Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Dīkstāves pabalstiem naudas pietiks

Mēs neesam politikas veidotāji, mēs esam politikas īstenotāji – intervijā Romānam Meļņikam pauž Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

Top komentāri

jurists
j
Dīkstāves pabalstu Likums ir pretrunā LR Satversmei. LR Satversme neatļauj valstij (varai) pabalstīt kādus konkrētus uzņēmumus. Ja tāds atbalsts tiek noteikts ar speciālo likumu, tad tam jābūt vai nu visiem vai nevienam.
Bāreņiem un mediķiem nebija
B
dīkstāvnioekiem ir. Interesanti, no kurienes pēkšņi uzradās
Bāreņiem un mediķiem figa
B
Aizbildnībā esošajiem bāreņiem piešķir tikai pusi no uzturnaudas minimuma. lai paaugstinātu līdz minimumam, vajadzēja 2,5 miljonus, naudas nebija. Lai paaugstinātu atbalstu invalīdiem un mazo pensiju saņēmējiem, vajadzēja 17 miljonus. Naudas nebija. Mediķu atalgojuma paaugstināšanai līdz likumā noteiktajam līmenim. bija nepieciešami 60 miljoni. Naudas nebija. Tagad, lai uzņēmēju vietā maksātu dīkstāves pabalstus, Kariņam un Reiram ir divi miljardi. No kurienes tie uzradās?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Te esmu dzimis, un te es palikšu(7)

Pēc sešiem Anglijā pavadītiem gadiem Juris Šadurskis atgriezies dzimtajā Daugavpilī un kopā ar dzīvesbiedri Ritu izveidojis mini zoodārzu JuRita.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas