Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Krievija

Krievijas tiesa iesaldējusi Navaļnija kontus(8)

Kamēr Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs atradās komā Vācijas slimnīcā, Krievijas tiesa iesaldējusi viņa līdzekļus, ceturtdien paziņojusi Navaļnija preses pārstāve.

Navaļnijs izrakstīts no Berlīnes klīnikas(14)

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs izrakstīts no Berlīnes Universitātes klīnikas Charite, kur viņam tika sniegta medicīniskā palīdzība pēc saindēšanas ar Novičok grupai piederošu nervus paralizējošu kaujas vielu, trešdien paziņojuši mediķi.

Navaļnijs pieprasa Krievijai savu drānu atdošanu(23)

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, kas pēc saindēšanas Krievijā ar ķīmisko ieroci Novičok veseļojas slimnīcā Berlīnē, pirmdien paziņojis, ka Rietumu laboratorijas atklājušas Novičok pēdas gan viņa ķermenī, gan uz ādas, un pieprasīja, lai Maskava atdot drēbes, kas viņam bija mugurā pirms pārvešanas uz Vāciju.

Navaļnija veselības stāvoklis turpina uzlaboties(3)

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, kas pēc saindēšanas Krievijā ar ķīmisko ieroci Novičok veseļojas slimnīcā Berlīnē, sestdien pats sācis rakstīt sociālajos tīklos un apliecinājis, ka var staigāt.

Vaino Rietumus revolūcijas gatavošanā © DIENA(31)

Baltkrievu tautas uzticību zaudējušā prezidenta Aleksandra Lukašenko apgalvojumiem, ka aiz masu protestiem un opozīcijas politiķiem stāv ārvalstu organizācijas un valdības, šonedēļ augstākajā līmenī pievienojusies Krievija. Tās izlūkošanas dienests paziņojis, ka opozicionāri ir Vašingtonas protežē un protestu rīkošanā ieguldīti miljoniem dolāru.

Jarmiša: Navaļnijs atgriezīsies Krievijā(10)

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, kas pēc saindēšanas ar nervus paralizējošo vielu Novičok šobrīd ārstējas Berlīnē, atgriezīsies Krievijā, otrdien apliecinājusi Navaļnija preses sekretāre Kira Jarmiša.

Krievijas policija vēlas iztaujāt Navaļniju Vācijā(18)

Krievijas policija piektdien pavēstīja, ka lūgs Vācijai dot atļauju Krievijas izmeklētājiem iztaujāt Krievijas opozīcijas līderi Alekseju Navaļniju, kas pēc saindēšanas Krievijā ar nervus paralizējošo vielu Novičok šobrīd ārstējas Berlīnes slimnīcā.

Krievijā notiek reģionālās vēlēšanas(3)

Vairākos Krievijas reģionos piektdien sākušās vēlēšanas, kuru politisko fonu iezīmējuši gan Tālo Austrumu bezprecedenta protesti, opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija saindēšana un pandēmijas saasinātā ekonomikas krīze.

Maskavas tiesa Habarovskas eksgubernatoru patur apcietinājumā

Maskavas tiesa ceturtdien lemjot lietā par bijušo Habarovskas novada gubernatoru Sergeju Furgalu, kura aizturēšana Krievijas Tālajos Austrumos izsaukusi masu protestus, nolēma, ka politiķis paturams apcietinājumā līdz 9.decembrim, tiesā noskaidroja ziņu aģentūra Interfax.

Maskavā plāno sākt brīvprātīgo masveida vakcināciju pret Covid-19 © DIENA(5)

Krievija paziņojusi, ka brīvprātīgo masveida vakcināciju pret Covid-19 Maskavā plānots sākt 5. septembrī, vēsta Interfax.ru. Tas paredzēts Krievijas radītās koronavīrusa vakcīnas Sputnik V pēcreģistrācijas pētījumu ietvaros. Vakcinēšanas preparāts tiks nogādāts Maskavas poliklīnikās un slimnīcās līdz šīs darba nedēļas beigām, pavēstījis vakcīnu radījušā Gamalejas institūta direktors Aleksandrs Gincburgs.

Krievija nosoda sankcijas pret Baltkrievijas režīmu(6)

Krievija otrdien nosodījusi sankciju vēršanu pret Minsku un izteikusi atbalstu līdzšinējā Baltkrievijas autoritārā prezidenta Aleksandra Lukašenko priekšlikumam veikt konstitucionālo reformu. Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs, uzrunājot Maskavas Valsts starptautisko attiecību institūta (MGIMO) studentus, izteicies, ka rietumvalstis mēģinot "uzmesties par tiesnešiem" Baltkrievijas notikumu vērtējumā.