Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Īslaicīgi ierobežojumi ir pieļaujami un izprotami, Dienai skaidroja Satiksmes ministrijā. Interneta komentētāji gan vaicā, vai ir vērts tērēt naudu drošības kampaņās, ja tiek veicināta nedroša cilvēku pārvietošanās pāri sliedēm

Iedzīvotājiem jāsamierinās, ka kravas vilciens var aizšķērsot ceļu pār sliedēm

Vairāk nekā 380 cilvēku sociālajā tīklā Facebook divu dienu laikā dalījušies ar žurnālistes Zanes Eniņas ierakstu, kurā atspoguļota viņas piedzīvotā situācija Cēsu stacijā otrdienas rītā. Plkst. ir 7:01, pēc brīža aties vilciens, ar kuru man jātiek uz Rīgu. Tikai atkal uz pārejas ir prečinieks! Sasodīts, Latvijas Dzelzceļ, tu vari mācīt stulbas dziesmiņas par drošību, cik uziet, stāstīt katrā reisā, ka dzelzceļu nedrīkst šķērsot neatļautā vietā un ka vilcienu uzreiz nevar apturēt, bet kas notiek realitātē?! Protams, visi, droši drebot, iet apkārt preču vilcienam pa sliedēm, jo tuvākās pārejas ir tik tālu, ka uz šo rīdzinieku nepaspēt!!! Tas parāda tavu attieksmi – drošības kampaņas ķeksīša pēc!" raksta Zane.

Top komentāri

Ezeriela
E
Rīgā, Ezera ielā tā ir ikdiena. 90tie gadi turpinās, viena firma terorizē pusi pilsētas. Turklāt tagad, kad Brasas tilts ir sarakņāts un pamests, Ziemeļu rajonam ir tikai 2 ceļi uz centru un Pārdaugavu- Sarkandaugavas pārbrauktuve un Ezera ielas pārbrauktuve, kas faktiski neskaitās.
rūgtā patiesība
r
Vēl viena lieta, kas Latviju padara atšķirīgu no civilizētās pasaules. Vai jūs spējat iedomāties, ka kravas sastāvi stāv uz sliedēm vietās, kur cilvēkiem jātiek uz pasažieru vilcieniem, Lielbritānijā? Vācijā? Francijā? Un atbilde vienkārši iespārda: tā tas ir, neko mainīt netaisāmies, iedzīvotājiem jāsamierinās. Trūkst vēl piebilde, ka tie, kam gribas civilizētu iespēju nokļūt uz vilcienu, var lasīties uz civilizētā valstīm.
Aha,
A
samierināties var lopiņi un mājdzīvnieki. Noželojami, ka valstī, kas it kā ir ES, iedzīvotājus mēģina pārliecināt par samierināšanos ar klajām elementārām neizdarības un nekompetences, stulbuma sekām.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Minimālā alga kā Eiropā?(20)

Brīdī, kad Latvijā tiek lauzti šķēpi par to, kā reformēt valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu likmes un maksāšanas nosacījumus, Eiropas Savienības (ES) līmenī nav aizmirsta iecere atr...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas