Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Izmaiņas Stradiņa slimnīcas valdes sastāvā(1)

Trešdien, 13.jūnijā, notikušajā kapitāldaļu turētāja sanāksmē Paula Stradiņa klīniskās universitāte slimnīcas (PSKUS) valdes locekļa amatā iecelts Jānis Komisārs, portālu Diena.lv informēja VM Komunikācijas nodaļas vadītājs Oskars Šneiders.

VI atļauj peldēties Mērsraga peldvietā, Dzintaros un Vaivaros

Pēc veiktajām atkārtotām peldūdens kvalitātes pārbaudēm Mērsraga peldvietā (pie bākas) un Jūrmalas pilsētas peldvietās Dzintari un Vaivari, mikrobioloģiskais piesārņojums vairs netika konstatēts, līdz ar to peldēties šajās peldvietās ir atļauts, informē Veselības inspekcija (VI).

Dziļurbumu Platones ūdensapgādes atjaunošanai veic nelikumīgi; VVD aptur darbus(1)

SIA Jelgavas novada KU (JNKU), kas kopš 30.maija pēc vecā dziļurbuma sabrukšanas mēģina rast risinājumus ūdensapgādes nodrošināšanai Platones pagastā, trešdien saņēmis Valsts Vides dienesta (VVD) rakstisku rīkojumu - pārtraukt jauna dziļurbuma ierīkošanu, jo minētais pašvaldības uzņēmums darbus veicis bez jebkādiem saskaņojumiem, aģentūra LETA uzzināja VVD.

ĀCM skartās Kukuļu saimniecības cūkas ir likvidētas

Āfrikas cūku mēra (ĀCM) skartās Kukuļu saimniecības 165 cūkas otrdien vēlu vakarā ir likvidētas, vēsta Pārtikas un veterinārais dienests (PVD). Iestādes darbinieki saimniecībā turpina slimības uzraudzības pasākumus, kā arī pārbaudes kontaktnovietnēs, kurām no skartās saimniecības nesen tika pārdoti sivēni.

Par Delnas direktori oficiāli kļūst Liene Gātere

Biedrības Sabiedrība par atklātību - Delna padome vienbalsīgi iecēlusi Lieni Gāteri biedrības direktores amatā. Lēmums stājies spēkā jau pirmdien, 11. jūnijā, portālu Diena.lv informēja biedrībā.

Rīgā sadalīs vairāk mandātu © DIENA(1)

Ar katrām Saeimas vēlēšanām pakāpeniski palielinās Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlamo deputātu skaits, kas ir saistīts ar vēlētāju skaita pieaugumu ārvalstīs, informēja Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdis Arnis Cimdars.

Atgriežas pie sasaistes ar nodokļiem © DIENA(6)

Pēc četriem gadiem Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) finansējums būs piesaistīts ieņēmumiem no alkohola akcīzes, tabakas akcīzes, izložu un un azartspēļu nodokļiem. Vienlaikus tas nenodrošinās tik lielu finansējuma pieaugumu, lai atgrieztos pirmskrīzes līmenī.

Bernis: Bunkus nevarēja kļūt par ABLV Bank adminstratoru(4)

Maija beigās nogalinātais maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus nevarēja kļūt par ABLV Bank administratoru, pat ja netiktu apstiprināts bankas pašlikvidācijas plāns, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā 1 pret 1 sacīja Bernis.

Daļai latviešu Lielbritānijā ne visai veiksmīga sadarbība ar jaunā remigrācijas plāna koordinatoriem(10)

Daļai Lielbritānijā dzīvojošo tautiešu izveidojusies ne visai veiksmīga sadarbība ar jaunā remigrācijas pilotprojekta koordinatoriem Latvijas reģionos, tādēļ savu atgriešanos viņi organizē pašu spēkiem. Savukārt citiem, lai arī bija dzirdējuši par konsultantiem, tomēr radušās grūtības ar viņu kontaktinformācijas iegūšanu, tā otrdien raidījumam LNT Ziņas stāstīja tautieši.