Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +6 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Kultūrpētnieks: Latvijā cilvēki joprojām baidās no alternatīva viedokļa

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
mums tas labējais spārns tāds vājš
m
kreiso pilni tuneļi
Ilmārs
I
Skaidri runājot, Saskaņas centrs ir biznesa projekts, kas radīts, lai Latvija netiktu vaļā no Krievijas ietekmes sfēras. Kādi alternatīvie vēl pie mums ir. Eiroskeptiķi? Cilvēki, kas vēlas, lai pazustu vienīgā garantija, kāpēc Latvija vēl nav Krievijas satāvā. Smieties gribas. Tajā pašā laikā visas Latvijas politikā nav normāla kreisā spārna. Tāpat kā putns nevar lidot ar vienu spārnu, politika buksē, ja ir pārstāvēts tikai viens spārns. Latvijas problēma bija tā, ka pēc neatkarības atgūšanas par kreisajiem vēlējās pārtaisīties bijušie komunisti. Tauta nobijās un iebrauca ceļa labējā grāvī.
Trollis JT
T
Patiešām, latvijā nav reālu politisku partiju. Esgribētu iestāties konservatīvā partijā. Arī tie, kam patika būt kreisam, arī tam nav nekādu iespēju.
Labāk paklusē!
L
Šis integrētājs labāk būtu paklusējis. Pastāsti labāk, kur palika integrācijas nauda!
aradhana
a
Kārējais liberastu mēģinājums uzdot riebumu pret nejēdzībām par bailēm. Viedokļu dažādība ir vajadzīga tik, cik tā palīdz izkristalizēt spēcīgāko, vitālāko, harmoniskāko, veselīgāko, skaistāko, pareizāko ilgtermiņā, tautas uzplaukumam labvēlīgāko no iespējām. "'viedokļu dažādība'' par to, vai mums ir vajadzīga fizioloģiski, seksuāli, reproduktīvi, mentāli, estētiski vesela vai slima sabiedrība nav nekas cits kā mentāli atkritumi.
:):):)
:
kas ir "liberasti"? Kā Jūs viņus raksturotu, ar ko viņi atšķiras no Jums? Citādi - es neprotu tādus atšķirt uz ielas :):):)
 • 0
 • 0
latvijas standarts
l
Kas tad būs šī kreisā, sociāldemokrātiski domājošā partija? Tie paši vēzīši citā kulītē?
Vārds
V
Pret meeri vajag poteeties.
 • 3
 • 0
Saskaņas centrs ir laba izvēle
S
Tā ir nākotnes partija latviešiem, krieviem un citiem, kas vēl nav bijuši politikā, bet vēlas padarīt Latviju labāku.
domāt ar savu galvu ir laba izvēle
d
Saskaņas centrs nav nekas vairāk kā viens no Latvijā pastāvošās pseidodemokrātijas elementiem. Sistēmiskā opozīcija, ļoti labi pazīstama Putina Krievijā, no kuras tagadējais, Latvijā valdošais režīms kopē valsts pārvaldes modeli. Ietekmes sfēras Latvijā ir sen un precīzi pārdalītas. Viens feodālais oligarhu-kleptokrātu klans (Vienotība), ekspluatē valsti, otrs (SC) Rīgu. Politiskā sistēma paliek nemainīga, elektorāts, protams, ka propagandas iezombēts, cītīgi maldās trīs priedēs starp viņaprāt nesamierināmiem politiskiem pretiniekiem - Vienotību, SC, NA, ZZS, un sīkākiem gariņiem, kuri nav nekas cits, kā vienas sistēmas elementi. Tāda lūk "demokrātija" valda Latvijā.
 • 7
 • 0
novērojumi
n
Diemžēl Latvijā eksistē virkne organizāciju un ļaužu, kuri pauž ārkārtīgi agresīvu attieksmi pret ikvienu, kura viedoklis kaut nedaudz atšķiras no šo indivīdu paustā viedokļa. Pirmkārt tās ir tā sauktās Sorosa organizācijas - Providus, Delna, Mozaīka, no medijiem tā bija Diena laikā, kad to vadīja viena no negantākajām Latvijas mūslaiku homofobēm S.Ēlerte, tagad tas ir portāls ir.lv.Domājams, šo laužu totalitārie uzskati sakņojas viņu komunistiskajā pagātnē. Šī pati S.Ēlerte ir uzskatāmākais piemērs. Lai gan ir izņēmumi. Piemēr bēdīgi slavenie homofobi K.Streips un Mozaīkas vadone Freimane, kuri šeit ieradušies no Rietumeiropas, bet savā agresijā un naida runā iebāzīs maisā jebkuru komunistu.
Vārds
V
Viņus visus ir jāsoda.
 • 2
 • 2
jajaja
j
demokratija und pluralisms ir tad, kad vietejos izmet no dzivokliem un darba ka vacija un rada no-go zonas un rape kulturu ka zviedrija, dasni to pabalstot ar visa veida benefitiem jaunajiem muslimu draugiem
tendence
t
Šizofrēnijai, kuru pārstāv Latvijas valsts ierēdņi, jebkāds alternatīvs viedoklis ir bīstams un apkarojams saknē
Skatītājs
S
Edgars Raginskis savu privāto viedokli var paust, kur vien vēlas, izņemot Latvijas sabiedrisko televīziju, kas pārtiek arī no maniem nodokļiem. Tāpēc kategoriski iebilstu pret to, ka raidījumā "100 gramu kultūras" jau atkārtoti ironiskā stilā tiek pieminēta Ingūna Rībena. Šādi izmantot valsts resursus neviens nav devis tiesības. Šādu tiesību nav pat Raginskia priekšniecībai. Tā ir necieņa pret cilvēkiem, kuri balsojuši par attiecīgo deputāti un pārstāv viņas viedokli. Atkārtoju, ja nepieleca - tā ir SABIEDRISKĀ televīzija.
:):):):)
:
... arī no maniem nodokļiem. Un man patīk Raginska raidījumi, un man Rībena liekas stulba liekule, un man prieks, ka kāds to skaļi pasaka. Ko nu?
 • 2
 • 0
vai
v
"alternatīvais viedoklis ", būtu xyilo slavināšana ???
Vārds
V
nu te pietrūkst tikai paša Ksilo , savādāk slavināšana ir , subjekta īsti nav
 • 0
 • 0
Imis
I
Vēl viena PEDERASTU UN ZAGĻU IDEJU AIZSTĀVJA mums tiešām trūkst, jo mēs jau baidāmies no meļiem un demagogiem, kur tagad savairojies vairāk nekā sunim blusu.
nu redz, viens bars sadega
n
mums sadegt kopā ar tiem???????????????? dzīvot mēslos, kā tie maskačkā??????????? tā ir alternatīva?????????? vai pret slikto ir jābūt humānam???????????????????????????????????????????????????????
nu, garīgi slimo un narkomānu alter
n
vesela sabiedrība pieņemt nedrīkst, tā ir nāve staļini, hitleri ,hipiji, bomži, alkaši tie, kas špļauj uz ielas, zolitūdes, liekēži kukaiņi uz šosejām.................. tas būtu evolūcijas ceļš vai mērkaķu atzars????????????????????????

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kuras nozares būs glābējas?(2)

Pieņemot, ka Covid-19 izplatību ierobežojošie pasākumi netiks atcelti jau tuvākajā laikā, kļūst skaidrs, ka gan ikvienam cilvēkam, gan uzņēmējdarbības videi, gan ekonomikai kopumā šiem pasākumiem ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē