Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Ikšķilē nobrauc gājēju(1)

Ikšķilē ceļu satiksmes negadījumā mikroautobusa Renault vadītājs uzbraucis gājējam, kurš gājis bojā negadījuma vietā, vēsta Valsts policija.

Daudzviet apgrūtināti braukšanas apstākļi(1)

Piektdien intensīva snigšana daudzviet apgrūtina braukšanu pa valsts autoceļiem. VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) strādā diennakts režīmā un ziemas dienesta operatīvie dežuranti apseko un uzrauga ceļus. Šobrīd ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 125 ziemas dienesta tehnikas vienības.

Virsprokurors secina, ka tā dēvētā "oligarhu lieta" izbeigta pamatoti(9)

Ģenerālprokuratūras Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas virsprokurors Modris Adlers novembrī pēc aptuveni deviņus mēnešus ilgas pārbaudes atstājis spēkā savulaik prokurora Māra Lejas un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pieņemtos lēmumus par tā dēvētās "oligarhu lietas" izbeigšanu, aģentūrai LETA pastāstīja prokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka.

Kurzemi sedz neliela sniega sega

Agrā piektdienas rītā Kurzemi pārklājuši pāris centimetri sniega, bet snigšana aizvien turpinās. Nokrišņu zona jau sasniedz arī valsts centrālo daļu, liecina meteoroloģiskā informācija.

Piektdienas rītā Kurzemē apgrūtināta braukšana

Piektdienas rītā braukšanu vietām apgrūtina sniegs un apledojums, portālu Diena.lv informēja VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC). Šobrīt 40 VAS Latvijas autodeļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības veic ceļu tīrīšanu un apstrādi ar pretslīdes materiāliem.

Par spīti kopējām tendencēm, ar cerībām raugās nākotnē © DIENA

No Latvijas vēsturiskajiem novadiem tieši Latgalē pirmajā un līdz šim vienīgajā skolu slēgšanas vilnī gandrīz pirms desmit gadiem slēdza visvairāk skolu – 2009. gadā durvis aizvēra divpadsmit, bet gadu vēlāk – vēl divas izglītības iestādes. Izņemot vienu – Labiešu sākumskolu –, visas bija pamatskolas. Latgales skolu un pagastu liktenim būs veltīti vairāki raksti, tostarp šodien SestDienā lasāms plašāks stāsts par dzīvi trijos Rēzeknes novada ciemos – Lūznavā, Strūžānos un Ciskādos.

Piektdien snigs un nedaudz līs

Piektdien Latviju no rietumiem šķērsos plaša nokrišņu zona - gaidāms sniegs, kas pāries nelielā lietū, prognozē sinoptiķi.

Saeima lemj, ka Latvijai vienīgajai Baltijā nevajag pievienoties ANO migrācijas deklarācijai(58)

Saeima pieņēma rezolūciju, kurā aicina valdību nepievienoties ANO migrācijas deklarācijai. Rezolūciju atbalstīja 43 deputāti, bet pret bija 31 parlamentārietis. Iepriekš valdība bija vienojusies ņemt vērā Saeimas balsojumu jautājumā par Latvijas atbalstu deklarācijai. Deputātiem bija plašas plašas debates par šo jautājumu, paužot argumentus gan par labu migrācijas deklarācijai, gan pret to.