Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Skaidrs, ka pēc gada varēsim droši atgriezties pie lielās nodokļu reformas un apspriest daudz brīnišķīgu ideju, bet šobrīd mums tomēr ir svarīgākas pilnīgi citas prioritātes – ierosinājumu samazināt PVN piena produktiem skaidro Normunds Staņēvičs

Lēmums par PVN pienam demonstrēs valdības prioritātes

Vai un kādi ieguvumi sagaidāmi nozarei, patērētājiem un ekonomikai, samazinot PVN piena produktiem no 21% uz 5%, Guntars Gūte sarunājas ar uzņēmumu grupas Food Union vadītāju Eiropā Normundu Staņēviču.

Top komentāri

Tāds pats murgs, kā dārzeņiem
T
5% pienam būtu tāds pats murgs, kā Polijā ražotiem Latvijai raksturīgajiem dārzeņiem.
Vajadzētu pašiem mazāk grābt!
V
Latvijā ir ļoti augstas piena produktu pārstrādātāju izmaksas. Kamēr piens ar tauku saturu 4,2 līdz 4,5% no zemnieku saimniecības nonāk līdz veikalu plauktiem, tas kļūst gandrīz divkārt liesāks un aptuveni 4 - 5 reizes dārgāks.
Padomāsim arī par tievētājiem!
P
Radot arvien jaunus saldējuma veidus.nevajadzētu aizmirst arī par vecajiem,Rīgā jau 80. gados ražotajiem,piemēram,par 5 kapeiku piena sūkalu saldējumu,kuru,pie katras izdevības,nosēdies uz sola,netālu no saldējuma pārdevējas,notiesāju katrreiz pa četrām porcijām! Protams,šodien tas tiktu aplikts vēl ar 21% PVN!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vēsture Dienā: Vēsi no abām pusēm(35)

Tālajos padomju okupācijas gados trimdas latvietis, jo īpaši no to dzimtenes tautiešu puses, kuriem šādu radu ārzemēs nebija, tika uzlūkots ja ne kā pārcilvēks, tad vismaz kā laimes krekliņā dzimi...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas