Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Revīzija institūtā BIOR: Vispirms jāsaprot valstij nepieciešama pakalpojuma izmaksas, tikai tad jādod nauda

Finansējums laboratoriskajiem izmeklējumiem pārtikas un veterinārās uzraudzības, kā arī zivju resursu saglabāšanas jomā joprojām tiek piešķirts, pamatojoties uz vēsturiskiem datiem. Zemkopības ministrijas īstenotajā finanšu vadībā ir trūkumi, kas ļauj tās padotībā esošajam zinātniskajam institūtam BIOR budžeta līdzekļus tērēt pēc inerces, daļu izlietojot iepriekš neplānotiem mērķiem. To revīzijā secinājusi Valsts kontrole.

Ugunsgrēks Ādažu poligonā beidzot nodzēsts pavisam(13)

Ceturtdienas vakarā izdevies likvidēt ugunsgrēku Ādažu poligonā, aģentūrai apstiprināja Valsts meža dienesta (VMD) Meža un vides aizsardzības daļas vadītāja vietnieks Zigmunds Jaunķiķis. VMD savu darbu paveicis un teritorija nodota teritorijas īpašnieku uzraudzībā.

Aicina pieteikties Bunkus mantiniekus un kreditorus(3)

Zvērināta notāre Ingūna Bobrovska ir izsludinājusi mantojuma atklāšanos un uzaicinājusi pieteikties visus mantiniekus, kreditorus, kā arī citas personas, kurām ir tiesības uz noslepkavotā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus mantojumu, liecina oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis publicētā informācija.