Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Latvijā sāksies starptautiskās militārās mācības Saber Knight 2018

Ādažu poligonā no šodienas līdz 25.maijam norisināsies Dānijas divīzijas organizētās ikgadējās starptautiskās militārās mācības Saber Knight 2018, kuru mērķis ir trenēt un pilnveidot štābu personāla iemaņas operāciju plānošanā un izpildē Dānijas divīzijas komandvadības struktūrā, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa.

Siltākais laiks saglabāsies valsts ziemeļos

Otrdien Latgalē un Sēlijā līs, neliels lietus iespējams arī Lietuvas pierobežā Zemgalē un Kurzemē, dienas otrajā pusē uzlīs arī vietām citos reģionos, prognozē sinoptiķi.

Tiesā apšauba, ka Magonis varējis ietekmēt lokomotīvju iepirkumu(4)

Bijušais Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīcas (DLRR) valdes priekšsēdētājs Aivars Keskuela pirmdien Vidzemes rajona tiesā izteica šaubas, vai kukuļošanā apsūdzētais bijušais VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) vadītājs Uģis Magonis vienpersoniski spētu ietekmēt iepirkuma procedūru LDz, aģentūrai LETA pastāstīja apsūdzētā Igaunijas uzņēmēja Oļega Osinovska advokāte Jeļena Kvjatkovska.

Par naida kurināšanu apsūdzētais Girss pametis arī Krieviju(5)

Bijušais organizācijas Russkaja zarya līderis Illarions Girss, kurš Latvijā apsūdzēts par nacionālā naida izraisīšanu, esot pametis Krieviju un devies uz citu valsti, aģentūru LETA informēja Kurzemes rajona tiesas pārstāve Velga Lūka, atsaucoties uz Girsa tiesai sniegto informāciju.

Sākas militārās mācības Saber Knight 2018(5)

No 15. līdz 25. maijam, Ādažu poligonā norisināsies Dānijas divīzijas organizētās ikgadējās starptautiskās militārās mācības Saber Knight 2018, kuru mērķis ir trenēt un pilnveidot štābu personāla iemaņas operāciju plānošanā un izpildē Dānijas divīzijas komandvadības struktūrā, portāls Diena.lv uzzināja Aizsardzības ministrijā. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) arī dalās ar informāciju, kas jāņem vērā civilpersonām, kuras dzīvo militāro mācību norises rajonos.

Nākamnedēļ oficiāli atklās jauno KNAB ēku

Rīgā, Citadeles ielā 1, nākamnedēļ, 22.maijā plkst.10, notiks Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) jaunās ēkas atklāšanas pasākums, aģentūru LETA informēja KNAB.

Pirmdien saglabāsies ļoti silts laiks

Pirmdien Latvijā gaidāmas daļēji mākoņainas debesis, vairāk mākoņu būs dienvidu novados, bet saulainākais un karstākais laiks saglabāsies valsts ziemeļos, prognozē sinoptiķi.

Pie ārsta – reizi trijos gados © DIENA(6)

Piektā daļa Latvijas iedzīvotāju gada laikā nav apmeklējusi ģimenes ārstu. Par pacientiem, kas ģimenes ārstus neapmeklē, savulaik uztraukusies arī Veselības ministrija (VM), taču šobrīd lielas problēmas neredz. Arī paši ģimenes ārsti uzskata, ka situācija ir laba. Taču vienlaikus – Latvijas iedzīvotāju veselības rādītāji Eiropas kontekstā bieži izskatās slikti, pirmdien lasāms avīzē Diena.

LTV: Azartspēļu atkarīgais pāris mēnešos tiek pie pieciem ātrajiem kredītiem © DIENA(24)

LTV raidījums de facto svētdien vēsta par Andreju (vārds mainīts) - vīrieti, kas cieš no azartspēļu atkarības un vienā mēnesī paņēmis vairākus ātrus kredītus. Atkarība neļauj viņam iegūt oficiālu un pastāvīgu darbu, taču naudu spēlei izdevās iegūt, aizņemoties tā sauktos “ātros kredītus”. Nesen mēneša laikā Andrejs paņēmis četrus dažādus kredītus, pēc pāris mēnešiem – vēl vienu.