Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Dažādās valstīs asingrupu sadalījums ir atšķirīgs

Zinātnieki atklājuši, ka dažādās valstīs asinsgrupu sadalījums ir atšķirīgs, un virzienā no Centrāleiropas uz Āziju 0 grupa kļūst retāka, bet B un AB – biežākas, vēsta populārzinātniskais žurnāls Ilustrētā Zinātne.

Latvijā visvairāk cilvēku ir ar A asinsgrupu – 37% iedzīvotāju. 0 asinsgrupa ir 36% no visiem iedzīvotājiem, bet B asinsgrupas pārstāvji ir 20% no kopējā skaita. Vismazākā daļa no kopējā iedzīvotāju skaita ir AB asinsgrupas pārstāvji – vien 7% iedzīvotāju.

Savukārt Lielbritānijā 0 asinsgrupa ir 47% iedzīvotājiem, A asinsgrupa (42%), B asinsgrupa (8%), bet AB – vien 3% pārstāvju.

Kenijā 0 asinsgrupa ir 60% pārstāvjiem, A asinsgrupa (19%), B asinsgrupa (20%), bet AB vien 1% no kopējā iedzīvotāju skaita.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

FOTO: Dzīvnieki meklē mājas

Kā katru nedēļu, publicējam fotoattēlus ar dzīvniekiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nonākuši patversmē, bet ļoti gribētu atrast sev jaunas mājas un gādīgus saimniekus.

Samojeds – ģimenei pat ļoti piemērots

Lindas un Reiņa Lapu ģimenes mīlulei Vinnijai patīk ciemiņi – ja labs garastāvoklis, viņa vienu viesa kurpi vai zābaku iznes un noliek dārzā

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko