Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +16 °C
Daļēji saulains
Sestdiena, 25. maijs
Junora, Anšlavs

Nedēļas horoskops: 19. - 25. aprīlis

Nedēļas horoskopu 19. - 25. aprīlim piedāvā izdevums SestDiena.

AUNS. Viss būs labi, ja apkārt valdīs kārtība. Par to gādājiet nevis brīdi pa brīdim, bet ik dienu pa drusciņai. Atbīdot malā nenozīmīgo, vairāk laika radīsies mērķa sasniegšanai. Papildiniet zināšanas savā jomā. Jebkurā vecumā izmantojiet radušās iespējas apgūt praktiskas iemaņas – gadi atkāpsies jūsu zinātkāres un enerģijas priekšā. Diezgan daudz līdzekļu prasīs piedalīšanās izklaides pasākumā vai iegādājoties kāroto, taču, ja tas jums sagādā prieku, nenožēlojiet! Attiecībās atspoguļosies jūsu gandarījums par paveikto darba jomā. Tuvinieki sagādās patīkamu pārsteigumu, sakiet visiem paldies no sirds.

VĒRSIS. Brīvā brīdī vēlams pārskatīt un sakārtot savus nebaltai dienai noliktos līdzekļus. Ja tādu nav, nekad nav par vēlu, lai pamazām sāktu iekrāt naudu, ik reizi atliekot kaut vismazāko summu. Nav ieteicams ne aizņemties, ne veidot pat sīkus parādus. Gādājiet par saviem bērniem no šķirtās laulības arī tad, ja viņi jau pieauguši. Var palielināties ar atvašu izglītību saistītie izdevumi. Iekārtojot neatkarīgu dzīvi, tieciet galā saviem spēkiem. Paši veidojiet stabilus pamatus nākotnei – paļaušanās uz vecāku pilnīgu vai daļēju materiālu atbalstu rīvēs kantes jūsu godam.

DVĪŅI. Ar sirsnību un pateicību novērtējiet to, kas jums dots šobrīd. Rūpīgi izpētiet piedāvātās daudzsološās iespējas – diemžēl ne viss atbildīs realitātei. Bieža darbavietas un nodomu maiņa neko labu par jums neliecinās. Iespējams, neprotat praksē lietot gūtās zināšanas vai neesat apguvuši komunikācijas prasmes ar cilvēkiem. Īstais laiks, lai atbrīvotos no visa liekā – no mantām, kas dara dzīvi smagnēju, no attiecībām, kas nes tikai rūgtumu. Jūsu atvases dzīves gudrības sāk apgūt nevis skolā, bet agrā bērnībā ģimenē. Vēlams, lai viņi vēro vecākus nevis strīdos, bet uzturot gaišu auru mājās.

VĒZIS. Dalieties ar labo, kas jums ir, – agrāk vai vēlāk pretī saņemsit to pašu. Neieņemiet dīvāna padomdevēju pozīciju, ja jūtat, ka varat konkrēti palīdzēt ar risinājumu kādā lietā. Cenšoties gūt lētu popularitāti sabiedrībā, varat iekļūt ķezā. Esiet gatavi jebkuram likteņa pagriezienam. Neatraidiet nesavtīgu palīdzību, izmantojiet izdevīgus kontaktus. Ģimenes izveidotā biznesā lietas ritēs lēni, toties bez zaudējumiem un traucēkļiem no malas. Nepārdodiet nekustamo īpašumu par zemāku cenu, nekā cerējāt iegūt. Iespējams, paši lemsit rīkoties ar savu mantu vai to novēlēsit kādam tuviniekam.

LAUVA. Esiet pacietīgi! Visam savs laiks. Ja šķitīs, ka sen solītais pārlieku kavējas, noskaidrojiet apstākļus, bet nesteidziniet. Norunāto labāk noformēt rakstveidā. Ja meklējat darbu, situācija var atrisināties pārsteidzoši labi. Iepērkoties neaizraujieties ar cenu atlaidēm un citiem vilinošiem piedāvājumiem. Tirgotāji veikli liek lietā savus stiķus, tāpēc vienmēr kārtīgi izdomājiet, vai pirkums jums vajadzīgs. Diezgan daudz naudas iztērēsit, piedaloties kādā saviesīgā tikšanās reizē vai dodoties uz apaļu jubileju. Apsveriet savu ilgstošo attiecību stiprās un vājās puses. Neslēpiet no sevis jau acīmredzamo.

JAUNAVA. Šķitīs, ka esat nokļuvuši darījumu labirintā – darbi kā lavīna velsies jums virsū. Atskaites un citi dokumenti nogurdinās, taču neko nevajag atlikt uz vēlāku laiku. Viss būs atkarīgs no jūsu prasmes darbus sakārtot tā, lai ikviens procesā iesaistītais izpilda savu. Vērojiet apkārt notiekošo un kolēģu reakcijas, kā kaujas laukā iepazīsit katra raksturu, spējas un centienus. Viss nebūs tik slikti, kā sākumā izskatījās. Materiālās puses sakārtošana gan darbā, gan privātajā jomā prasīs nemitīgu rosīšanos. Noguruma dēļ ģimenē biežāki strīdi un nespēja vienoties pat par vienkāršām lietām.

SVARI. Periodā plaukstoša dzīvības enerģija. Sāksit īstenot svarīgu ideju un pabeigsit jau iesākto. Nepaļaujieties slinkumam, rosieties, uzturiet kontaktus ar citiem. Rūpējieties par sevi, esiet atvērti radiem un draugiem. Var doties īsā atpūtas ceļojumā, taču lielākā daļa brīvā laika tiks pavadīta savā zemē, lauku saimniecībā. Darāmā būs daudz, un arī palīgu netrūks, viss ies no rokas. Attiecībās pavasarīga noskaņojuma laiks. Atturieties asi reaģēt uz lietām, kas jums nav pa prātam. Samiernieciski un gudri apdzēsiet ātri uzsvilušās nesaprašanās. Pievērsiet lielāku uzmanību izskatam un veselībai.

SKORPIONS. Mainīgs noskaņojums, emocijas šūpos augšup lejup. No rīta ar smaidu paverieties spogulī, pasakiet sev: viss būs labi. Un būs arī! Atstājiet nemieru pagātnē, baudiet katru jaunu dienu, darot iecerēto un uzturot sirsnīgus kontaktus ar līdzcilvēkiem. Labas izredzes radošiem cilvēkiem un visiem, kas rosās zinātnes un atklājumu jomā. Ja darbā nejūtaties komfortabli, varat bez steigas izskatīt jaunus piedāvājumus. Vienmēr der atcerēties par vilku, no kura bēgot var nokļūt bēdīgākā situācijā, taču alkas pēc pārmaiņām liks rīkoties pārliecinoši. Vēlēsities visu izlemt vienatnē. 

STRĒLNIEKS. Rāms periods, ja paši necelsit kņadu. Pievērsiet uzmanību finanšu lietām. Ieviesiet dokumentos stingrāku kārtību. Ja saņemta lielāka naudas summa, neiztērējiet to uzreiz, labāk ieguldiet biznesā. Ja stājaties jaunā darbā, necentieties izcelties ar savu pārākumu – kolēģi vērtēs jūs ne pēc cepures. Tā svarīga tikai pirmajā mirklī. Iekļaušanos kolektīvā veicinās jūsu prasmīgās aktivitātes, atsaucība un sadarbība. Svarīgi gan, ka ne visiem var uzticēties. Prātā novelciet svītru, aiz kuras sākas neizpaužamā privātā dzīve. Der uzklausīt vistuvākās uzticības personas. Par ļaunu nenāks.

MEŽĀZIS. Pienākumu gūzma var pamanīties dzēst prieka brīžus. Pašiem negribot, būs jāiesaistās nepatīkamā notikumā. Var pajukt labi saplānotais, taču turiet doto vārdu un neatmetiet visam tāpēc ar roku, uzreiz labojiet kļūmi – tā nebūs tālu jāmeklē, un drīz viss nokārtosies. Lēmumi jāpieņem ļoti apdomāti, bez mazākās steigas un ignorējot emocijas. Precīzi un laikus visu saplānojiet, taču paturot prātā, ka ne viss jāpaveic tikai saviem spēkiem. Sauciet talkā palīgus! Paceliet acis no darbiem, saskatiet laimes mirdzumu tuva cilvēka acīs. Ziedonis dabā mudinās uz romantisku sirsnību.

ŪDENSVĪRS. Ja atmetīsit šaubas un lemsit pārvarēt radušos izaicinājumus, būs jāvelta spēki konkrētam mērķim. Rīkojieties apņēmīgi, neizmantojiet savu laiku sīkiem darbiem. Ieteicams nogaidīt piemērotāko brīdi, lai iekļautos pareizajā virzienā. Ja tas jūs neskar, netērējiet nervus, iedziļinoties notikumos tuvākajā un tālākajā apkārtnē. Attiecībām var traucēt nogurums un kreņķi. Nenodariet pāri mīļajiem, valdiet emocijas un aizkaitinājumu. Svarīgi pietiekami daudz laika atvēlēt atpūtai un miegam. Atplauksiet, saņemot tuvā cilvēka atbalstu. Varat sakārtot savas attiecības oficiālā līmenī.

ZIVIS. Neapzinoties izdarīto, draugu iespaidā atvase var paveikt aizliegtas darbības. Pacentieties reāli analizēt satraucošos notikumus. Svarīgi uzturēt ciešākus savstarpējus kontaktus, taču pastiprināta pieskatīšana daudz nelīdzēs. Nepārmetiet, nestrostējiet. Varbūt nepieciešama došanās pie psihologa. Ja zināt pusaudža vēlmes, laikus gādājiet par piemērotu darbu vasarā. Bērna intereses jācenšas ievirzīt viņam saistošā gultnē. Var būt gan augsti kāpumi, gan kritieni, bet, esot kopā un cīnoties, rezultāti neizpaliks. Vecākiem svarīgi vienam otru atbalstīt, gādāt par mierīgu gaisotni mājās.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko