Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Cits

Kirgizstānas parlaments apstiprina jauno premjeru

Kirgizstānas parlaments trešdien premjerministra amatā apstiprināja pagājušajās nedēļās pēcvēlēšanu protestu gaitā no cietuma atbrīvoto opozīcijas partijas līderi Sadiru Džaparovu, šādi cenšoties sagatavot ceļu krīzes atrisinājumam pēc opozīcijas apstrīdēto parlamenta vēlēšanu rezultātu anulēšanas.

Apple nāk klajā ar četriem jauniem iPhone

ASV tehnoloģiju uzņēmums Apple otrdien nāca klajā ar četriem jauniem viedtālruņa iPhone modeļiem, kas ir piemēroti 5G (piektās paaudzes) mobilo sakaru standartam.

Plūdos Vjetnamā un Kambodžā teju 40 bojāgājušie

Vjetnamā un Kambodžā, kur kopš oktobra sākuma nerimst lietavas, kas izraisījušas plūdus un zemes nogruvumus, stihijā dzīvību zaudējuši teju 40 cilvēki, otrdien vēsta vietējie mediji un amatpersonas.

Minskā svētdien izklīdināta opozīcijas demonstrācija(3)

Baltkrievijas drošības spēki svētdien, pielietojot stekus un ūdensmetējus, izklīdinājuši demonstrantus, kas, kā jau ierasts nedēļas nogalēs, pieprasīja līdzšinējā prezidenta Aleksandra Lukašenko atkāpšanos un jaunu vēlēšanu sarīkošanu.

Tramps priecē Taliban, pārsteidz sabiedrotos © DIENA(1)

ASV prezidenta pagājušās nedēļas ieraksts Twitter, kurā viņš paziņoja, ka jau līdz Ziemassvētkiem jāizved visi ASV karavīri no Afganistānas, ir pārsteidzis gan viņa administrācijas locekļus, gan ASV bruņoto spēku pārstāvjus un radījis bažas par apdraudējumu pašlaik notiekošajām sarežģītajām miera sarunām starp Afganistānas valdību un islāmistu kustību Taliban.

Stājas spēkā vienošanās par uguns pārtraukšanu Kalnu Karabahā(14)

Kalnu Karabahas konflikta zonā sestdien plkst.12 pēc vietējā laika (plkst.11 pēc Latvijas laika) stājās spēkā vienošanās par uguns pārtraukšanu, kas pēc vairākas stundas ilgušajām Armēnijas, Azerbaidžānas un Krievijas ārlietu ministru sarunām Maskavā tika panākta naktī uz sestdienu.