Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Rehabilitāciju svarīgi saņemt laikus © DIENA(11)

Valsts kontrole (VK) apjomīgā revīzijā konstatējusi, ka valstī nav konceptuālas pieejas rehabilitācijas jomas attīstībai. VK ieskatā ir svarīgi ne tikai nodrošināt pienācīgu finansējumu kvalitatīvu rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanai, bet arī noteikt un īstenot mērķtiecīgu rehabilitācijas politiku, kas atbilst gan valsts prioritātēm, gan finansiālajām iespējām.

LNT: Isabelle pasažieri satraukti par prāmja drošību(5)

Pasažieru prāmis Isabelle, kas cieta pagājušās nedēļas vētrā, pēc remonta saņēmis kuģošanas pagaidu atļauju un turpina kursēt starp Rīgu un Stokholmu. Taču pasažieri, kas šodien ar to atgriezās no Stokholmas, LNT Ziņām pauda bažas, ka prāmis, iespējams, cietis krietni vairāk nekā iepriekš izskanējis.

LNT: VUGD pārbaudīs Izlaušanās spēļu telpas Latvijā(1)

Šāds lēmums pieņemts pēc traģiskā negadījuma pagājušās nedēļas nogalē Polijā, kur šīs spēles laikā gāja bojā piecas pusaudzes, vēstīja LNT Ziņas. Ugunsdrošības uzraugi sola tuvāko trīs nedēļu laikā apzināt spēļu norises vietas un pārbaudīt, vai telpas ir aprīkotas ar ugunsdzēšamajiem aparātiem un vai ir evakuācijas un rīcības plāns ugunsgrēka gadījumam.

Raidījums: Lielveikalos tirgotā medū atklāj pārāk daudz kancerogēnās vielas(23)

Lielveikalu tīkls Rimi Latvia pēc Latvijas Televīzijas raidījuma Aizliegtais paņēmiens atklātās informācijas no tirdzniecības izņēmis savas mātes kompānijas zviedru uzņēmuma Ica zīmola I love Eco medu. Tas fasēts Dānijā, bet pats medus nācis Bulgārijas un Rumānijas. Raidījums medus paraugu testā, kas tika veikts laboratorijā BIOR, secinājis, ka šajā medū pārsniegta Latvijas likumdošanā atļautais hidroksimetilfurfurola jeb HMF īpatsvars. HMF ir kancerogēna viela.

Tramps sola karavīru "apdomīgu izvešanu" no Sīrijas

ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien paziņoja, ka amerikāņu karavīru izvešana no Sīrijas notiks apdomīgi un cīņa pret teroristu organizāciju Islāma valsts vēl nav beigusies. "Mēs aiziesim apdomīgā veidā atbilstošā tempā, tajā pašā laikā turpinot cīņu pret Islāma valsti un darot visu citu, kas ir apdomīgi un nepieciešami!" vietnē Twitter paziņoja Tramps. Baltā nama saimnieks šādi, acīmredzot, mēģinājis kliedēt bažas par pēkšņu ASV spēku izvešanu no pilsoņu kara plosītās Sīrijas.

Meklē bezvēsts pazudušo Niku Salenieku(1)

Policija lūdz palīdzību bezvēsts pazudušā Nika Salenieka meklēšanā - jaunā vīrieša atrašanās vieta nav zināma jau kopš 20. decembra. Policijā iesniegums saņemts 4. janvārī.

Brīdina par atkalu uz autoceļiem Kurzemē

Kurzemes reģionā, Centra reģionā un Vidzemes reģiona piejūras apkaimēs veidojās atkala, līdz ar to C un D uzturēšanas klases autoceļi var kļūt slideni. Ziemas uzturēšanas darbus uz reģionālajiem un vietējiem valsts autoceļiem veic 96 tehnikas vienības, informē VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU).

Rīgas lidostā pasažieru bagāžas piegāde ne vienmēr norit bez problēmām © DIENA(3)

Publiskajā vidē pa laikam izskan atsevišķi iedzīvotāju pārmetumi starptautiskajai lidostai Rīga par ilgo bagāžas gaidīšanas laiku. Lidostas virszemes pakalpojumu sniegšanas uzņēmuma Havas Latvia vadītājs Simons Zitcers Dienai nenoliedz, ka mēdz būt dažas dienas gadā, kad var būt problēmas ar bagāžas savlaicīgu piegādi. Tas gan ne vienmēr tiešā veidā saistīts ar uzņēmuma darbu, un kopumā lielu problēmu neesot.

Komandieris: NBS aprīkojums zagts tirgošanas nolūkā(31)

Saistībā ar nakts redzamības aprīkojuma izzgagšanu no Nacionālo bruņoto spēku (NBS) noliktavām aizdomās tiek turētas trīs personas, kuras to esot darījušas ar nolūku iekārtas pārdot, pirmdienas rītā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta Panorāma pastāstīja NBS komandieris Leonīds Kalniņš.