Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Cits

Pazudusī Argentīnas zemūdene atrasta

Atrasta pirms gada un vienas dienas pazudusī Argentīnas zemūdene ar 44 apkalpes locekļiem, sestdien paziņoja varasiestādes. Zemūdene ARA San Juan atrasta Atlantijas okeānā 800 metru dziļumā, teikts Argentīnas karaflotes paziņojumā.

Japānas kibedrošību uztic cilvēkam, kurš nekad nav lietojis datoru © DIENA(1)

Nule nācis gaismā fakts, ka 68 gadus vecais Japānas ministrs Jošitaka Sakurada, kurš ir atbildīgs par kiberdrošību valstī, nekad dzīvē nav lietojis datoru. Publiskā iztaujāšanas procesā secināts, ka viņu apmulsina pat relatīvi vienkārši ar datortehniku un kiberdrošību saistīti jautājumi, ziņo The New York Times.

Seula finansēs infrastruktūras izbūvi Ziemeļkorejā

Dienvidkoreja atvēlējusi vairāk nekā 230 miljoniem eiro līdzvērtīgu summu jaunu dzelzceļu un autoceļu būvei Ziemeļkorejā, ceturtdien pavēstīja amatpersona. Seula turpina virzīt pārrobežu projektus, neraugoties uz Phenjanai noteiktajām starptautiskajām sankcijām.

Ķīnas pilsētā aizliedz suņu pastaigas dienā

Pilsētā Ķīnas dienvidrietumos noteikts aizliegums dienas laikā vest pastaigās suņus, bet suņu atrašanās parkos, iepirkšanās centros, sporta objektos un citās sabiedriskās vietās aizliegta pavisam.

Kimam uzgleznots pirmais oficiālais portrets © DIENA

Ziemeļkoreja atklājusi, kā tiek uzskatīts, pašu pirmo oficiālo uzgleznoto līdera Kima Čen Una portretu. BBC raksta, ka tādējādi līdera personības kults esot pacelts nākamajā līmenī - abiem iepriekšējiem līderiem Kimam Ir Senam un Kima Čen Una tēvam Kimam Čen Iram ir oficiālie portreti, kuri skatāmi teju ikvienā publiskā vietā visā valstī.