Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Cits

Minskā svētdien izklīdināta opozīcijas demonstrācija(3)

Baltkrievijas drošības spēki svētdien, pielietojot stekus un ūdensmetējus, izklīdinājuši demonstrantus, kas, kā jau ierasts nedēļas nogalēs, pieprasīja līdzšinējā prezidenta Aleksandra Lukašenko atkāpšanos un jaunu vēlēšanu sarīkošanu.

Tramps priecē Taliban, pārsteidz sabiedrotos © DIENA(1)

ASV prezidenta pagājušās nedēļas ieraksts Twitter, kurā viņš paziņoja, ka jau līdz Ziemassvētkiem jāizved visi ASV karavīri no Afganistānas, ir pārsteidzis gan viņa administrācijas locekļus, gan ASV bruņoto spēku pārstāvjus un radījis bažas par apdraudējumu pašlaik notiekošajām sarežģītajām miera sarunām starp Afganistānas valdību un islāmistu kustību Taliban.

Stājas spēkā vienošanās par uguns pārtraukšanu Kalnu Karabahā(14)

Kalnu Karabahas konflikta zonā sestdien plkst.12 pēc vietējā laika (plkst.11 pēc Latvijas laika) stājās spēkā vienošanās par uguns pārtraukšanu, kas pēc vairākas stundas ilgušajām Armēnijas, Azerbaidžānas un Krievijas ārlietu ministru sarunām Maskavā tika panākta naktī uz sestdienu.

Putins uzaicina Armēniju un Azerbaidžānu uz miera sarunām(9)

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien uzaicināja Armēnijas un Azerbaidžānas ārlietu ministrus piektdien apmeklēt Maskavu, lai piedalītos miera sarunās, un paziņoja, ka karadarbību Kalnu Karabahā vajadzētu apturēt humānu iemeslu dēļ.

Kalnu Karabahā atsākušās kaujas(4)

Kalnu Karabahas konflikta zonā ceturtdienas rītā atsākušās kaujas dienvidu un ziemeļu virzienos, pavēstīja Kalnu Karabahas Aizsardzības ministrija.

Kirgizstānā anulē vēlēšanu rezultātus © DIENA(3)

Kirgizstānas Centrālā vēlēšanu komisija anulējusi svētdien notikušo parlamenta vēlēšanu rezultātus pēc plašiem protestiem, kuros tika pārmesta negodīga vēlēšanu organizēšana ar balsu pirkšanu un administratīvo resursu izmantošanu, kas deva priekšrocības divām ar prezidentu un valdību saistītām partijām, vēsta RFE/RL.