Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Teju 300 km valsts galveno un 1400 km reģionālo autoceļu - avārijas stāvoklī

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
P
P
Arī Latvijas perimetra iekšpuse.
Derglis
D
Kārtējo reizi savus grašus atstrādā bijušais premjers un mērs A.Bērziņš. Kad viņš bija amatos, viss bija ne labāk kā pašlaik.
edvins
e
Ceļu būvētāji vēl joprojām veic ļoti nekvalitatīvu darbu un būvuzraugi u.c. šo darbu pieņem kā padarītu! Tas nav normāli. Nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšana turpinās! Kanalizācijas lūkas un asfaltu nu nekādi daudzās vietās neprot uzlikt vienā līmenī! Nu nekādi neprot! Tātad objektu nedrīkst nodot! Piemēram: pagājušajā vasarā no Jūrmalas gatves un Slokas ielas krustojuma sākot tika veikta kapitāla ceļa seguma uzlikšana. Dažās vietās tas ir jāpārtaisa uz pašu izpildītāju rēķina. Tas ir posmā, kur ceļa malā uzcelta jauna baznīca un līdz auto mazgātuvei. Segums pie kanalizācijas lūkas un uz priekšu ir ar nelielu bedri un tālāk grumbām. Pret lūku tiek dauzītas riepas un amortizatori.
Man ir laba izglītība
M
un spējas, bet nekad neiešu strādāt valsts amatā, lai censtos sakārtot šo valsti. Tas ir vienkārši neiespējami - visur notiek muļļāšanās. Ceļu jomā. Veselības jomā. Citās jomās. Viņķele ir spožs piemērs - gadiem ir politiķe, gadiem ir ministre, bet saka, ka veselības aprūpes likums ir pašos pamatos nepareizs. Tad ko Tu tur esi gadiem darījusi, ja neesi šo jautājumu sakārtojusi? Tas pats ir ar ceļiem un skolotāju algām - muļļāšanās jau 25 gadu garumā...
edvins
e
Kur gadījies, kur ne kāds pēkšņi ir pamodies no neprofesionalitātes miega un Merķeļa ielā un citur jau uzlikts asfaltbetons (īpašas cietības, kurš nekūst saulē un nejūk laukā aukstumā) sabiedriskā transporta joslā, lai beidzot tas turētos vismaz 10 un daudz vairāk gadus. Kur bija atbildīgās personas iepriekš, kad tika klāts neatbilstošs, nekvalitatīvs asfalts?
edvins
e
Šos zaudētos miljardus būtu jāliek atmaksāt visām tām personām un firmām, kuras darbojās ar ceļu asfaltēšanu un labošanu apzināti pielietojot nekvalitatīvus materiālus, neatbilstošus mūsu klimatam. Šie cilvēki vai nu pilda pasūtījumu, lai Latvijā nebūtu labklājība uz ceļiem, vai ir neprofesionāli un dumji cilvēki, kuri nesaprot, ka valsts pasūtījumi ceļu labošanai un atjaunošanai nebeigsies vēl simtiem gadus uz priekšu! Notiek nodokļu maksātāju naudas apzināta izšķērdēšana pleķojot ceļus, kuri pēc mēneša vai dažiem atkal ir par jaunu jālabo. Un tas ir loti dārgi!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas