Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Cits

Airbus pasaulē likvidēs 15 000 darbavietu(1)

Eiropas aviobūves uzņēmums Airbus otrdien paziņoja, ka plāno pasaulē likvidēt aptuveni 15 000 darbavietu jeb 11% no kopējā darbavietu skaita, ņemot vērā krīzi nozarē, ko izraisījusi koronavīrusa pandēmija.

Talibi sola ievērot vienošanos ar ASV(4)

Talibi telefonsarunā ar ASV valsts sekretāru Maiku Pompeo solījuši ievērot februārī noslēgto vienošanos, kas paredz ASV spēku izvešanu no Afganistānas apmaiņā pret talibu drošības garantijām, paziņojis talibu pārstāvis.

Plūdos Ķīnā 12 bojāgājušie

Lietusgāžu izraisītos plūdos Ķīnas dienvidrietumos, Sičuaņas provincē, gājuši bojā 12 cilvēki, pirmdien paziņojušas provinces amatpersonas.

Koronavīruss veicinājis velobumu pasaulē © DIENA(3)

Jaunā koronavīrusa izraisītās pandēmijas dēļ noteikto ierobežojumu laikā pasaulē ārkārtīgi strauji pieaugusi velosipēdu popularitāte, to pārdošanas apjomi un pilsētu centieni atvēlēt vairāk infrastruktūras velobraucējiem.

Olympus vairs neražos fotoaparātus(5)

Viens no pasaules slavenākajiem fotoaparātu ražotājiem Japānas uzņēmums Olympus trešdien paziņoja, ka pārdod savu fotoaparātu ražošanas biznesu un turpmāk pievērsīsies galvenokārt medicīnas iekārtu ražošanai.

Zemestrīcē Meksikā seši bojāgājušie

Meksikas dienvidos otrdien notikusi zemestrīce ar stiprumu 7,5 magnitūdas pēc Rihtera skalas, kurā gājuši bojā seši un ievainoti četri cilvēki, kā arī nodarīti postījumi daudzām ēkām.