Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Mīļie Latvijas cilvēki

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Naivās sirds
N
Maldu Mildas sapņojums.
P
P
Nedzer šampānieti-nodzersies;to es no pieredzes.Paģiras būs divas:1.morālā,2.-vilšanās.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Autore: "... Spēcīgs prezidents Latvijai pašlaik ir vajadzīgs vairāk nekā jebkad agrāk. Jo arī Latvija ir Eiropa...." - - - - - Latvija ir Eiropa? Nē, Latvija nav Eiropa. Tā vienkārši ir sagadījies, ka teritorija, ko kopš 1918. gada sauc par Latviju, ir ietilpusi Eiropā, kas nosacīti plešas no Portugāles Atlantijas okeāna piekrakstes līdz - (atvainojos, jo daudziem tas nepatiks) - līdz URĀLU kalniem Sibīrijā!!! Un LV prezidenta "SPĒCĪGUMU" nosaka LV Satversme, Agnesīt. Bet nu - gods godam - latviski vientiesīgā vēlmju domāšana autorītei piemīt pārpārēm.
kgb
k
Kāda eksaltācija! Šķiet, šīs rakstošās jaunkundzes mūža sapnis - ieņemt bērniņu no Levita kunga...
Skaisle
S
Nodzerties politiķu dēļ ? Jā...tas ir kaut kas... Es vēl saprastu,ja mīlas vai vispārējas esības nepanesības,bet šitā... Starp citu - biju cerējusi māsas iepazīt Hermaņa izrādē,bet nekā...žēl....jācer uz citu reizi...
Laucinieks
L
Drošības sajūta turpinās sarkanajai mafijai, kura gandrīz 30 gadus uzzog Latviju un ir vistiešākais okupācijas varas turpinājums, kas nu jau izveidojis 10miljardu lielu valsts parādu pamatiedzīvotājiem. Drošības sajūta ir civilokupantiem un čekas noziedzniekiem, kas jebkurā brīdī drīkst nesodīti pamest šo zemi. Tādiem un līdzīgiem tad tiešām jāierauj pēc marionetes vējoņa tradīcijas.
Valdis Freimantāls
V
Lasiet manu ziņojumu Helsinki 86 cilvektiesību portala Tautastribunals.eu. https://tautastribunals.eu/?p=33716 Levits ir vainīgs 10 000 latviešu pasnāvībās, jo neļāva turpināt atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības darbu Māmuļā! Visus patriotus izdzina no Māmuļas - nu jau 26 gadus tur saimnieko komunistu un KGBistu ieliktņi (PRETLATVISKI līdz kaulu smadzenēm) kuri aizliedz patriotiem biedroties, atbilstoši likumīgajiem RLB 1938. gada statūtiem. KGBistu banda!
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Autore dzimusi 1988.-ajā gadā. Bet izklausās kā veca, rūdīta padomju laiku propagandiste, kurai uzticēts sveikt Staļinu vai Brežņevu vai Mao ar "ievēlēšanu" amatā! Saule uzlēca; nē, gaismas bumba pārvēlās pasaulei - līdzīgi kā kad Latvijā ieradies pāvests Francisks. Viena histēriķe Levitu nodēvē par "nācijas tēvu"; otra to pielīdzina Saulei, Gaišas gaismas*** masai, Gaismas lodei un katoļu pāvestam. Vai nabaga Levits, kurš tikai to vien gribēja, kā kļūt par kādas, vienalga kādas, valstiņas prezidentu, lai nodrošinātu sev siltu, bezatbildīgu, bet prestižu postenīti, ko ierakstīt biogrāfijā - - - vai viņš spēs attaisnot sev uzliktās histēriskās cerības? [*** Ievērojiet: nevis TUMŠAS gaismas, bet GAIŠAS gaismas masai. Tā sacīt, dubults neplīst.]
Andris
A
Laiks rādīs. Bet gribas, lai Tēvzemes mīlestības ceļa gaismu dedz godīgi, gudri, inteliģenti, talantīgi un drosmīgi līderi, kas šo spēju un uzdevumu saņēmuši kā paša Dieva dāvanu - bez aizkulišu darījumiem, personības kulta kultivācijas, mietpilsoniskas dievināšanas un glaimošanas nelāgās dabas. Lai atzinīgs vārds neiemanto pielūgsmi un savam elkam piešķirto īpašību dēļ par ķīlnieku nevērš pašu elku. Glorificēšana nav liela nelaime, liela sākas tad, kad citu zīmētai izredzētībai notici pats..
zāra
z
Visa pasaules jūdiem svētki. Viņiem šeit Latvijā savs prezidents. Jāsāk celt mošejas.
Pravietisnejaukais
P
Kāpēc jūdiem mošejas?
  • 10
  • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja