Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Veselības inspekcija nesaskata ārstu nolaidību Daugavpils trakumsērgas gadījumā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
!
!
Nēnu vispār arprāts! Tur varēja tagad būt n-tie līķi, ja tas dēls nebūtu cēlis trauksmi, uzstājis uz pareizās diagnozes noskaidrošanu, sekciju, jo visiem, kas ar šo pacienti bija saskarē, taču ir jāvakcinējas. Vismaz teorētiski. Vispār bail iedomāties, kas notiktu kādas tiešām epidēmijas vai, dies lai pasarg, bioloģiskā terorisma gadījumā. Tak Latvija apsprāgtu kā mušas, jo neviens no mediķiem netaisītos smadzeni pakustināt un iznirt no snaudas ar savām 500 stundu slodzēm mēnesī, uzrakstītu kaut kādus papīrus ar pirmo prātā ienākušo diagnozi un aizmirstu. kamēr apsprāgti paši aiz savas nolaidības.
šņabīte
š
Maksimāls ārstu neprofesionālisms. Tipiski mūsu ārstiem.
VVZ
V
Viss kārtībā, ak, cienījamā kundze, viss kārtībā, viss kārtībā! Trakumsērgu diagnosticēt nespējam, personāla inficēšanās riski arī ignorēti, viss kārtībā! Sistēma un valsts ir sapuvusi, ja inspekcija tur neko nesaskata.
!
!
Stāsts jau ir par ko citu: ka paciente pati sev diagnosticēja slimību pareizāk nekā ārsti, ka netika nodrošināta mūsdienīga atsāpināšana un sedācija, lai cilvēks aizietu bez mokām (nu, halo, ir tak 21. gadsimts, ir pieejams plašs medikamentu klāsts!), ka nepareizas diagnostikas dēļ ar šo cilvēku saskārās plašs mediķu un citu pacientu loks, kuri nezināja, ka saskaras ar cilvēku, kuram varētu būt trakumsērga, un ka galu galā tā arī šī diagnoze neatklātos, ja ne tuvinieki neuzstātu uz rūpīgu pārbaudi un pareizu nāves cēloņa noskaidrošanu. Piedodiet, bet te nu darbs būtu ne vairs impotentajai Veselības inspekcijai, bet būtībā valsts drošības un aizsardzības struktūrām, jo te ir skaidrs, ka kaut niecīgākās ķīmiskās vai bioloģiskās karadarbības rezultātā medicīnā valdošā bardaka un mediķu attieksmes dēļ mēs visi esam pakļauti straujai slimību izplatībai. Un pat nekādu bioloģisko karadarbību nevajag. Izrādās, katrs var nonākt slimnīcā, kur blakus gultā kāds ar trakumsērgu, un mediķiem pofig.
  • 2
  • 0
Alla Borisovna
A
Mīļum, tas bija Īrijas ārsts, kas, konstatējis, ka pacientei ekskursijas laikā Indijā iekodis suns, izrakstīja kaut kādu ziedi, ar ko kodumu apziest. Tā nu tas ir, ka droši diagnosticēt trakumsērgu var vien pēc pacienta nāves, izmeklējot tā smadzeņu paraugus. (avots: https://www.who.int/rabies/about/home_diagnosis/en/)
  • 1
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Magoņa lietas materiāli demonstrē Juraša metodes(16)

Turpinoties bijušā a/s Latvijas dzelzceļš prezidenta Uģa Magoņa un igauņu uzņēmēja Oļega Osinovska kukuļošanas lietas iztiesāšanai Vidzemes rajona tiesā Limbažos, atklājas aizvien jauni fakti par to...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas