Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Petraviča prasīs 27 miljonus eiro pensiju palielināšanai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nu jā
N
Šis nemaz nav populisms.
zhilkin.jame
z
Šī elektroenerģijas taupīšanas metode bija slēpta 20 gadus, un tagad ikviens var to izmantot un maksāt 2 reizes mazāk - http://bit.ly/electrolv Protams, es to visu pārbaudīju, izmantojot to 3 mēnešus ar tādu pašu patēriņu, es samaksāju 30-40% mazāk naudas!
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
KAS TAS PAR IDIOTISMU KA STĀŽU RĒĶINA TIKAI LĪDZ 1996.GADAM ? BET JA CILVĒKS IR STRĀDĀJIS LĪDZ 2005. GADAM ? AR TO PENSIONĀRIEM NOZAGTO NAUDU VALSTS LĀPĪS SAVUS CAURUMUS ?
Latvijā nav pensiju fonda
L
"Latvijā ir samudžinātas vienā katlā nesavienojamas naudas: sociālā apdrošināšana(ko veido strādājošo sociālās iemaksas)ir salikta kopā ar pavisam citiem izdevumiem,kurus valstij vajag segt no pamatbudžeta-izdienas pensijas,pabalsti ģimenēm,bērniem,invalīdiem kopš dzimšanas,černobiļiešiem,dzimšanas pabalsti utt.Šim samudžinājumam piešķirts nosaukums"sociālais budžets".Iestāstīt tautai,ka tā esot pareizi,nebija grūti,jo atmiņā palikusi padomju laika kārtība,kad bija viens kopējais katls,un partija izšķīra strīdiņus,,kuram no tā dot un kuru atstāt bešā." Skat."Ne tikai par pensijām,jeb kā valdība parādus kārtoja",Ivars Redisons,Latvijas sociālo reformu biedrības priekšsēdētājs,bij.Latvijas Tautas frontes priekšsēdētāja vietnieks barikāžu laikā,Delfi.lv,6.aprīlis 2012.
Priecīgais Stulbiņš
P
Ir jāprasa dubultīgu summu. Vismaz es tā darītu, ja viņas krēslā sēdētu
Latvijai vajag lielākas pensijas.
L
Latvijai būtu nepieciešams ievērojami palielināt minimāļo pensiju apjomu un izmantot tādus pašus indeksācijas noteikumus kā nosacīto noteikto iemaksu pensiju shēma,tādējādi samazinot veco ļaužu nabadzību un pensiju nevienlīdzību,teikts Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) izvērtējumā par Latvijas pensiju sistēmu. OECD norāda,ka šobrīd ir ievērojamas iespējas palielināt pamata pensijas līmeni no pašreizējā līmeņa,kas veido 8% no vidējā atalgojuma,līdz OECD vidējam līmenim aptuveni 20% apmērā." Skat."OECD secina: Latvijai vajag lielākas pensijas",nra.lv,7.marts 2018.
Leo
L
Minimālā pensija,kā to ir atzinis pat iepriekšējais labklājības ministrs,nav pārskatīta jau 12 gadus!
zhilkin.jame
z
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - http://most.tk/ecoenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!x
Kariņš
K
Man ir plāns, bet nav naudas
Tad par 10 un 30 gadiem būs=
T
Tad par 10 un 30 gadiem minimālā pensija būs vienāda. Maksājiet vēl muļķi nodokļus!
Neslāvs
N
Pastāsti to kino prihvatizatoram Kariņam
 • 5
 • 1
duraciņ imigrant:
d
Nodokļus maksā pienākuma dēļ, ne patikas dēļ.............
 • 4
 • 1
gp
g
Hehe, izlasīju ka savai algai prasa :D
labāk
l
biedrene būtu pieprasījusi naudu jaunam krūšturim.....
Smaidiņš
S
Vispār jau Sociālā fonda pārvaldītājai nebūtu valstij nekas nelūdz. Vienīgi jāliedz kaut kad valstij pagrābties no pensiju fonda. Vēl negribētos lai visādi dīkdieņi un slaisti tiktu pie pensiju fondu tērēšanas. Tos lai labo policija , labi pašvaldību darboņi,
>Problēma...
&
ir alkatībā kas pārņēmušas masas, un šo domāšanas veidu atbalsta liberālisms....
 • 4
 • 1
Problēma nav liberālu vērtību dēļ.
P
Problēma ir alkatības dēļ.
 • 13
 • 0
he-hee>redz
h
Viss tiesa, tikai tādā gadījumā jāpārvelk svītra visām liberālām vērtībām, kuru pamats ir nauda-visiem iespējamiem ceļiem...Tieši liberālās vērtības ir tās, kas pieļauj morāli zagt un attaisno zagšanu, korupciju, utt...
 • 10
 • 3
redz>Smaidiņš
r
te nekas nav glābjams: Valsts uzbūvēta uz greiziem-naudas atmazgāšanās-izzagšanas-Krievijas mafias pamatiem, ne uz pašu darbu un pašu pelnīšanu...Te tā ēka jājauc nost....līdz pamatiem..
 • 15
 • 1
he-hee
h
Atkal prasīs? Pati neko netaupīs, neko nedarīs lai izskaustu izzagšanu...Prasīs.....Kam? Jaunām izzagšanām?
P
P
Atbilde:Naudas nav ,bet Jūs turieties;kas ,kur to teica neatkārtošu,bet der arī pie mums visās jomās.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Nākamnedēļ gaidāma liela tveice

Šīs nedēļas nogalē visā Latvijā palaikam gaidāms lietus, nākamnedēļ būs 30 grādu tveice, vēsta pašreizējā Global Forecast System (GFS) prognoze.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas