Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +4 °C
Skaidrs
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Dziļāk pēta četrus koncertzāles scenārijus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Rudais
R
Nevajadzēja to zviedru kuģi sagriezt,izmestu no iekšas liekās ,,ķeskas'', nokrāsotu zilā krāsā,saliktu beņķus un lai skan.Atliktu to ,,tupeli'' nokristīt un stingrāk piesiet pie mola.
Juriste
J
Vispār jautri. Vispirms jāsaka, ka simfoniskajam orķestrim ir nepieciešama ērta mājvieta un zāle ar labu akustiku.  Taču Cerams, ka deputātiem 29.jūnijā pietiks prātā nobalsot pret 23 miljonu ieguldīšanu AB dambī, kas automātiski nozīmē  valsts iegrūšanu kārtējā afērā ar nebeidzamu miljonu tērēšanu turpmāko 12 gadu laikā. Rīga šobrīd, dotajā momentā, ir nolaista līdz kliņķim. Par korupciju Rīgas Domē un augstākos varas gaiteņos 10 gadu laikā visdrīzāk zināja gan Melbārde, gan Dālderis, gan Dripe, gan arī arhitekts Sīlis, kura birojs faktiski apkalpo šo oligarhu sistēmu. Taču visi klusēja un faktiski līdzdarbojas. Melbardes kundze, ja vēlaties "koncertzāli pie ūdens", tad bija jāsāk ar korupcijas izskaušanu, nevis ar daudzmiljonu sapņiem. Vispār koncertzāles balsojums un process parādīs, vai valsts ir gatava domāt racionāli. Jeb arī turpināsies valsts ņirgāšanās par nodokļu maksātājiem, kuri turklāt vēl eksistē VID terora apstākļos.
Malači
M
Tātad sākot jau no pam,pardon pāļiem! Iztiksiet paši vai algosiet ūdenslīdējus no Stokholmas?! Gandrīz vai kā 1927.gada "Zobgaļa kalendārā":'"Cuči,MV ("Mājas Viesis"),čuči,uzgūluši lieli kluči,spiež tev laukā dzīvību!"
Mjā ...
M
Nu, nu ... Savulaik jau radās problēmas ar viesnīcu "Daugava". Tā balstās uz pāļiem turpat blakus AB dambim. Tur drusku dziļāk par 22 m zem dūņām un smiltīm patiesi ir dolomīts. Taču! Šis dolomīts ir plaisains un tiek izskalots. Attīstās tukšumi. Līdz ar to, neraugoties uz dolomītu pamatnē, tā deformējas. Apakša pēc būtības ir nestabila. Būs tāpat kā citviet Daugavā, kur, lai vitāli svarīgu objektu noturētu, regulāri nāksies sūknēt iekšā 25 m dziļumā cementējošu sastāvu, nepārtraukti to monolitizējot. Citādi viss, kas balstīsies uz supergarajiem pāļiem, var palikt nestabils ... Vismaz garantijas par drošumu nav nekādas ...
Ietekme uz dabu - neprognozējama
I
Pamatnes betonēšana 25 m dziļumā - kādu ietekmi tā atstās uz gruntsūdeņiem? Vienu celtni stutējot, citas tik bojātas. AB dambja paplašināšana - kā tā ietekmēs straumes Daugavā, vai neradīs izskalojumus citviet, t.sk. Vecrīgas pusē?
  • 12
  • 0
viesis
v
Mjā, tādi mums tie ministri ir, pieraduši domāt nevis par valsti, bet "es gribu" kategorijās. P.S. Viens tāds Kultūras ministrijas projekts jau ir, tā saucamā "Gaismas pils", kura, skaties uz viņu no kuras puses gribi, ir tikai neglīts monstrs, kura galvenais uzdevums ir bojāt Rīgas ainavu. Paskatoties uz viņu, bail domāt vispār par koncertzāli. Bet, nu jā, potiķiem pietuvinātajiem būvniekiem taču maizīti vajag, un kur vēl biezāku šķēli, kā šāda veida projekti...….
Krējums Saldais
K
Kā mums ir ar pārējām koncerzālēm? Gors un Lielais Dzintars + https://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/foto-iespaidigakas-latvijas-koncertzales-kuras-ir-verts-apmeklet/ jau ir noslogotas vismaz pa 80%? Ja nē, tad kāpēc jāceļ vēl viena? Paceliet labāk minimālo uz 1200. Slabo?
DDD
D
Eparlamenta vēlēšanās speciāli balsoju par Daci, lai viņa ar koncertzāles projektu aizvāktos uz Briseli. Nu it kā viss izdevās, bet viņa kā nesaprot tā nesaprot mājienus. Laikam grib lielāku, diženāku amatu, varbūt NVS kādu amatu, jo par lielāku kaitniecību valstij to nosaukt nevar.
.
.
Nu vajag vēl kādu megabūvi budžeta sagraušanai! Vajag tā, ka acīs cērtas!
oskars
o
pirms fantazet par vietu , ir jabut nauda celtniecibai , bet tas jums nav ... jus esat pliki , ka baznicas zurkas , ha, ha ...
DDD
D
Niezēt jau var arī četrās vietās, bet ja nav kas kasa tā arī paliks. Koncertzāles būvniecības iecere atgādina PSRS Bama celtniecību. Tikko TV bija sižets, ka Igauņi iecerējuši trīs maģistrāles reģionālo centru savienošanai, bet Latvija tērē i enerģiju i naudu apspriešanai tam, kam naudas nemaz nav. Nesaprotu vai Latvijā kāds vīruss smadzenēs ieperinājies vai kādi nezināmi starojumi saprātu bloķē?
rūgtā patiesība
r
Ja notiks vērienīga celtniecība centrā (railbaltic vienlaikus ar koncertzāli pašā centrā), mēs varbūt vairs necelsim neko, jo nāksies samaksāt miljoniem sodos par ES gaisa kvalitātes normu pārsniegšanu, celtniecība ir viens no PM daļiņu piesārnojuma radītājiem.
?
?
Kas tas par argumentu: ES gribu, lai ir pie Daugavas.... Bet es varbūt gribu mežā. Jāceļ ir tas, ko Latvija kā valsts ar mazu budžetu, mazām algām, pensijām un pabalstiem un sarūkošu iedzīvotāju skaitu var atļauties, turklāt atļauties arī uzturēt, lai nav vēl viena mūžīgi netīra "gaismas" pils, par kuru būvnieki vēl tiesājas ar valsti un prasa vēl 10 miljonus un tiesvedībai regulāri KM tiek piešķidti līdzekļi no ārkārtas budžeta, kamēr savu bezjēdzīgo struktūrvienību 10 cilvēku sastāvā 100gades birojs KM pat i netaisās likvidēt; sēž tur tantas, saņem pa 2500 uz rokas mēnesī un funktierē, kādas vēl jēlības uz100gades birkas mums uztiept.
fonds Ascendum
f
Noteikti par dārgāko projektu! Uz AB dambja? Ideāli! Jo vairāk miljardu, jo lielāki otkati APar. Beigās tradicionālā stilā organizējam tiesvedību ar saviem galma būvniekiem, kuru protams, ka zaudējam un valsts turpina maksāt, maksāt, maksāt. Bet otkati ripot, ripot, ripot. Tikai pašu dārgāko! Un ja kāds iebilst tad kauns! Nīkuļi! Vācija varēja, Austrālija varēja, kas ir Latvija nevar? Var un var daudz dārgāk jo mēs esam stipri, vareni un .... korumpēti!
OO
O
Mani vairāk satrauc, ka Alojas skolas bērni mācās vingrošanas zālē un gaiteņos, nevis šis iegribu projekts. Visi pēkšņi lielie mūzikas cienītāji! Un noteikti padodiet mums dārgāko projektu uz AB dambja! Varbūt uz Marsa tomēr?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas