Laika ziņas
Šodien
Smidzina
Rīgā -4 °C
Smidzina
Pirmdiena, 30. marts
Nanija, Ilgmārs

Vilcieni

Pērn pieaudzis reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos pārvadāto pasažieru skaits

Pērn reģionālo maršrutu autobusos tika pārvadāti nepilni 29,5 miljoni pasažieru, bet vilcienos – 18,46 miljoni pasažieru, kas ir par attiecīgi 0,1% un 2,05% vairāk nekā 2018. gadā, portālu Diena informēja Autotransporta direkcijā. Maršrutu tīkla apjoms gada griezumā samazināts par 0,6%, kā arī pērn tajā veikta virkne uzlabojumu – dažādas izmaiņas veiktas aptuveni pusē no 7441 autobusu reisa.

Iedzīvotājiem jāsamierinās, ka kravas vilciens var aizšķērsot ceļu pār sliedēm

Vairāk nekā 380 cilvēku sociālajā tīklā Facebook divu dienu laikā dalījušies ar žurnālistes Zanes Eniņas ierakstu, kurā atspoguļota viņas piedzīvotā situācija Cēsu stacijā otrdienas rītā. Plkst. ir 7:01, pēc brīža aties vilciens, ar kuru man jātiek uz Rīgu. Tikai atkal uz pārejas ir prečinieks! Sasodīts, Latvijas Dzelzceļ, tu vari mācīt stulbas dziesmiņas par drošību, cik uziet, stāstīt katrā reisā, ka dzelzceļu nedrīkst šķērsot neatļautā vietā un ka vilcienu uzreiz nevar apturēt, bet kas notiek realitātē?! Protams, visi, droši drebot, iet apkārt preču vilcienam pa sliedēm, jo tuvākās pārejas ir tik tālu, ka uz šo rīdzinieku nepaspēt!!! Tas parāda tavu attieksmi – drošības kampaņas ķeksīša pēc!" raksta Zane.

Darbdienu vidū vilcienu biļetēm būs 25% atlaide

No pirmdienas, 14.oktobra, līdz 2020.gada 17.aprīlim darbdienu vidū vilcienu biļetēm vienam braucienam būs 25% atlaide, pērkot tās vilcienu biļešu tirdzniecības kasēs vai vilcienā pie konduktora/kontroliera, aģentūru LETA informēja AS Pasažieru vilciens pārstāvji.

PV elektrovilcienu iegādes projektam no ES fondiem plāno pārdalīt 113,6 miljonus eiro

Ņemot vērā iespējamās Eiropas Savienības (ES) fondu atlikumu un snieguma rezerves pārdales, nākamajos trīs gados VAS Pasažieru vilciens elektrovilcienu iegādes projekta īstenošanai plāno pārdalīt 113,6 miljonus eiro, bet Sēnītes posma valsts autoceļu projekta īstenošanai - 8,5 miljonus eiro, liecina informatīvais ziņojums par fiskālās telpas pasākumiem un izdevumiem prioritārajiem pasākumiem valsts budžetam 2020.gadam un ietvaram 2020.-2022.gadam.

Svētdien stāsies spēkā jauns vilcienu kustības saraksts

Šī gada 9. jūnijā spēkā stāsies vasaras sezonas vilcienu kustības saraksts, kurā iekļauti papildvilcieni piejūras virzienos, kā arī veiktas citas izmaiņas visās piecās AS Pasažieru vilciens līnijās, portālu Diena informē uzņēmuma pārstāvji. Vienlaikus regulārais saraksts tiek papildināts ar jaunu ekspress reisu maršrutā Cēsis – Rīga – Cēsis darba dienās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide