Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Iemaksāta drošības nauda Teterovska atbrīvošanai(4)

Valsts kontā ceturtdien iemaksāta 70 000 eiro lielā drošības nauda, kas nepieciešama Rīgas satiksmes iepirkumu krimināllietā aizdomās turētā uzņēmēja Edgara Teterovska atbrīvošanai no apcietinājuma, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Iepazīšanās portālos konstatē patērētāju tiesību pārkāpumus(2)

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) visa aizvadītā gada laikā projekta Patērētāju tiesību uzraudzība sociālajos tīklos un iepazīšanās portālos ietvaros monitorēja vairākas interneta vietnes. PTAC konstatējis, ka vairākos iepazīšanās portālos ir līdzīgi patērētāju tiesību pārkāpumi.

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji izglābuši piecus cilvēkus

Pagājušajā diennaktī Latvijā dzēsti pieci ugunsgrēki un no ugunsnelaimes izglābti trīs cilvēki, bet vēl divi cilvēki izglābti, viņus noceļot no ledus, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.

Ceturtdiena būs saulaina un silta

Ceturtdien Latvijā saule gaisu sasildīs līdz +2..+7 grādiem un vietām, iespējams, tiks pārspēts 14.februāra maksimālās gaisa temperatūras rekords, prognozē sinoptiķi.

NATO aizsardzības ministri apņemas kopīgi stiprināt atturēšanas potenciālu(15)

Trešdien, 13. februārī, Briselē notiekošās NATO aizsardzības ministru sanāksmes laikā ministri pārrunāja aktuālos drošības izaicinājumus, tostarp vidējā un tuvā darbības rādiusa raķešu līguma darbības pārtraukšanu, apliecinot NATO dalībvalstu kopīgo apņemšanos stiprināt atturēšanas potenciālu un koordinēti veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu efektīvu alianses aizsardzību.

Forum Cinemas pēkšņi no repertuāra izņem divas latviešu filmas(16)

Viens no lielākajiem kinoteātriem Latvijā Forum Cinemas pirms dažādām dienām no sava repertuāra izņēmis Andreja Ēķa režisēto komēdiju Klases salidojums un filmu studijas Rija jaunāko multfilmu Lote un pazudušie pūķi. Filmu veidotāji par situāciju ir sašutuši, tikmēr kinoteātrī skaidro – šāds lēmums saistīts ar kino industrijā piekoptā ekskluzivitātes principa neievērošanu, tā šovakar informē LNT Ziņas.

Par neobjektīviem sižetiem varētu sodīt NTV Mir Baltic

Lielbritānijas mediju regulators Ofcom pēc Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) iesnieguma varētu sodīt Lielbritānijā juridiski bāzēto TV kanālu NTV Mir Baltic saistībā ar klaji neobjektīviem sižetiem, portālu Diena.lv informēja NEPLP.