Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Osinovska – Magoņa lieta šķērsgriezumā, I daļa

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
mendeļejevs >> edisons
m
Viss būtu labi, ja patiesībā nebūtu pretēji. Konkrēti, Vilipsona lieta - tā vietā lai uzsāktu tiesvedību pret policijas izmeklētājām, kas iespējams apzināti 5 gadus nepildīja savu tiešo darbu, vai notāri, kas pieļāva šadas manipulācijas ar izkrāptiem īpašumiem, atbildība ir labticīgajam ieguvējam. Nonsenss un beztiesiskuma kalngals! Bordāns to zināja un atbalstīja, jo nekā nedarīšana nozīmē atbalstu. Vēl trakāk, vai Bordāns nepiesedz noziedzīgo karteli tieslietu sistēmā? Kā tas ir iespējams, ka advokāti sarunā lietas visās tiesu instancēs? Bordānam tika aizsūtīti reāli pierādījumi par šāda karteļa esamību. Atbilde bija - mēs nejauksimies iekšā tiesus sitēmā jo tā ir neatkarīga... Nonsens, ja ir pierādījumi par bandītisku rīcību, bet nekas netiek darīts?
Lāča pakalpojums
L
Kas to lai zin', kā tur bija, kā nebija un kurš kuram ko maksāja. Pieļauju, ka nauda tika ņemta un daļa no tās nonāca lielās kaimiņvalsts ietekmīgo personu kabatās, kas savukārt nodrošināja daļas no milzīgas preču plūsmas novirzīšanu caur Latviju. Tas deva darbu gan dzelzceļam, gan ostām. Šitie uztaisīja "spīdošu" operāciju, paņēma Magoni ciet, naudas čemodānu plūsma apstājās, un pēc tam apstājās arī tranzīta plūsma caur Latviju. Bet, iespējams, bija pavisam citādi.
edisons
e
Ko jūs tur ņemieties un smīdiniet kārtējo reizi cilvēkus uzskatīdami cilvēkus par stulbiem. Korumpantiem un Latvijas nodokļu maksātāju naudas izzadzējiem ir jāsaņem taisnīgs spriedums un jāsēž cietumā ar mantas konfiskācijām. Var redzēt, ka visām vecajām zagļu partijām ļoti nepatīk Bordāna JKP partija, kura cenšas lielos zagļus , mūsu naudas izzadzējus ņemt pie dziesmas. Tad sākās visa veida izlocīšanās tirgus bābu klaču līmenī palaižot pīlītes par Jurašu, Bordānu u.c. izmantojot jau no 90-desmitajiem gadiem kroplīgo tiesu sistēmu, kuru Bordāna komanda maina, bet ar ļoti milzīgām grūtībām, jo viņiem ir tikai 15 % balsis saeimā pret ~75 % balsīm! Kurš vēl būt spējīgs cīnīties ar tādu pārākumu? JKP nomelnošanas kampaņa liecina arī par to, ka ir liels spiediens uz masu medijiem, kuri palīdz sniegt informāciju cilvēkiem, lai aizstāvētu lielos mūsu nodokļu naudas izzadzējus ar dažādu personu, arī advokātu, kā piemēram Borovkova palīdzību, kurš ir piedalījies greizās tiesu sistēmas veidšanā
mendelejevs
m
Viss būtu labi, ja patiesībā nebūtu pretēji. Konkrēti, Vilipsona lieta - tā vietā lai uzsāktu tiesvedību pret policijas izmeklētājām, kas iespējams apzināti 5 gadus nepildīja savu tiešo darbu, vai notāri, kas pieļāva šadas manipulācijas ar izkrāptiem īpašumiem, atbildība ir labticīgajam ieguvējam. Nonsenss un beztiesiskuma kalngals! Bordāns to zināja un atbalstīja, jo nekā nedarīšana nozīmē atbalstu. Vēl trakāk, vai Bordāns nepiesedz noziedzīgo karteli tieslietu sistēmā? Kā tas ir iespējams, ka advokāti sarunā lietas visās tiesu instancēs? Bordānam tika aizsūtīti reāli pierādījumi par šāda karteļa esamību. Atbilde bija - mēs nejauksimies iekšā tiesus sitēmā jo tā ir neatkarīga... Nonsens, ja ir pierādījumi par bandītisku rīcību, bet nekas netiek darīts?
  • 4
  • 3

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas