Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Sports joprojām guļ komā © DIENA(10)

Sporta organizācijas ir gatavas pielāgoties pašreizējai situācijai un īstenot virkni drošības pasākumu, lai varētu rīkot treniņus un Latvijas mēroga sacensības. It īpaši to rosina atļaut tajos sporta veidos, kas notiek laukā, piemēram, autorallijā, motosportā, orientēšanās sportā.

Kad kājas neklausa, bet vakcīnu vajag © DIENA(5)

Ar skaļu vērienu ir paziņots, ka ir sākta prioritārās riska grupas – senioru vecumā no 70 gadiem – vakcinācija. Tomēr virkne cilvēku ne savas vainas dēļ vismaz pagaidām vakcīnu saņemt nevar. Proti, tie ir seniori ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, kuri paši nevar nokļūt līdz ģimenes ārsta praksei vai vakcinācijas vietai.

Madara Cosmetics provizoriskais apgrozījums pērn audzis par 39,3%

Kosmētikas ražotājs a/s Madara Cosmetics pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 16,078 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 39,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga 2,2 reizes un bija 3,429 miljoni eiro, liecina uzņēmuma sniegtā informācija biržai Nasdaq Riga.

Luminor brīdina par bankas vārdā veiktiem krāpnieku telefonzvaniem(1)

Pēdējo dienu laikā Luminor banka ir saņēmusi informāciju par vairākiem gadījumiem, kad, uzdodoties par bankas darbiniekiem, krāpnieki zvana bankas klientiem, mēģinot izkrāpt internetbankas pieejas vai privātos datus, pavēstīja Luminor sabiedrisko attiecību vadītāja Inese Kronberga.

Stacionēto Covid-19 pacientu skaits nokrities līdz 774

Otrdien slimnīcās ievietoti 88 Covid-19 pacienti, tostarp četri pārvesti, bet kopējais Covid-19 pacientu skaits salīdzinājumā ar otrdienu sarucis no 787 līdz 774, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati.