Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +27 °C
Skaidrs
Svētdiena, 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Nedēļas horoskops: 7. - 13. jūlijs

Nedēļas horoskopu 7. - 13. jūlijam piedāvā izdevums SestDiena.

AUNS. Iespējams pavisam neplānots pozitīvs pavērsiens dzīvē. Situācija biznesā nestabila, bet labi ieliktie pamati viesīs drošību. Nesāciet jaunus, bet nerentablus darbus. Pašlaik vislabāk ir būt nogaidošā pozīcijā, jo aktīva darbība var radīt nevēlamus sarežģījumus. Nopietnās problēmas un veselību neapspriediet paziņu lokā. Esiet iecietīgs pret gados stipri vecāku radinieku. Neparedzētu apstākļu dēļ var ieilgt remonts mājoklī, tomēr, enerģiski rīkojoties, darbi lēnām, bet ritēs uz priekšu. Nešķiediet enerģiju pa tukšo. Tiecieties ar labiem draugiem, veiciniet labdarību un savstarpēju saprašanos.

VĒRSIS. Perioda sākumā neatliekamas un ātri risināmas problēmas. Neattaisnojiet pretlikumīgu rīcību, neiesaistieties riskantos darījumos. Apdomīgi sadarbojieties ar pārlieku enerģiskiem cilvēkiem. Ja neesat saprasts, skaidrojiet savu nostāju atkārtoti. Palīdzot citiem, nepametiet novārtā savus darbus. Rūpējieties par ārējo izskatu. Veiciet tikai neatliekamus pirkumus. Esiet mierīgs un iejūtīgs savējo vidū. Ieteicamas ūdens procedūras, pirts. Iespējama tikšanās ar senu draugu. Plānotais tālais ceļš var būt svētīgs visai ģimenei. Izdosies kompensēt senākas neveiksmes, vairosies enerģija.

DVĪŅI. Baudiet vasaras pilnbriedu. Profesionālajā jomā ļoti nepieciešama pacietība un elastība. Ar degsmi strādājot, radīsies spilgtas un vērtīgas idejas. Piefiksējiet vērtīgus ierosinājumus. Jauni kontakti ar draudzīgi noskaņotiem cilvēkiem. Darbības ar nekustamo īpašumu atlieciet uz rudens pusi. Mājās būs daudz neatliekamu pienākumu; padomājiet arī par mājokļa labiekārtošanu un siltināšanu. Attiecībās virmos kaislības un emocionāli negaisi. Strīdā pateikti neapdomāti vārdi radīs lielu rūgtumu. Atvēliet brīžus pats sev, nepametiet novārtā vaļaspriekus. Dabā uzmanieties no traumas steigas dēļ.

VĒZIS. Personīgiem un kolektīviem darbiem ne gala, ne malas. Daudz būs atkarīgs no jūsu rosīšanās un nestandarta domāšanas. Darbā nevairieties no karstasinīgas domu apmaiņas – tā izkristalizēsies būtiskais. Esiet uzmanīgs, rīkojoties ar svešu naudu. Būs nepieciešama pacietība, kārtojot darīšanas ar kādu stūrgalvi. Nenonieciniet vienkāršus darbus, ar jums piemītošo centību un atbildību dariet vajadzīgo. Uzturiet kontaktus ar draugiem un tuviniekiem, neapspriediet viņu rīcību. Iesaistieties tikai tad, ja tiekat aicināts. Pārliecinieties, ka atvases saturīgi pavada brīvās dienas. Veiciniet bērnos neatlaidību.

LAUVA. Ja būs motivācija, pietiks enerģijas iecerētajam. Gādājiet, lai vilinājumi nenovirza no mērķa. Esiet mierīgs un līdzsvarots. Tālredzība palīdzēs saglabāt autoritāti un mieru kolektīvā. Šis laiks nav piemērots lielu pirkumu veikšanai. Draugi neatteiksies palīdzēt kārtot sarežģītākus sadzīves darbus. Iespējama nenozīmīga nesaprašanās ar dzīvesbiedru – atturieties no kritisku piezīmju izteikšanas un mīļotā cilvēka radu apspriešanas. Kopiet labās attiecības ar ģimenes draugiem, padomājiet, vai esat bijis gana labs pret apkārtējiem. Perioda otrajā pusē var plānot brīvdabas pasākuma apmeklējumu.

JAUNAVA. Enerģijas pieplūdums, būs vērtīgas ierosmes un radošas ideju izpausmes. Diezgan sāpīgi finanšu jautājumi. Kolēģi jūs ne vienmēr sapratīs un atbalstīs, līdz galam nenoskaidrota situācija var sarežģīt profesionālu jautājumu risināšanu. Uzticama drauga padoms palīdzēs atrisināt darba vai biznesa problēmu. Kopā ar tuvajiem lietderīgi pavadīts laiks dabā stiprinās imunitāti. Tālākā ceļojumā iespējami kavējumi pieredzes trūkuma dēļ. Būs jāpieliek pūles lietu sakārtošanai, naktsmītņu nodrošināšanai. Izvairieties no konfliktiem, nepaļaujieties uz nejaušu veiksmi, tad viss nokārtosies.

SVARI. Varēsit likt lietā savu intelektu un radošās iemaņas. Jūsu sniegtie padomi kolēģiem izrādīsies ļoti noderīgi. Darbā daudz sastrēgumu, tiksit lūgts strādāt pat atvaļinājuma laikā. Aizstāviet savas intereses, atpūta jums pašlaik ļoti nepieciešama. Ja papūlēsities un atturēsities no greizsirdības uzplūdiem, zudīs nelielais saspringums attiecībās. Mīļotais cilvēks sāks ieklausīties jūsu vārdos. Priecājieties par tuvinieku veiksmēm. Darbojieties mājās vai lauku īpašumā, var veikt kardinālas pārmaiņas dārzā vai mājā. Ja rodas vientulības sajūta, pulciniet tuvus draugus uz kopīgām vakarēšanām.

SKORPIONS. Būs grūti saglabāt ierasto brīvības sajūtu. Iespējams neliels haoss darbos. Spraigais pasākumu grafiks veicinās steigu, iespējami konflikti. Neiesaistieties nesagatavotu tēmu apspriešanā. Centieties saglabāt labas attiecības ar kolēģiem. Vēlama piesardzība naudas lietās. Nedusmojieties uz draugu, kurš nestāsta jums par savām rūpēm. Vēlēsities visu darīt pa savam, tas var radīt domstarpības ar mīļoto. Atslābinieties. Ieteicamas ūdens procedūras. Apvaldiet asas emociju izpausmes tuvinieku vidū. Pildiet plauktus ar ziemai sagatavotajām dārza un meža veltēm. Darbojieties kopā ar bērniem.

STRĒLNIEKS. Neķerieties pie globālu jautājumu risināšanas. Nodarbošanās ar politiku vai tās apspriešana būs ar vērmeļu rūgtumu. Nekad nav par daudz labu vārdu un smaidu – lietojiet tos biežāk! Raisieties vaļā no apšaubāmiem paziņām. Saticība un iekšējs miers ļaus saglabāt labas attiecības ar mīļoto cilvēku. Rīkojieties pārliecinoši un sirsnīgi. Lielāku uzmanību veltiet laulātajam draugam. No pasniegtas mazas dāvaniņas mājās radīsies gaišs noskaņojums. Nebaidieties uzņemties atbildību par tuvinieku. Veiksmīga atgriešanās no tālienes. Pārskatiet savu budžetu, lai tajā nerastos tukšums.

MEŽĀZIS. Liela daļa laika būs jāvelta privātu problēmu risināšanai. Jutīsities pārguris, kārtojot darba, domubiedru un tuvinieku lietas. Var kavēties labi iesākti projekti, rasties pārpratumi attiecībās ar priekšniecību. Neatlieciet norunātas tikšanās un nedaliet cilvēkus savējos un svešajos. Painteresējieties par saistošiem darba piedāvājumiem – iespējams, jaunas gaitas plānojot, kļūsit mundrāks. Atbalstiet bērnu radošumu. Pārrunājiet ar dzīvesbiedru iespējamos finansiālās iztikas variantus. Taupiet līdzekļus, kuru pašlaik vēl ir pietiekami. Var būt asas viedokļu apmaiņas radu starpā.

ŪDENSVĪRS. Vasaras pieklusums darbavietā, bet pašlaik galvenais arī ir saglabāt mieru un apkopot domas. Jauns likums var graut pamatus zem kājām. Centieties saglabāt neatkarību. Jaunie apstākļi un apdomība atturēs no riskantu izdevumu tālākas uzturēšanas. Nepiemērots laiks individuālu plānu realizācijai, sen lolotas idejas jau būs novecojušas. Apdomības trūkuma un nenokārtotu dokumentu dēļ nāksies palaist vējā daļu no ietaupījumiem. Perioda beigās iespējamas negaidītas jaunas vēsmas. Nesatrauciet tuviniekus, mājās apspriežot savas raizes darba dēļ.

ZIVIS. Var izdoties paveikt lielu daļu no iecerētā. Visu dariet bez steigas un ar lielu apdomu. Esiet uzmanīgs ar jūsu atbildībā esošajiem finanšu līdzekļiem. Apvaldiet skepsi, atslābstiet. Esiet gatavs apņēmīgai rīcībai. Nesatraucieties, ja neplānotā veidā jātērē laiks un nauda labdarībai. Valdiet emocijas, kaut reizēm būs pamats iekarst. Sirsnīgas tikšanās ar tuviniekiem. Esiet izpalīdzīgs, remontējiet vai pārbūvējiet. Prieku un gandarījumu dos laikā sniegta palīdzība draugiem laukos. Papildiniet pārtikas krājumus ziemai. Esiet uzmanīgs pie stūres, meža darbos vai izbraucienā pa ūdens ceļiem.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pavasarīgā vistiņa

Trīs receptes ar vistas fileju – salāti, indiešu gaumē un ar rabarberu čatniju.

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko