Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Tuvie austrumi

Izraēlai jāmeklē izeja no varas vakuuma © DIENA

Izraēla var ieslīgt vēl dziļāk politiskās neskaidrības purvā pēc tam, kad prokuratūra aizvadītajā nedēļā uzrādīja apsūdzības korupcijā pašreizējam premjerministram Benjaminam Netanjahu, bet viņa vārdabrālim Benjaminam Gancam neizdevās izveidot jaunu valdību. Izraēlā šogad ir notikušas jau divas parlamenta vēlēšanas, pēc kurām nav izdevies izveidot vairākuma valdību, tāpēc ir ļoti ticams, ka izraēlieši drīzumā vēlreiz atgriezīsies pie balsošanas urnām.

Protestos Irākā gājuši bojā septiņi cilvēki(2)

Irākā sadursmēs ar drošības spēkiem galvaspilsētā un citviet valstī gājuši bojā vismaz septiņi protestētāji, svētdien paziņoja anonīmi avoti mediķu aprindās un aculiecinieki.

Netanjahu apsūdzēts kukuļņemšanā

Izraēlas premjerministram Benjaminam Netanjahu izvirzītas apsūdzības kukuļņemšanā, krāpšanā un uzticības laušanā, ceturtdien paziņojusi Tieslietu ministrija.

Asads: Uzvara Idlibā ir Sīrijas kara beigu atslēga(2)

Džihādistu sakaušana Idlibas provincē ir astoņu gadus ilgstošā Sīrijas pilsoņkara izbeigšanas atslēga, otrdien paziņojis prezidents Bašārs el Asads, pirmo reizi kopš 2011.gada apmeklējot valsts ziemeļrietumu reģionu.