Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Valsts vairs nedzēsīs studiju un studējošā kredītus par darbu noteiktās jomās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Tija
T
Vai tas sis purva raganas Suplinskas partijas punduris, pumpainais penis Bordans nesolija minimalo pensiju un algu 500€/ menesi no nakosa gada?
Dzerve
D
Latvija ir jaatcel maksas izglitiba ka tas ir Vacija, Belgija, Somija, Danija..... Visi tacu maksajam nodoklus, lai berni varetu iegut izglitibu, lai Latvija izraptos no sis tumsonibas, atpalicibas, nabadzibas kada latviesi dzivo pedejos 30 gadus.
Solīt sola
S
Lai ievēlētu bet kad ievēlēti tad vairs nedod ari tad kad to varētu.
Ekharts
E
Jo ātrāk šī prettautiskā Saeima tiks atlaista,jo mazāk ziepes sastrādās.
OO
O
Studējošais paņem kredītu, iegūst izglītību. Dažs studē ar to kredītu ārzemēs, dzīvo izsalcis. Un beigās kaut kādām grupām dod atlaides kredītu atmaksā. Piedodiet, bet ar ko kāda čirka ministrijā, ierēdņa amatā, kur viņu iebīdījis tēvocis, ir labāka par to studiju kredīta ņēmēju, kas arī atgriežas Latvijā un strādā tās labā, taču nestrādā ne par skolotāju, ne mediķi, ne ierēdni vai tiesas skribentu? Nevienam nav jādot nekādas atlaides. Visi ir vienādi.
Atbilde - biedri 00
A
Nu, protams. Būdams Krievijas pakalpiņš, tādus nevari pazīt.
 • 0
 • 1
toties
t
es zinu ļoti daudzus kas strādājot domā tikai par valsts apzagšanu...
 • 5
 • 4
biedri 00:
b
Vai Jūs zināt kādu, kas te strādājot domā par valsti??? Es nē....
 • 6
 • 1
učuks
u
Šī patiesībā ir valsts attieksme pret visiem jauniem censoņiem - brauciet prom, šī valsts ir naidīga pret saviem iedzīvotājiem - jūs neesat un nebūsiet šeit vajadzīgi arī nākotnē! Neanalizējot, cik vispārt ir mēģinājuši dzēst studiju kredītu strādājot valsts iestādēs, tas vienkārši tiek atcelts. Bez analīzes, faktiem vai reālās situācijas. Vienkārši ik uz soļa mums, reņģēdājiem, atgādināt - šai valstij jūs neesat nekas! Ziniet, šī attieksme maina arī tautas attieksmi, ir vērtības, kuras atgūt Latvijas valstij NEKAD nebūs iespējams atgūt!
učukam
u
kāda ir LV cilvēku attieksme pret valsti-tāda valsts attieksme pret cilvēkiem. Viss sākās ne ar valsti-bet cilvēkiem.
 • 4
 • 14
EV
E
trāpīgi es nekad tādus vārdus nerakstītu, bet ja tauta pati mierīgi neko nedara un ar mēslu dakšām šitos diletantus Saemā nenogrūž zemē, tad ko gan lai iebilst...
KL>EV
K
Kas ir tauta? Tauta esi arī Tu: Tad kapēc neko nedari? Ko tukšu te raksti?
 • 5
 • 3
trāpīgi
t
Citāts no kāda komenta: "Latvieši kā nevērtīgi iznireļi ar savu mēslu bedri vārdā "valsts"
>trāpīgi
&
Tak jau no Krievijas te atveda tos mēslus...bet atpakaļ nevāc gan...
 • 6
 • 9
VVZ
V
Mīļie bērni- noņemiet tās klapes no acīm un saprotiet, ka šī valsts ir nožēlojama un šeit jūs sagaida tikai nožēlojama eksistence un trūkums mūža garumā! Ir daudzas valstis, kurās var iegūt bezmaksas un turklāt kvalitatīvu augstāko izglītību, turklāt pēc augstskolas beigšanas ir labi motivētas darba vietas savā nozarē! Bēdziet, kamēr nav par vēlu!
RTU ex-students
R
Tieši tā. Vēljoprojām nožēloju studēšanu Latvijā. Tā ir tikai laika izniekošana. Lielākā daļa saprātīgo gēnu jau ir valsti pametuši, un līmenis vismaz RTU ir tuvs arodskolai, lai tikai izvilktu visus kredītņēmējus. Es mēģināju, gribēju noticēt, rezultātā 5 gadi no dzīves norakstāmi. Ak ja, tā pat būtu problēma, ja būtu daudz pārāk labi izglītoti jaunieši, darbavietu priekš tādiem nav, jo LV nav industrijas. Mācieties no citu kļūdām, mēģiniet vispirms citur. Pat ja nesanāks, būs laba pieredze un palīdzēs izdzīvot LV.
 • 6
 • 1
Ludis
L
Šuplinskai nav vajadzīgi izglītoti darbinieki. Izskatās, ka šai dāmai galvenais dzīves uzdevums ir nogalināt izglītības sistēmu visos līmeņos
EV
E
Valts amatpersonām prātiņš tik sekls, ka pat darba tirgu plānot nemāk...Konkrēts līmenis, kad neredz vai nespēj redzēt likumsakarības un kaukulēt ieguvumus. Alkatīgo deģenerātu bars! Kā gan lai ciena tumsoņas?
>EV
&
Sāc ar sevi---tad apsaukā citus!
 • 1
 • 11

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Magoņa lietas materiāli demonstrē Juraša metodes(18)

Turpinoties bijušā a/s Latvijas dzelzceļš prezidenta Uģa Magoņa un igauņu uzņēmēja Oļega Osinovska kukuļošanas lietas iztiesāšanai Vidzemes rajona tiesā Limbažos, atklājas aizvien jauni fakti par to...

Atdzīvina mūžīgo likumu(1)

Vietējo pašvaldību referendumu likumprojektam ir ļoti sena vēsture. Tas iesniegts Saeimā jau 2013. gadā, nodots no viena sasaukuma uz nākamo, taču pieņemts joprojām nav. Realitātē ideja tiek muļļāta ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas