Laika ziņas
Šodien
Migla
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Cits

Ķīnā koronavīrusa upuru skaits sasniedz 722(3)

Jaunā koronavīrusa upuru skaits Ķīnā ir pieaudzis līdz 722 cilvēkiem, bet apstiprināto infekcijas gadījumu skaits palielinājies līdz 34 546, sestdien paziņoja Nacionālā veselības komisija.

Brazīlijā noslepkavots tūrists no Lietuvas

Brazīlijā ceturtdien noslepkavots tūrists no Lietuvas, un aizturēts Brazīlijas pilsonis, kas tiek turēts aizdomās par slepkavību, piektdien ziņu aģentūrai BNS apstiprinājusi Lietuvas Ārlietu ministrijas preses sekretāre Rasa Jakilaitiene.

Vairākās valstīs izsludina ārkārtas stāvokli siseņu uzlidojumu dēļ © DIENA(12)

Siseņu spietu postošāko uzlidojumu pēdējo 70 gadu laikā dēļ vairākas valstis Ziemeļaustrumāfrikā izsludinājušas ārkārtas stāvokli, lūgušas starptautisko palīdzību un paudušas bažas, ka siseņu nodarītie postījumi lauksaimniecībai izraisīs pārtikas krīzi. Siseņu dēļ izsludināts ārkārtas stāvoklis arī Āzijas valstī Pakistānā.

Jaunais vīruss Ķīnā nonāvējis vairāk nekā SARS © DIENA(16)

Jaunais koronavīruss kontinentālajā Ķīnā mirušo slimnieku skaita ziņā jau pārspējis radniecīgo smago akūto respiratoro sindromu (SARS), kas valstī uzliesmoja 2003. gadā. Slimība turpina strauji izplatīties Ķīnā un arvien jauni inficēšanās gadījumi tiek konstatēti arī citviet, tāpēc valstis visā pasaulē slēdz robežas viesiem no Ķīnas, bet aviokompānijas atceļ lidojumus uz un no slimības skartās valsts. Ķīnas valdība ir apsūdzējusi ASV panikas izplatīšanā saistībā ar bīstamo koronavīrusu. Tā uzliesmojums radījis nopietnu kaitējumu arī Ķīnas ekonomikai.

Latvijas Pasts uz laiku pārtrauks sūtījumu piegādi uz Ķīnu(1)

Saistībā ar aviokompāniju atceltajiem vai ierobežotajiem avioreisiem uz koronavīrusa skarto Ķīnu, no 4.februāra pasta sūtījumi no Latvijas uz Ķīnu ar VAS Latvijas Pasts un Latvijas Pasta Eksprespasta starpniecību vairs netiks piegādāti, informēja uzņēmuma pārstāvji.