektorā un ar Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšanu, ir augsta varbūtība, ka tiek īstenota no ārienes organizēta plaša mēroga informācijas operācija, kas pēc struktūras un izpildījuma ir identiska tām, kas tika novērotas priekšvēlēšanu laikā ASV, Francijā un Vācijā, portālam Diena.lv pavēstīja ministrijas pārstāvji. Tiesa gan jānorāda, ka attēla autentiskums šobrīd netiek apstrīdēts.