Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Pirmdien gaidāms silts laiks

Pirmdien Latvijā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +22..+26 grādiem, par kādu grādu vēsāks laiks saglabāsies daļā piekrastes, prognozē sinoptiķi.

Atrasta bezvēsts pazudusī jauniete(10)

Valsts policija informē, ka svētdienas rītā ir atrasta 2008. gadā dzimusī meitene, kura piektdienas vakarā bija izgājusi no savas mājvietas Jelgavā, un nebija atgriezusies. Atrasts arī 14 gadus vecais jaunietis, ar kuru meklēšanā izsludinātā meitene, pēc policijas rīcībā esošās informācija, bija pārvietojusies kopā.

Ūdens temperatūra peldvietās no +5 līdz +24 grādiem

Ūdens temperatūra peldvietās svētdienas rītā ir no +5 grādiem Rīgas līcī Mērsragā līdz +24 grādiem Daugavā pie Krāslavas un Salacā pie Mazsalacas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Rinkēvičš gandarīts par Latvijs un Slovākijas labajām attiecībām(8)

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) sestdien Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā tikās ar Slovākijas ārlietu ministru Miroslavu Lajčāku, lai pārrunātu abu valstu divpusējās un transatlantiskās attiecības, sadarbību starptautiskajās organizācijās, drošības politikas un aktuālos Eiropas Savienības (ES) jautājumus, portālu Diena.lv informēja Ārlietu ministrijā.

Vēsture Dienā: Andrejeva atzīšanās © DIENA(10)

Kamēr dažs labs vēl šodien, kad maisi jau vaļā, nespēj atzīties sakaros ar čeku, Georgs Andrejevs to izdarīja jau pirms 25 gadiem. Tobrīd viņš bija ārlietu ministrs Valda Birkava valdībā. Diena Andrejeva atklātajai vēstulei toreiz veltīja veselu lielu avīzes speciālizlaidumu 1994. gada 28. maijā.

VID piemērojis nodrošinājumu Rīgas kartei(1)

Valsts ieņēmumu dienests (VID) piemērojis nodrošinājumu Rīgas sabiedriskā transporta elektronisko norēķinu sistēmas uzstādītājam un apkalpotājam SIA Rīgas karte, liecina Lursoft informācija.

Igauņi, braucot uz Latviju pēc alkohola, papildus tērējuši 110 miljonus eiro citām lietām(4)

Gandrīz divas trešdaļas jeb 600 000 Igaunijas iedzīvotāju vismaz vienu reizi pēdējā gada laikā ir apmeklējuši Latviju. Ceturtdaļai jeb 25% iedzīvotāju alkohola iegāde bijis galvenais apmeklējuma iemesls, 23% - viens no apmeklējuma iemesliem, savukārt 51% iedzīvotāju, kas pēdējā Latvijas apmeklējuma reizē iegādājās alkoholiskos dzērienus vešanai uz Igauniju, tas nebija apmeklējuma iemesls, bet tika izmantota izdevība tos iegādāties, liecina SKDS aptaujas dati.