Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Cits

Divas katastrofas dažu mēnešu laikā: Kuras aviokompānijas turpinās lidot ar Boeing 737 MAX 8 © DIENA

Aizvadītajā nedēļas nogalē notikusī Ethiopian Airlines avārija bija jau otrā traģiskā aviokatastrofa nepilna pusgada laikā, kurā iesaistīta jaunā Boeing 737 lidaparāta modifikācija - Boeing 737 MAX 8. Pērn oktobrī Javas jūrā iegāzās šī paša modeļa lidaparāts, kas bija Lion Air flotē. Kamēr vairākas aviokompānijas pēc notikušā apturējušas šo lidmašīnu izmantošanu, līdz tiks noskaidroti avāriju cēloņi, dažas aizvien veic lidojumus ar Boeing 737 MAX 8, vēsta CNN.

Etiopijā avarējusi lidmašīna ar 157 cilvēkiem(3)

Etiopijā svētdien avarējusi aviokompānijas Ethiopian Airlines lidmašīna Boeing 737-8 MAX ar 157 cilvēkiem, kas visi gājuši bojā, paziņojusi aviokompānija. Arī Etiopijas valstij piederošā raidorganizācija EBC ziņo, ka visi cilvēki, kas atradās lidmašīnā, gājuši bojā.

Lielā daļā Venecuēlas pārtraukta elektropiegāde(1)

Lielākajā daļā Venecuēlas kopš ceturtdienas vakara pārtraukta elektropiegāde, un līdzšinējā prezidenta Nikolasa Maduro administrācija paziņojusi, ka tā esot opozīcijas un "Amerikas imperiālisma" sarīkota "sabotāža".

SpaceX jaunais kosmosa kuģis veiksmīgi savienojies ar SKS(3)

ASV kompānijas SpaceX kosmosa kuģis Crew Dragon svētdien veiksmīgi savienojās ar Starptautisko kosmosa staciju (SKS), paziņoja kompānija. Tas notika 400 kilometru augstumā virs Zemes 27 stundas pēc tam, kad kad kosmosa kuģis ar raķeti Falcon tika palaists no Kanaveralas kosmodroma Floridā.