Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Militārās mācības Namejs 2018 jutīs visā Latvijas teritorijā © DIENA(28)

Noslēdzoties četru gadu apmācību ciklam, pēc divām nedēļām sāksies līdz šim lielākās militārās mācības – Namejs 2018. Tajās piedalīsies vairāk nekā 10 tūkstoši Latvijas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) un sabiedroto karavīru, zemessargi, rezerves karavīri un brīvprātīgie rezervisti, Iekšlietu ministrijas struktūras pārstāvji, uzņēmumi. Mācības skars visu valsts teritoriju, iedzīvotājiem jārēķinās ar neērtībām.

Druvas Unguri plāno atsākt uzņēmējdarbību(3)

Cūkkopības uzņēmums Druvas Unguri plāno darīt visu iespējamo, lai atsāktu uzņēmējdarbību pēc Āfrikas cūku mēra (ĀCM) konstatēšanas un ganāmpulka likvidēšanas kompānijas cūku novietnē, aģentūrai LETA sacīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Teovils Stengrevičs.

Muitnieki kravā ar kamīnmalku atrod 2,4 miljonus cigarešu

Veicot muitas kontroles pasākumus Ventspils ostā, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 2,4 miljonu cigarešu nelikumīgu pārvietošanu. Cigaretes bija noslēptas automobilī aiz kamīnmalkas kravas, portālu Diena.lv informēja VID.

Cūku mēra dēļ sasauc valdības ārkārtas sēdi(13)

Piektdien, 3. augustā, notiks Ministru kabineta ārkārtas sēde saistībā ar Āfrikas cūku mēra uzliesmojumu cūku novietnē SIA Druvas Unguri Saldus novadā, aģentūru LETA informēja Valsts kancelejā. Sēde sāksies plkst.8.30. Ministru kabinetā. Sēdē tiks lemts par veicamajiem pasākumiem, lai ierobežotu slimības tālāku izplatību.

Mediķi reanimējuši starp mehānismiem iespiestu vīrieti

Aizvadītajā diennaktī Pierīgā mediķi veiksmīgi reanimējuši kādu vīrieti, kurš darba vietā bijis iespiests starp mehānismiem, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Rudzīte.

Meteorologs: Klimata pārmaiņu dēļ visvairāk cietīs ziema(6)

Ņemot vērā klimata pārmaiņas, šī un nākamā gada laikā būtiski tiks pārskatīta hidrometeroloģiskā brīdinājuma sistēma, intervijā LNT raidījumā 900 sekundes atklāja Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) meteorologs Andris Vīksna.

Sabiedrībai būtu no viņas jāatpūšas © DIENA(87)

"Nav māksla izrunāties slikti pašam par savu valsti, diskreditēt to. Māksla ir izskaidrot, parādīt savu valsti no labās puses – šī māksla viņai būtu krietni jāpamācās. Un es domāju, ka tas ir arī ļoti negatīvs signāls, ja viņa pirms braukšanas uz savu jauno mītnes zemi kritizē valsti, kuru pati pārstāv." Ziņu par Solvitas Āboltiņas kļūšanu par Latvijas vēstnieci Itālijā sarunā ar Romānu Meļņiku komentē politologs Filips Rajevskis.

Ogļu lietā jautājumu vairāk nekā atbilžu © DIENA(2)

"Jūs esat ienākuši manā mājā un to pamatīgi piesārņojuši, " Ventspils tirdzniecības ostas (VTO) pārstāvjiem sacīja ventspilniece Ilze Barišņikova. Sapulce otrdienas vakarā pulcēja ap 70 iedzīvotājiem, kurus VTO pārstāvji informēja par uzņēmuma darbības principiem un paveikto ogļu putēšanas mazināšanā. Maksimālā robeža, kad, kā saka aktīviste Agnese Jansone, ir "līdz kaklam", sasniegta jūlijā – VTO, neskatoties uz karstumu un sausumu, turpināja pārkraut akmeņogles, turklāt lielos apjomos. "Es tādus ogļu kalnus šeit neatceros, " piebilst Barišņikova.