Laika ziņas
Šodien
Apmācies

LNT: Lauku māju un viensētu pārdevēji spiesti samazināt cenu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
opā
o
Toties tiesvedības tiesas pieņem šadu nevērtīgu lauku vērtējumus simtiem tukstošu apmērā! Tas ir kuriozs banka vērtē pa 50K, kamēr tiesa pieņem vērtējumu par 200K! Vai nav absurds?
reklāma
r
Un to lauku māju pārdevēji 90%,protams ir alkatīgie mākleri...
Bet Margareta
B
Ta nav tikai Latvijas lauku vai pilsetas graustu rajonu ipatniba. Degenerati ir visur-Amerikas statu vidienes, vecaja, attistitaja Eiropa, Australija, pat nepieminot Indiju vai Meksiku utt. Un tas pie noteikuma, ka izglitiba ir obligata! Tas liek domat, ka ir kads procents cilveku, kuriem ir genetiska nosliece vai nepietiekams garigo resursu potencials. Es neredzu cita izskaidrojuma, jo tas ir tikai minimali saistits ar ienakumu apjomu.
Jābūts Stulbiņš
J
Īpatnība ir tā, ka pilsētas kolektīvi laukus izzog, tāpat kā to darija Staļins. Viņs uzcēla Magnitogorsku, mēs ceļam maksimālas stikla pilis.
  • 2
  • 4
Demogrāfija
D
deviņdesmito gadu zemās dzimstības dēļ turpmākajos gados mājokļu meklētāju skaits Latvijā radikāli mazināsies, līdz ar to cenas kritīsies.
Margarēta
M
Ne gluži. Ļoti liela daļa mājokļu Latvijā ir drausmīgā stāvoklī, sevišķi laukos. Daudzas no tām viensētām brūk kopā. Tāpat vecās koka mājeles mazpilsētās savu laiku būs nokalpojušas. Cilvēki patiesībā liela daļa dzīvo drausmīgos apstākļos. Atliek paskatīties ss.lv, ko cenšas pārdot un ko izīrēt, tur zemākās cenu kategorijas peidāvājumus patiesībā vajadzētu nošķūrēt: netīri, nolaisti, pussagruvušās mājelēs ar nesakoptu apkārtni. Tāda diemžēl tā Latvija ir.
  • 11
  • 1
Priecīgs Paskaidrojums
P
Kad pienāks tie 7 bada gadi (un tie jau pie stūra), tad nu beigu beigās tiem debīliem zemniekiem izdosies to Rīgu ar visām bankām nomērdēt. 1905 g zemnieki nodedzināja pilsētnieku muižas laukos, 1918 g gribēja lai nodeg Rīga, bet Leņina draugs Štučka rīdziniekus izglāba revolūcijas vārdā. Tagad jau 101 gadus gaida Dabas atriebību.
Šoreiz
Š
Izskatās,ka Margarētai kaut kas nogājis greizi. Vai tik pašai nav piemetusies nelāga kaite.
Irlielāmērāticams > Šoreiz
I
ka , ja "izkāpsi no mersedesa" ... ieraudzīsi ainiņas, par kurām Margarēta vēl nepaguva pastāstīt... .
  • 6
  • 0
trusis nejaukais
t
nē vienk izskatās ka sūdīgi kaimiņi..
  • 0
  • 1
docents čuvaks
d
Pamēģineit salīdzināt, kā tie paši vērtētāji vērtēja un kādos apjomos tās pašas bankas deva hipotekāros kredītus lauku māju iegādei 2007. gadā. Ap..rāsieties.
Irlielāmērāticams
I
ka lielais vairums "lauku māju" ir drīzāk "vieta , kur uzcelt māju". Ja īpašnieks ir gados vecāks, tad ir lielā mērā ticams, ka viņš dzīvo kopā ar brālēnu Alcheimeru un māsīcu Demenci. Šī kompānija visi trijatā ir lieli speciālisti par lauku īpašumu cenām... .
Margarēta
M
Taisni tā. Un brālēna Alcheimera un māsīcas Demences nodīlerotajai mājai nāk vēl līdzi extra bonus - kaimiņi, kas nereti mēdz būt garīgi atpalikuši indivīdi jau ceturtajā paaudzē, klīst apkārt netīri, delīriski, dzīvo kā lopi (hei, jau atkal, kad viņus pasauks Pēteris, gan jaun atradīsies kāds, kas sūkstīsies, ka nav kas pērk lauku māju par 30 000, kur zāli deģenerāts ap māju nav nopļāvis gadus 3, bet mājā grīdu mazgāja vēl vecā, kas azbrauca uz Īriju pie meitas, pag, kad tas bij', laikam 2015. gadā). Labi ja tie deģenerāti vismaz nezog un nelaupa, un nevāc pie sevis visādus no cietuma iznākušus "draugus". Tad vēl, var sacīt, ar kaimiņiem ir paveicies.
  • 15
  • 9

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Jāpalielina nodokļu ieņēmumi(78)

Nodokļu ieņēmumu palielināšana ir viens no svarīgākajiem kritērijiem nodokļu sistēmas uzlabošanai – ar šādu secinājumu klajā nākusi Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētāja Inna Š...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas