Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +2 °C
Skaidrs
Trešdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Vladimirs Leščovs: Man Oskars nav vajadzīgs. Goda vārds

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Nekas nav šarmantāks par mūsu Latvijas krieviem. Runā SKAISTĀ latviešu valodā ar Puškina, Dostojevska, Čaikovska, u.t.t. pieskaņu. Izbrīnija, ka Latvijā nebija ne mazākā interese par KVN dalībniekiem, Latvijas krieviem, kuri izcili parādījās, pat laikam ieguva pirmo vietu vai kaut kā tā. Talantīgi, skaisti, inteliģenti jaunieši, kuri pārstāvēja Latviju.
Kocebū <Nerrim un as'ru lējējam
K
Aizmirsu gan, šķiet, ka norādi sapratu, par vakardienas piedzīvojumu tādēļ nestāstīšu. iespraudu Nabaga Studentam elkonī krietnu laukziedu pušķi ar zirgskābenēm un vēlajām margrietām iekšā. Domāju, ka sapratu pareizi, paldies par aizrādījumu, mācīsimies būt efektīvi! Ja nu Tu par aktieriem, tad es vēl mazliet: kolorītā Helēna Romanova- puslietuviete, puskrieviete-pusebrejiete , izcila personība teātra mākslā Vera Baļuna, nejaucu?- puskrievs-pusebrejs Jurijs Jurovskis... "paldies, ka jūs uz mums nebļāvāt", jā piekrītu,esmu strādājis Bolderājas bērnu namā, par taktiku biju šobrīd piemirsis ceru, ka pareizi mājam
 • 1
 • 0
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Asaraini, paldies par smalkjūtīgo mājienu ar sētas mietu! LABOJU: Nekas nav šarmantāks par mūsu Latvijas nelatviešiem/nesimtprocentīgajiem latviešiem! Mūsu (bēdīgi) slavenais ārlietu ministrs pusigaunis pusbaltvācietis Munters: mūsu daiļā puspoliete Olga Dreģe; mūsu daiļā nelaiķe puspoliete pusbaltvāciete Vija Artmane; mūsu izcilais zinātnieks un pētnieks, puskrievs Jānis Stradiņš; mūsu, ja nemaldos, ceturtdaļjapānis Imants Kalniņš; mūsu pusrumāniete Lidija Freimane- Pasternaka; viņas meita Katrīne - pusebrejiete ceturtdaļrumāniete. Un kur vēl visi daudzie šarmantie pusebreji - Egīls Švarcs, Mariss Jansons, Egīls Levits, Harijs Bašs; un pusukraiņi brāļi Žagari, u.t.t., un tā joprojām. Un tad vēl visas vācu, zviedru, poļu, krievu augstmaņu pirmās nakts tiesību, kā arī Napoleona armijas karavīru atvases un atvasinājumi... (Ceru, Asaraini, ka uztverat arī manu smalkūtīgo mājienu...)
 • 3
 • 0
Asarainis
A
lustīgais nerris uz tirgus plača: Nekas nav šarmantāks par mūsu Latvijas krieviem. ++ Nu, nekas nav šarmantāks. Nedz mana tēvsmāmiņa, nedz mana mana pirmā meitene, nedz pirmais puisis, kuram nespēju atteikt. Arī ebreju ārsts, kurš man izglābis dzīvību nu jau.. teiksim, 20 reižu, nebija tik šarmants, nedz arī čigāniete, kura tik viedu skatienu un pieskārieniem man prot izlikt atlikušās dzīves ceļu. Arī Kēnigsbergas krievi nav tik šarmanti, par Narvas un Kostromas krieviem pat nerunājot. Nerunāšu arī par mūsu multibagātinātās Latvijas ukraiņiem, baltkrieviem, ebrejiem, tatāriem, moldāviem, vēlreiz ebrejiem, ņencu, aimaku, farsu un korjaku, kā arī ebrejiem. Nerunāšu, jo nekas nespēj šarmēt kā mūsu kopējās Latvijas KRIEVS.
 • 2
 • 0
>kocebū
&
Nemuldi - aizmirsi bumeranga efektu? Jebkura rīcība izraisa attiecīgu atbildes reakciju. Par to īpaši pārliecinājos, mācot krieviem latviešu valodu. Nekad kursos no latviešiem nesaņēmu tik daudz pateicību un sirsnības. Un vārdus - paldies, ka jūs uz mums nebļāvāt.
 • 0
 • 1
KOCEBŪ< NERRIM
K
Labrīt, Nerri! Piekrītu Tev, bet man Jelgavā, kad Krievu kopienas koncerta noslēgumā gribēju pateikt Integrācijas pārvaldes pasūtītu apsveikumu, aizvēra priekškaru. Daži jo gardi smējās, jo nesaprata pat kontekstu, kas bija jāsajēdz un izrietēja no latviešu tautas dziesmu virknes. RĀVIŅŠ sēdēja zālē, bet godbijīgi klusēja. Vēl piebildīšu, ka cienu kulturālus krievus, tāpēc uzsvēršu: ATŠĶIRSIM, kas ir Latvijai toleranti krievi no JAUNAJIEM krieviem! Pēdējie negriež ceļu nekur, īpaši uzstājoties sabiedriskajā transportā, Jelgava-Rīga mikriņos. SALKAZĀNOVA skola! Mobīlās telefonbūdas atrakcijas nedrīkst aizliegt vai iegrožot. Rīgas centrāltirgū 3 krievu apsardzes darbinieki stīvējās par tiesībām, kurš mani sitīs, Pašvaldības policijas klātbūtnē! 2 ābolu dēļ, kurus es it kā taisījies zagt. Tad nu lūkosim, vai mūsu prieks nav pārsteidzīgs! Latviešu valoda gan daudziem labāka par latvjiem, bez wow un okey.
 • 2
 • 0
Zāļu Vecis
Z
"Galvenais ir balanss starp sievišķo un vīrišķo, starp smieklīgo un skumīgo." Akurāt, manas domas! Intervijā jūtams feins noskaņojums.
bite
b
Super! Visu pasaka kā "naglai uz galvas"! Veiksmi un darītprieku arī turpmāk!
Avo
A
Diez, kopš kura laika Annesī ir pārtapusi par Ansī?
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Kopš kurja laika Ansī [Annecy] izrunā kā "Annesī"? Diez? Avo? Ko?
 • 2
 • 1
kas tev dos
k
nesatraucies
Jāzeps
J
PAGĀNI UN KRISTIEŠI,==KO MAN VAJAGA,=BAZNĪCU,BĪBELI VAI JĒZU KRISTU. ?? Apustuļa Pāvila vēst. Romiešiem 5-18. Tātad,kā viena cilvēka,=Ādama pārkapuma dēļ,(aizliegtais auglis),visai civilizācija ir nolemta ellei. tā caur viena cilvēka,Jēzus,-Dieva dēla Krusta upuri tika pavērts ceļš visai civilizācijai uz paradīzi. Civilizācijas uzsācējs,= Ādams bija radīts svēts,=Viņš nezināja kas ir grēks un ļaunums. Ādams kontaktējās,pavadīja laiku ar Dievu,savu Tēvu. (100 vai -1.000-iem gadus,Bībelē nav norādīts) Apēdot aizliegto augli, naivais Ādams pazaudēja planētas-zeme garīgā pārvaldnieka titulu, nododot to sātanam. Ādamā iebrauca sātana ļaunā genētika. Mēs visi,caur Ādamu,kā civilizācijas turpinātāji, piedzimstam kā pagāni,ar Ādama ļauno genētiku,derīgi tikai ellei. Tāpēc Dievs Tēvs iedarbināja civilizācijas glābšanas plānu,atdodot Savu Dēlu Jēzu Kristu, kā upuri par Ādama un visas civilizācijas grēkiem. Jēzus asinis=izdzēsa,anulēja,padarīja par nesošiem Ādama un visas civilizācijas grēkus. Tas,kurš neatzīst Jēzu kā Dievu,kā pestītāju,=tam paliek pagāna grēcīgais statuss,vieta tikai ellē. Tam, kurš atzīst Jēzu Kristu,-ieaicinot Jēzu savā sirdī, pagāna statuss tiek anolēts. Kristus asinis izdzēš ļauno Ādama genētiku,ieinstalē savu Kristus,Dieva mīlestības genētiku, raksturu. Tiek pieškirts Kristieša statuss. Debesīs nebūs konfesiju,sektu,Katoļu,Luterāņu,Baptistu,Pareizticīgo-un t.t.,- Debesīs būs viena Kristus Dieva bērnu gimene. Miljoni sēžot baznīcas autobusā brauc uz elli,-izņemot tos,-kuri ir ieaicinājuši Jēzu savā sirdī,mīl un pazīst personīgi. (Vēst.Romiešiem-8-14. Visi,ko vada Dieva Gars ir Dieva bērni). Kristieši ir tie paši bijušie pagāni,kuriem ceļš vaļā uz Dieva svētlaimes mājokļiem. Nogānot kādu,=esmu nolādējis savus panākumus. (Uzrakstītais ir saskaņā ar Sv. Garu) https://www.youtube.com/watch?v=yHPAmfmnmig
Vārds
V
Miljoni sēžot baznīcas autobusā brauc uz elli,-izņemot tos,-kuri ir ieaicinājuši Jēzu savā sirdī,mīl un pazīst personīgi. Nogānot kādu,=esmu nolādējis savus panākumus. Pēdējais prasa plašāku izskaidrojumu, kas domāts ar "nogānot", pasakot kritiku, taisnību, kurai divas puses, nostājoties pretim kādam viedoklim?
 • 3
 • 1
w
w
Nu tad tev pēteris ir vajadzīgs.
Vārds
V
apīnis?
 • 1
 • 0

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja