Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Jaunās partijas atklāj kadru trūkumu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
navula j
Start making cash online work easily from home.i have received a paycheck of $24K in this month by working online from home.i am a student and i just doing this job in my spare time and i work daily 2 to 3 hours a day.everybody can join this job and make extra income in part time by follow this link……GOOD LUCK.. Copy Here.........>> https://www.2netpay.com
Dostojevskis
D
Ja tautā neattīstās reāls, efektīvs politiskais spēks... varbūt kā tāds nemaz nav vajadzīgs?
Smējējs
S
1) Saskaņa "pastumta malā" vai pati notiekošo "vēro no malas". Un ko redzam? Nekas pacilājošs nenotiek - spēcīgas Saskaņas atstātajā vietā nāk bariņš skaļu un mazu "nesaskaņu", kuras nu tik darīs, nu tik spēs un mācēs... Brīnumi nenotiek. Būs kņada, ņemšanās un plūkšanās, bet vainot tajā Saskaņu būs problemātiski. 2) "Politologi" tā arī nespēj jēdzīgi raksturot Latvijas politisko sistēmu un partiju pozicionējumu - kas ko pārstāv un ko grib nākotnē? Kaut kā naivi domāt, ka ir "liela un ļauna" Saskaņa, no kuras Latviju vienmēr glābj un sargā bariņš skaļu un mazu sīkpartiju, kuras drīz pēc vēlēšanām izraisa alerģiju saviem iebalsotājiem. Nu, acīmredzami, ka tās lietas tā nedarbojas! Ir kaut kā citādi, bet jēdzīgu analītiķu medijos nav. Dzīves kvalitāti valstī veido vēlētāju lēmumu kvalitāte, politologu skaidrojumu kvalitāte, partiju vēlēšanu kampaņu kvalitāte - katrs dod savu pienesumu un rada savu daļu neapmierinātības sajūtas.
J e n s Z
J
Latvijas vēlēšanu sistēmai tāpat kā Satversmei nav absolūti nekādas vainas, problēma ir tāda, ka tās paliek tikai uz papīra. Varas pārstāvjus jau iepriekš izrauga mafija ar ārvalstu specdienestu piekrišanu, un tad tiek organizēts partiju un sabiedriskās domas aptauju, kā arī balsošanas teātris. To, ko diktatūras dara atklāti, lai ierobežotu tautas gribu, LV kleptokrātija veikli un nekaunīgi sabīda aiz kulisēm, bet prese piebazūnē visām šīm rebēm kaut kādu diezgan ticamu cienījamības virskārtu. Nav pareizi kritizēt partijas kā ļaunuma sakni, neviena partija nekādā gadījumā nevar būt mūsu laikmeta prāts, gods un sirdsapziņa, tās ir tikai instrumenti varas iegūšanai, lai varētu dalīt budžetu. Jāliek aiz restēm partiju īpašnieki.
pletējums
p
:) pat Elita, pie filozofa Bičevska, vairs nesludina - ietinamies nacionālajā villainītē ...mīļi pūkainajā
Arturs Priedītis
A
Tiekamies ar šaismīgu morālo pagrimumu! 'Vienoti Latvijai" sarakstā ir Jānis Pļaviņš - valsts kompetentu iestāžu atmaskots šarlatāns-afērists ar "Memory water" - "strukturētu ūdeni". Vai tiešām vairs nevar iztikt bez sabiedrības padibenēm - noziedzniekiem! Vai tiešām jau ir jāaicina vēlēšanu kandidātos neliešus, kuru vieta faktiski ir Baltajā gulbī! Kāds būs turpinājums 14.Saeimas vēlēšanās? Varbūt būs tikai Baltā gulbja klienti? Vai tiešām neviens nevar vest pie prāta tautas mēslu atbalstītājus?
astra
a
Ne jau kadru,viniem smadzenu trukst.
Arturs Priedītis
A
Ja latvieši atbalsta kaut ko relatīvi vienbalsīgi, tad nevar būt nekāda kritiskā pārliecība par attiecīgā hominīda antropoloģiski normālu līmeni. Latviešus vēsturiski tradicionāli vienbalsīgi apmierina tikai antropoloģiskais brāķis. Latvieši visvairāk neciena, ienīst un vajā gudrus un godīgus tautiešus. Tā ir latviskās identitātes pamatīpašība, sākums tam, ko starptautiskajā auditorijā dēvē par latviešu savstarpējo nesaticību. Loģiski, ka latvieši savstarpējās saticības/nesaticības vārdā vienbalsīgi tāpēc atbalsta vienīgi kaut kādu pelēcību un idejisko nepatstāvību, pusvērtību vai nevērtību. Kriminālajā kapitālismā, latviešu iemīļotajā valstiskumā, ar masveida noziegumu (organizētās noziedzības) brīvību kādā amatā godīgs un gudrs cilvēks nemaz nevar būt. Tā ir elementāra norma! Turklāt gudrs un godīgs cilvēks turas kosmiskā attālumā no kriminālā kapitālisma mēslu bedres.
Labvēlis
L
Latvijā bieži patiešām rodas iespaids, ka iedzīvotājiem vairāk riebjas intelekts nekā noziedzība vai pat pederastija. Ja sabiedriskajai domai jāizšķiras starp diviem cilvēkiem, kuŗš ir labais un kuŗš ir riebīgais, tad nekulturālam un slikti izglītotam vienmēr ir labākas izredzes saņemt sabiedrības atbalstu ka savējam, bet sejā vai aiz muguras pret kulturālu un morāli nesatricināmu cilvēku tiek gāztas samazgu straumes. Jau kopš padomju laikiem šādu attieksmi veicina arī skolas, pat ģimnāzijas, uzskatot par normu kaut ko zem vidusmēra un vajājot patstāvīgu domāšanu, nerunājot jau ne par kādiem ideāliem, intelektuāliem vai morāliem.
  • 5
  • 1
Sekosim
S
Mažoritārā vēlēšanu sistēma ir ieviesta:Francijā,Itālijā,Spānijā,Slovēnijā,Moldovā,Monako,Lielbritānijā,ASV,Kanādā,Jaunzēlandē,Austrālijā,Indijā,Pakistānā,Bangladešā,Dienvidāfrikā,Malaizijā,Etiopijā,Kirgizstāna,Uzbekistānā,Tadžikistānā,Baltkrievijā,Ukrainā,Mali,Togo,Čadā,Gabonā,Mauritānijā,Ēģiptē,Kubā,Haiti,Irānā,Kiribati,Komorās un 12 Karību jūras salu valstīs.
Ar ko sākt
A
"Mums beidzot ir jāatsakās no partiju monopola kandidātu izvirzīšanā un jāpāriet uz mažoritāro vēlēšanu sistēmu.Lai arī vēlētāji sarakstā konkrētiem uzvārdiem var pielikt plusus vai mīnusus,viņi var balsot tikai par pašu partiju veidotu sarakstu".Jānis Streičs:"Ja nereformēsim vēlēšanu sistēmu,Latvija kļūs banānu republika".Izklaide TV,2011.gada 21.jūnijs,9:26
Izeja ir
I
J.Bojārs:"izeja ir mažoritārā sistēma,sadalot Latviju 100 vienmandāta vēlēšanu apgabalos ar aptuveni 10 000 vēlētājiem katrā,kur kandidāts uzstājas,tiek ievēlēts,atbild vēlētāju priekšā un var tikt priekšlaikus atsaukts."
Arī vecās partijas
A
Ir tikai "mazskaitlīgas biznesa interešu grupas,kuras aptver tikai 0,2% iedzīvotāju!!"
spriidiic
s
Kas i ko? Vai kremlim aptrūkušies ķipari ?
pletīzeris valodā
p
...no Raiņa reliģijas - " Tie visvairāk apspiestie ir vistuvāk uzvarai "
Pravietisnejaukais
P
Reliģija nav "izjūta un pasaules uzskati". Reliģija ir rezultāts Jēzus Kristus vietnieciskajam upurim par cilvēku grēkiem.
  • 4
  • 1
reliģija>gudriķim
r
arī nojēgums ... pasaules izjūta un uzskati
  • 2
  • 2
Pravietisnejaukais
P
Vai tiešām arī Rainis būtu bijis jaunas reliģijas pamatlicējs? Es domāju, ka tikai Brastiņš... .
  • 3
  • 4
Udo Ulbergam
U
Ja jau atsaucamies uz profesora Jura Bojāra sacīto,tad":Jābeidz ir arī valsts līdzekļu pārsūknēšana privātās kabatās un partiju kasēs par sēdēšanu valsts un pašvaldību uzņēmumu padomēs".
ko lai saka
k
Dzīvā veidā VDK majoru Juriju Bojarski esat redzējis? Ja būtu, nesauktu par profesoru un necitētu cilvēku, kas bija neadekvāts jau 90.gados.
  • 6
  • 10

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Zemāka akcīze gāzei – vēl viens OIK?(12)

Par konkurenci energoresursu izmantošanā un nākotnes perspektīvām ar Vēja enerģijas asociācijas padomes priekšsēdētāju Gati Galviņu sarunājas Romāns Meļņiks.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas