Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +23 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 12. jūlijs
Indriķis, Ints, Namejs

SestDiena

Mentālā spēka faktori

Daži cilvēki ar dzīves izaicinājumiem tiek galā vieglāk nekā citi vai vismaz spēj uztvert šos likteņa sitienus mierīgāk.

Raudošie meži un hačapuri

Kontrastu pilna kūrortpilsēta ar plašu zaļo zonu un skaistiem skatiem no jūras puses, delfīni, neizsakāmi garšīgi hačapuri, ziedu lietus un spirdzinošas pastaigas kalnos līdz ūdenskritumiem – to visu var piedzīvot, ja brīvdienās dodas uz Adžāriju Gruzijā.

Olimpiskās kaislības un pretrunas

Tieši pēc trim nedēļām – 26. jūlijā – Parīzē tiks atklātas XXXIII vasaras olimpiskās spēles. Četrgades lielākā sporta foruma organizēšana, kā allaž, nav iztikusi bez dažādiem pretrunīgi vērtētiem lēmumiem un nebūšanām, kurās vainojami ne tikai sacensību tiešie organizatori, bet arī Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK), kas pārrauga spēļu rīkošanu.

Garšo labi, bet jāēd lēnāk

Laikmetā, kad ir neskaitāmi daudz kulinārijas šovu, Gordons Remzijs sviež ar kastroļiem un improvizēti atrod tādus ēdienu zaimojošus epitetus, kurus apskaustu pat rūdītākie literāti, autorkino un Holivuda eksperimentē ar dažādām, reizēm arī piedegušām mīlētāju romancēm un steikiem uz plīts, bet Entonijs Bordeins ar ēdiena palīdzību ir radījis veselu "dzīves filozofiju", šķita, ka esam redzējuši visu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide