Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +14 °C
Skaidrs
Svētdiena, 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita

Pētījums

Pētījums: kafijas baudīšana uzlabo garastāvokli, esot darba vietā

Kopš 17. gadsimtā kafijas dzeršanas kultūra sasniedza Eiropu, tā kļuvusi par teju neatņemamu dienas sastāvdaļu lielai daļai sabiedrības. Kafija ir ar mums no rītiem, kad cenšamies pamosties un sagatavoties dienai, tā mūs pavada nozīmīgos darbos, sarunās un arī sirsnīgās tikšanās reizēs ar draugiem. Bet kādi ir Latvijas iedzīvotāju ieradumi un uzskati attiecībā pret kafijas dzeršanu ikdienā?

Pētījums: Latvijā kontrabandas un viltotās cigaretes veido 16,2% no tirgus

Latvijā pēc ievērojama kāpuma 2020.gadā, pērn kontrabandas un viltoto cigarešu patēriņš ir samazinājies par 2,9 procentpunktiem, veidojot 16,2% no kopējā tirgus, ceturtdien Nacionālajā kontrabandas problemātikas forumā "Cīņa ar kontrabandu - izaicinājumi un panākumi" sacīja "Philip Morris Latvia" pārstāve Madara Apsalone, iepazīstinot ar starptautiskās auditoru kompānijas KPMG neatkarīgo ikgadējo pētījumu par cigarešu kontrabandas apjomiem Eiropā.

Kantar pētījums: Latvijas Olimpiskā komiteja ir atpazīstamākā sporta organizācija Latvijā

Latvijas Olimpiskā komiteja visbiežāk spontāni iedzīvotājiem nāk prātā, domājot par sporta organizācijām Latvijā - liecina pētījumu un konsultāciju kompānijas “Kantar” iedzīvotāju aptauja par sporta organizāciju atpazīstamību un reputāciju Latvijā. Kopumā Latvijas Olimpisko komiteju atpazīst 86% Latvijas iedzīvotāju, savukārt Latvijas Paralimpisko komiteju (LPK) kopumā atpazīst 81% Latvijas iedzīvotāju, Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP) - 51%, jeb katrs otrais Latvijas iedzīvotājs, savukārt Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija (LKSSA) - aptuveni trešā daļa Latvijas iedzīvotāju (32%).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide