Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +9 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 10. aprīlis
Anita, Anitra, Zīle, Annika

Ieva Jaunzeme

Dīkstāves pabalstiem naudas pietiks

Mēs neesam politikas veidotāji, mēs esam politikas īstenotāji – intervijā Romānam Meļņikam pauž Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

Finanšu ministrija Jaunzemes darbu vērtē kā labu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītājas Ievas Jaunzemes darbu pirmajos mēnešos Finanšu ministrija (FM) novērtējusi kā labu, taču ir arī jomas, kuras nepieciešams pilnveidot, aģentūrai LETA sacīja FM pārstāvis Aleksis Jarockis.

Jaunzeme: Svarīgi nepieļaut nodokļu parādu pieaugumu

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) patlaban ir svarīgi nepieļaut nodokļu parādu pieaugumu, kā arī mēģināt atgūt vēl atgūstamos parādus, intervijā aģentūrai LETA sacīja VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

Jaunzeme sāk pildīt VID vadītājas pienākumus

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītājas amata pienākumus šodien sāks pildīt Ieva Jaunzeme, kuru šajā amatā pirms nedēļas apstiprināja Ministru kabinets.

Jaunzeme VID darbinieku skaitu nemazinās

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme neplāno mazināt VID štatu, bet meklēs ekspertu cīņai ar ēnu ekonomiku. Viņa uzsvēra, ka VID vadītājas amatā cer vadīt komandu, kas izturas ar cieņu pret godprātīgiem nodokļu maksātājiem, bet ar neiecietību pret nodokļu nemaksātājiem. "Tiem, kas atrod metodes, kā nemaksāt nodokļus, VID ir jāliek pretī savas metodes," teica Jaunzeme.

Jaunzemi apstiprina VID vadītājas amatā

Ministru kabinets otrdien Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītājas amatā apstiprināja Ievu Jaunzemi, vēsta Valsts kancelejas Komunikācijas departaments.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide