Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Sestdiena, 24. jūlijs
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Food Union

Lēmums par PVN pienam demonstrēs valdības prioritātes

Vai un kādi ieguvumi sagaidāmi nozarei, patērētājiem un ekonomikai, samazinot PVN piena produktiem no 21% uz 5%, Guntars Gūte sarunājas ar uzņēmumu grupas Food Union vadītāju Eiropā Normundu Staņēviču.

Food Union investēs 11,1 miljonu eiro un veidos svaigo piena produktu izcilības centru

Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union investēs kopumā 11,1 miljonu eiro, lai tuvāko divu gadu laikā izveidotu svaigo piena produktu izcilības centru. Izcilības centra izveide paredz jauna ražošanas ceha būvniecību 2 miljonu eiro apmērā, jaunu ražošanas iekārtu iegādi 2,85 miljonu eiro apmērā ar mērķi izstrādāt jaunus un inovatīvus produktus un paplašināt produktu piedāvājumu, kā arī visas ražošanas Rīgā koncentrāciju vienuviet, proti, AS Rīgas piena kombināts teritorijā. SIA Rīgas piensaimnieks ražošanas pārvietošanā uz AS Rīgas piena kombināts teritoriju un AS Rīgas piena kombināts esošās infrastruktūras modernizācijā tiks investēti 6,25 miljoni eiro, portālu Diena.lv informēja Food Union pārstāve Linda Mežgaile.

Food Union gatavojoties pirkt Rīgas piensaimnieku

Piena pārstrādes koncerns Food Union patlaban gatavojoties iegādāties AS Rīgas piensaimnieks (RPS), liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Food Union pat par 30% samazinās piena produktu cenas

Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums _Food Union _saistībā ar Krievijas noteikto piena produktu eksporta embargo līdz pat 30% samazinās cenas visai piena produkcijai Latvijā, lai palielinātu piena produkcijas noietu un atbalstītu Latvijas zemniekus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide