Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Jūlijs Latvijā bijis 2,4 grādus siltāks par normu

Pagājušā mēneša vidējā gaisa temperatūra Latvijā sasniedza +19,8 grādus jeb 2,4 grādus virs 1981.-2010.gada vidējā rādītāja, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) apkopotā informācija.

Dārzeņu audzētāji sašutuši par pārtikas piegādes NBS iepirkumu konkursa nosacījumiem(8)

Pēdējo nedēļu laikā biedrība Zemnieku saeima saņēmusi dārzeņu audzētāju sašutuma pilnus zvanus par iepirkumu konkursu Pārtikas produktu iegāde Nacionālo bruņoto spēku (NBS) vajadzībām, kurā tie nevar piedalīties saistībā ar prasībām piegādāt arī tādas kultūras, kuras Latvijā neaudzē, aģentūru LETA informēja biedrībā Zemnieku saeima.

Vērtēs akadēmiskā personāla terminēto darba līgumu atbilstību Satversmei © DIENA(8)

Gan Augstākās izglītības padome (AIP), gan Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) cer, ka Satversmes tiesa (ST) varētu atcelt normas, kas ierobežo termiņu, uz cik ilgu laiku tiek slēgts darba līgums ar akadēmiskajā amatā ievēlētu personu, tajā skaitā profesoriem. Jautājums, vai ar citu mehānismu var gūt pārliecību par personāla kvalifikāciju?

DP aizturējusi Ždanokas partijas valdes locekli Kozirevu(16)

Drošības policija (DP) šodien aizturējusi Latvijas Krievu savienība (LKS) valdes locekli Iļju Kozirevu aprīlī sāktajā kriminālprocesā par iespējamām prettiesiskām darbībām 31.martā notikušās Vislatvijas vecāku sapulces laikā, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Mežos joprojām augsta ugunsbīstamība

Ugunsbīstamība Latvijas mežos joprojām saglabājas augsta, neraugoties uz nokrišņiem pēdējās dienās daudzviet valsts teritorijā, aģentūrai LETA teica Valsts meža dienesta (VMD) Meža un vides aizsardzības daļas vadītāja vietnieks Zigmunds Jaunķiķis.

Brīvdienās noslīkuši vairāki cilvēki

Aizvadītajās brīvdienās glābēji vairākkārt steidzās uz izsaukumiem saistībā ar slīkstošiem cilvēkiem, vairākus no kuriem glābt neizdevās, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Pirmdien vietām īslaicīgi līs

Pirmdiena Latvijā būs vēsākā diena kopš jūlija pirmās puses - gaisa temperatūra nav gaidāma augstāka par +23..+27 grādiem, prognozē sinoptiķi.