Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 20. janvāris
Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

AKKA/LAA par labdarības pasākumu no organizatoriem pieprasa 126 Ls

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Autors
A
Ar to labdarību bieži ir tā - krietnie ļaudis taisa labdarības pasākumu, taisa tāmi, skaita, piemēram, kas būs jāmaksā par vietu, kas par aparatūras īri, kas par flaijeru un/vai afišu drukāšanu u.c. reklāmu, kas par apsardzi utt., utjpr - visos tajos gadījumos liekas pašsaprotami, ka cilvēki dara darbu un saņem par to samaksu, neatkarīgi no tā, vai pasākums ir ar biļetēm vai bezmaksas, bet, tiklīdz nonāk līdz ailītei "repertuārs", tad pēkšņi liekas, ka par to nevienam nekas nav jāmaksā, jo dziesmu autori un izpildītāji tak dzīvo no zila gaisa un noteikti būs mēmā sajūsmā, ka viņu darbus izpildīs šajā pasākumā.
Munchhausen
M
Uzskatu, ka par gāzi, elektrību, benzīnu, nu ko tur kautrēties- arī pārtiku- tāpat nebūtu jāmaksā, jo mēs visi darām labus darbus.
Grrr
G
Nevajag jaukt striķi ar desu.
  • 0
  • 0
olalla
o
vai visi bērnu vecāki ir samaksājuši AKA/LAA par obligātās literatūras lasīšanu un citātu izmantošanu sacerējumos?
Ameba Planktonovna
A
Arī izlaidumu rīkotājiem jāmaksā par dzejoļu skaitīšanu :).... Vai nu tā ir tiešām pasaulē pieņemts, vai nu šeit visus vazā aiz deguna, vai arī,beidzot visi sapratīs,ka šī ir pārāk nabadzīga valsts,lai dzīvotu kā eiropieši un par visu maksātu tik dārgi, cik neviens nevar nopelnīt. Āfrikā tak noteikti nemaksā. Varbūt visu LV izdoto nosaukt par tautas mākslu un mantojumu un šo iekasēšanu aizmirst?
ASTRA
A
Domāju, ka visi šie cilvēki ir tīri jēdzīgi...īpaši Račs, Zālīte, Hānbergs, bet izrādās, ka pat no Labdarības pasākuma grib saraust peļņu.Nekas, gan jau Diev sodīs.
andy
a
nav ko nabagiem dziedāt, lai strādā murugas neatliekdami! "dziedot dzimu, dziedot augu" ir tikai muļķīga sena tautasdziesma lai slavēta vagare Māra Zālīte!
andy
a
Pēdējis laiks Mārai Zālītei beigt slēpties aiz pumpaina juristiņa muguras un pastāstīt tautai AKKA valdes viedokli. Ja gribas saņemt mūža pensiju turpmāk vairs neko nedarot, jāspēj vismaz interviju sniegt, ja ekrānā kauns parādīties.
Runcs
R
Un kas vēl darbojas tajā KAKALAKā?Vajag celt gaismā visus tos<varoņus> .Kādreiz man patika grupa<Pērkons>un Hānberga stāstu krājumi.Tagad pilnīgi ignorēšu to visu un ieteikšu visiem draugiem un paziņām darīt to pašu.Un uz galvošanu-tā darīs daudzi,jo tauta jau ir nokaitināta-mūžīgi tā turpināties nevar.
Radikālis
R
Tas nu gan ir smalkais tonis
Ēriks
Ē
Tad jau Kargins, Krasovickis un Lavets ir godīgāki - vismaz netēlo labdarus!
timaxo
t
Mjā, nabaga Dziesmu svētku organizatori... Ņemot vērā, ka tur klausītāju būs n-tie tūkstoši, KAKĀ-MAKĀ droši vien pieprasīs apjomīgu summu
Padumjā Latvija
P
"Tomēr, ja nav noslēgts līgums ar AKKA/LAA, tad Rīgas Dome neizsniedz pasākuma rīkošanas atļauju." . Kruti. Kopš kura AKKA/LAA uzņemas valsts pārvaldes funkcijas? Un kopš kura laika AKKA/LAA norāda Domei ko drīkst un ko nē?
3
3
AKKA/LAA uzprasās līdz galu galā uzrausies. Un tad būs traģēdija par ,kuru neviens neraudās.
L.
L
Ja AKKA/LAA pilda valsts funkciju, es gribu zināt cik lielas algas ir visiem AKKA/LAA darbiniekiem un īpašniekiem.
nezinu
n
no vienas puses viss ir loģiski, no otras.... ja varētu cilvēkiem maksāt algas tāpat kā tur,kur pieraduši par katru soli maksāt visiem,kas māk izrakstīt rēķinu... tad,iespējams,autori stipri padomātu ko sacer,lai nopelnītu vairāk, nevis uzstiepj mēslus,kas nonāk dīvainā veidā arī uz skatuves un tv ekrānos.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas