Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Maija izskaņā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi(4)

28.maijā plkst.9.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību un konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.

Laimestus deklarējušais muitas uzraugs Vinokurovs atstādināts no amata(4)

Valsts ieņēmumu dienestā (VID) šodien pieņemts lēmums par VID Muitas pārvaldes vecākā muitas uzrauga Vladimira Vinokurova, kurš savā amatpersonas deklarācijā bija uzrādījis azartspēļu laimestus vairāku desmitu tūkstošu eiro apmērā, atstādināšanu no amata pienākumu izpildes līdz turpmākajam lēmumam, aģentūru LETA informēja VID.

Tildes vadītājs: Mākslīgajam intelektam jākļūst daudzvalodīgam(5)

"Mākslīgajam intelektam jākļūst daudzvalodīgam. Globālajā pasaulē gan lielo, gan mazo valodu kopienām jānodrošina vienādas iespējas izmantot mākslīgā intelekta sniegtās iespējas," uzstājoties Starptautiskās telekomunikāciju savienības (ITU) 2. globālajā samitā Mākslīgais intelekts labākai pasaulei (AI for Good) Ženēvā (Šveicē) norādīja Tildes valdes priekšsēdētājs Andrejs Vasiļjevs.

Latvijas muitas kinologs ar darba suni uzvar starptautiskās sacensībās Ukrainā

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes kinologi ar darba suņiem no 15. līdz 18. maijam piedalījās Ukrainas Pasaules muitas organizācijas reģionālā kinoloģijas centra organizētajās ceturtajās starptautiskajās kinologu ar dienesta suņiem sacensībās “Ukraina 2018”. VID vecākais muitas eksperts Modris Nartišs ar darba suni Gary izcīnīja 1. vietu individuālajā disciplīnā tabakas izstrādājumu meklēšanā, vēsta VID.

Stoltenbergs slavē Trampu par NATO aizsardzības izdevumu pieaugumu(4)

NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs ceturtdien uzslavējis ASV prezidentu Donaldu Trampu par viņa lomu NATO dalībvalstu aizsardzības izdevumu pieaugumā. Stoltenbergs tikšanās laikā Baltajā namā uzslavēja Trampu par viņa "vadību aizsardzības izdevumu jautājumā, jo ir ļoti svarīgi, ka mēs visi ieguldām vairāk mūsu kopīgajā drošībā".

Brīvdienās gaidāms saulains laiks

Nedēļas izskaņā Latvijā atgriezīsies anticiklona ietekme - gaidāms sauss un saulains laiks, kā arī spirgts ziemeļvējš, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un Global Forecast System.