Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Administratīvi teritoriālās reformas fonā būs jāizšķiras arī par skolu likteni

Sakārtot nenozīmē likvidēt

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
P
P
Šito lozungu pie visām sienām ,durvīm-pat 00.
Jupis
J
Būitībā visas līdzšinējās reformas ir nejēdzīgas, to radītāji imitējuši darbu. Reformas radījušas tikai papildus izdevumus un neērtības iedzīvotājiem. Acīmredzot, taustāmu labumu no tām guvuši tikai reformu netalantīgie autori.
bet>Jupis
b
Tāds ar acīm redzot bijis tas mērķis....Bet vēlētāju tādus ievēlēja..jau 20 gadus....jo tas esot mazākais ļaunums....Bet ievēlot ļaunumu, ļaunums pēkšņi nekļus par labumu-tāds pats ļaunums vien paliks....Un vēl tie osvoboditeli ar savām revanša prasībām...Tā kā...viss ir normāli...
 • 3
 • 1
Kultūras izglītība
K
ir personības un nacionālas valsts pamats. Unificēsim izglītības sistēmu līdz minimumam un pēc kāda laika vairs nevarēsim runāt par nacionālu valsti, bet par teritoriju. Reformas rezultātā - kas tiek ietaupīts? Tie ir 2-3 milj. gadā uz mūzikas, mākslas skolu, specializēto klašu rēķina. Uz Rīgas tēriņu fona tas ir vairāk nekā ciniski.
fakts
f
Lai uzlabotu izglītības sistēmu, vispirms ir jālikvidē Izglītības un zinātnes ministrija un tās vietā jāveido pilnīgi jauna ministrija no pilnīgi citiem cilvēkiem. Esošā ministrija ir pierādījusi, ka tajā nav cilvēku, kas spētu risināt izglītības problēmas.
bet>fakts
b
Tā ir praktiski visās nozarēs: Patiesībā ir jāsāk viss būvēt no jauna, bet tam traucē osvoboditeli....
 • 6
 • 2
kas dārzā
k
Izglītības reformas vingrojumiem, kuras pamatā ir švaks tulkojums no britu izglītības sistēmas, un ko mums mēģina iebarot kā unikālu, nekad neredzētu pedagoģisko pieredzi kompetences komponentes izskatā, ir iztērēti vairāki desmiti miljoni eiro! Iepriekšejā ESF periodā izglītības sistēmā ir investēti vairāki simti miljoni eiro, it sevišķi STEM. Bet faktiski mūsu rādītāji PIZA un OECD rāditājos krītas. Jautājums ministrei, kā tā var būt ka investīciju apjoms izglītībā pieaug, skolotāju algas samazinās (ņemot vērā inflāciju un pirkstspēju), un protams, izglītības kvalitāte arī? Kāpēc tie, kas iepriekšējā reformas posmā pierādīja sevi kā nejēgas turpina jaunās reformas? Vai sapirkto "labumu" daudzums uzlabos izglītības kvalitāti? Tiešām?
P
P
>KL-stāvam pie ratiem un unisonā bļaujam:Lai dzīvo sveiks!
 • 0
 • 1
KL>kas dārzē
K
Jums mēģina iebarot? Un jūs ko????
 • 2
 • 1
dženderisma jaunumi
d
Kad puisim bija 7 gadi, viņa vecākiem likās, ka viņš ir meitene. Labu nodomu vadīti, viņi apģērba viņam kleitu un sūtīja skolā. Vēlāk arī dokumentos viņš oficiāli ir kļuvis par meiteni. 13 gadu vecumā šī "meitene" jutās tik nelaimīga, ka skolas personālam pat ir teikusi, ka dzīvi nav vērts dzīvot. Vecākiem bija vēl viens puisis. Lai neielaistu mačisma aizspriedumu un stereotipu sērgu, viņi uzvilka viņam kleitu jau 3 gadu vecumā. Kad puiku aizveda uz skolu, skolotāji pieprasīja, lai viņu apģērbtu kā zēnu. Galu galā ir notikusi tiesa. Tiesa ir nospriedusi, ka vecāki "ir labi, uzmanīgi un piesardzīgi", pasargā zēnus no iespējama mačisma un falokrātisma.
Tālis
T
Jaunais variants ir loģisks, jo iepriekšējais ministrs (kā matemātiķis) lietoja senu pārvaldes (menedžmenta) variantu - izmēri un griez. Tāda metodes sen netiek lietota.
Raimonds
R
"Sakārtot nenozīmē veikt pārmaiņas", tas varētu būt visu populistu moto. Ja kaut kur likvidē skolas, tad tas ir notiek tikai tāpēc, ka tur pavisam nav bērnu. Kā tik primitīvu lietu ministre nevar saprast, viņai vajadzētu ZZS iestāties, tur arī visi ir par stagnāciju. Es labāk sekoju Raiņa teiktajam: "Pastāvēs, kas mainīsies"
Tā nu ir
T
Kad pie varas ir ambiciozi un centīgi savas kabatas piepildītāji ar šaurām pierēm, kuri izpilda sazin kādu citvalstu priekšnieku norādes, tad labi nav. Valdīklām savu smadzeņu, rūpju par savu valsti un savu tautu jau nav gadus 30. Tauta viņiem ir tikai kā stulbs aitu bars, kas pilda viņu kabatas. Jo tauta stulbāka - jo labāk viņiem.
Jods
J
Tieši tā. Skolu slēgšana veicinās analfabētismu. Ir dzirdēts teiciens- ja šodien slēdz skolas, gatavojies rīt būvēt cietumus.
 • 5
 • 1
>Tā nu ir
&
pilnīgi meli: te par savu valsti un tautu neviens nerūpējās kopš šo politiku te atveda uz saviem tankiem osvoboditeli.
 • 3
 • 2
tam tam he-he
t
Vai tad visus šo 29 gadus te nav pilns ar tiem kas ienāca aiz saviem tankiem ar savu socializm-zavodi un kolhozi????
 • 1
 • 3
tam, kas he-he
t
Vai tad šos 29 gadus ir krievu tanki šaizemē?
 • 4
 • 2
he-hee
h
melot ar vajag mācēt: Kā te ieradās krievu tanki, tā ar beidzās rūpes par savu valsti.....
 • 3
 • 5
Krējums Saldais
K
Visas reformas ar skolām jānostopē līdz reģionālās reformas beigās. Un vēl, nesaprotu jezgu ar mūzikas skolām un vecāku vēstulēm. Cien. Vecāki, kas baros tos Jūsu dziedātājus un spēlētājus. Pašlaik tos baro paaudze un infrastruktūra, kuras pamati likti sociālismā. Jaunie balso ar kājām, bet pensionāriem naudas nav. Eiropai arī. Labāk mudiniet bērnus izvēlēties kādu riktīgu amatu. Ja gribēs- dziedās un dejos paši.
Diemžēl
D
Vismaz atklāta valoda - Pūces iecerētā mazo pašvaldību likvidācijas programma beigsies ar mūzikas un mākslas skolu likvidēšanu, jo tās būs CENTROS, nevis perifērijās.
 • 3
 • 2
Krējumam
K
Tu esi pret latviijcu aizbrauksānu? Tātad-esi pret stabilitāti LV.
 • 2
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas