Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +1 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Cits

Cilvēkus vilina zemes dzīļu varenība © DIENA(2)

Par spīti draudošajām briesmām, Jaunzēlandes bruņotie spēki gatavojās piektdien izvest mirstīgās atliekas no salas, uz kuras šonedēļ notika nāvējošs vulkāna izvirdums. Tas prasīja vismaz astoņu cilvēku dzīvību, bet tika uzskatīts, ka uz salas atrodas vēl astoņu bojāgājušo mirstīgās atliekas.

Bijušais Turcijas premjers dibina jaunu partiju

Bijušais Turcijas premjerministrs un kādreizējais prezidenta Redžepa Tajipa Erdogana līdzgaitnieks Ahmets Davutoglu ceturtdien pieteicis jaunas partijas dibināšanu, metot izaicinājumu valdošajai Taisnīguma un attīstības partijai (AKP).

Ziemeļkoreja Trampam pārmet blefošanu un liekulību(7)

Ziemeļkoreja pirmdien ASV prezidentu Donaldu Trampu apsūdzēja blefošanā un liekulībā, kā arī nodēvēja Baltā nama saimnieku par "vecu vīru, kuram zudusi pacietība", Phenjanai pastiprinot spiedienu pret Vašingtonu iestigušo kodolsarunu dēļ.

Vulkāna izvirdumā Jaunzēlandē gājuši bojā pieci cilvēki

Tūristu iecienītajā Jaunzēlandes Vaitailendas salā pirmdien noticis vulkāna izvirdums, kurā gājuši bojā pieci cilvēki un vairāki ievainoti, paziņojusi policija, vienlaikus atzīstot, ka izredzes atrast citus izdzīvojušos, kas šobrīd tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem, sarūk.

Ugunsgrēkā rūpnīcā Deli vairāki desmiti bojāgājušie(1)

Vismaz 43 cilvēki svētdien gājuši bojā ugunsgrēkā rūpnīcā Indijas galvaspilsētā Deli. Lielākā daļa bojāgājušo bija strādnieki, kas gulēja dažādās vietās četrstāvu ēkā šaurā ieliņā Anadžmandi rajonā, informēja Deli policijas pārstāvis Mandīps Sings Randava. Rūpnīca atrodas senā Deli rajonā, kur šaurās ieliņās cieši viena pie otras izvietotas dažādas ražotnes un noliktavas.