Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Ziņas

Reidā atklāj, ka daļa taksistu brauc bez derīgas autovadītāja apliecības

Valsts ieņēmumu dienests (VID) un Rīgas pašvaldības policija (RPP) veikuši kopīgu reidu, pārbaudot taksometru pakalpojumu sniedzējus. Kopā 48 kontrolbraucienos konstatēts 81 pārkāpums, tostarp pieķerti vadītāji, kas klientus pārvadā, kaut pašiem nav derīgas autovadītāja apliecības, portālu Diena.lv informēja VID.

Radio valde joprojām strādā divatā © DIENA

Latvijas Radio jau kopš janvāra sākuma ir pilns valdes sastāvs, tomēr tā strādā divatā, jo par saturu atbildīgajai Sanitai Dikai-Bokmelderei ir ilgstoša darba nespēja, un viņa arī vakar Dienai nevarēja komentēt, kad izdosies atgriezties darbā. Latvijas Radio valdes priekšsēdētāja Una Klapkalne aģentūrai LETA izteikusies, ka par daļu satura var uzņemties pārraudzību, minot Ziņu dienestu. Dikas-Bokmelderes un Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļa Ivara Āboliņa viedoklis par šādu iespēju gan atšķiras.

Raidījums: Tiesa apcietina atstādināto bērnunama Līkumi direktoru Juri Boķi(3)

Ceturtdien agri no rīta aizturēts bijušā bērnunama Līkumi, tagadējā ģimenes atbalsta centra Saulstari no amata atstādinātais direktors Juris Boķis. Izmeklētāji secinājuši, ka Boķa rīcībā saskatāma pretdarbība, kas varētu kaitēt izmeklēšanai. Pēcpusdienā tiesa nolēma viņu apcietināt, ceturtdien vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums Panorāma.

Šogad neprognozē elektrības cenas kāpumu(10)

Iedzīvotāju izmaksām tieši par patērēto elektrību, nevis citām elektrības rēķina sadaļām šogad nevajadzētu pieaugt. Tādas prognozes izsaka elektrības tirgotāji, ceturtdien vēstīja raidījums LNT Ziņas.

ES fondu revidentiem bažas par bezdarbnieku apmācību projektu īstenošanu

Finanšu ministrija (FM) kā revīzijas iestāde ir iesniegusi Eiropas Komisijai viedokli par valstī investēto Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļu likumību un pareizību, kurā paustas bažas par ES fondu līdzfinansēto bezdarbnieku apmācību projektu īstenošanu, aģentūru LETA informēja ministrijā.