Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vides jomā jāsabalansē biznesa un sabiedrības intereses

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
.
.
Jā- tā vajadzētu būt! Taču Vides dienests ir papīru drāzējdienests, kurš pieskata, lai DRN (dabas resursu nodoklis) tiktu maksāts, atskaites iesniegtas (pie tam tās ir disertācijas apjomā!), bet reālās vides problēmas viņiem ir dziļi pie kājas.
Lasta
L
Komunikācijai ar sabiedrību jābūt. Tiesa, nereti pati sabiedrība nekādos argumentos neieklausās, bet uzsēžas uz principu, jo viss jaunais tak ir slikti.
,
,
Tā sieviete tak ir stulba zoss. Ogļu putekļi neesot kaitīgi. Laikam neko nekad nav dzirdējusi par PM 10, kas Rīgā tiek pārsniegts vairāk nekā ES normas atļauj un tāpēc Latvijai drīz var nākties maksāt pamatīgus sodus.
Sabiedrības intereses
S
Varbūt sākumā ir jāatjauno Likums , kurš liedz nakts stundās no 23:00 līdz 06:00 radīt troksni , kurš traucē iedzīvotāju naktsmieru ! Lasīju , liekas LSM , ziņās , ka šo ierobežojumu ir atcēlusi it kā Saeima . Policija , ja kāds sūdzas par kaimiņiem , varot tikai ierasties un mēģināt diskutēt ar skaļas uzvedības subjektiem , bet nedrīkst ierobežot šo subjektu tiesības dzīvot , kā tie vēlas . Labākā gadījumā varot izmērīt decibelus un ja tie pārsniedz noteikto normu , bet ar norunu , ka sūdzība ienākusi par trokšņotājiem Atkārtoti , var ierosināt administratīvo soda uzlikšanu par huligānismu . Tātad , cilvēki nevar gulēt , jo kaimiņi spēlē mūziku , dejo , skaļi sarunājas u.t.t. Nē , apmetums nekrīt nost no griestiem , bet troksnis skan cauri sienām , kā dunoņa . Policija nomēr troksni , bet tas izrādās ir normas robežās un tomēr , lai sūdzības ierosinātājs redzētu reālu darbību , zvana trokšņotājiem pie durvīm . Mūzika uz brīdi apklust un dzirdams Dialogs starp trokšņojošā dzīvokļa saim
Priecīgs Paskaidrojums
P
Mežā pa nakti ŪJĀĀ pūces, Rīgā bauro cilvēk tiesību aizstāvji kam alkohols ir lēta manta.
  • 1
  • 1
Sabiedrības intereses - turpinot
S
Mūzika uz brīdi apklust un dzirdams Dialogs starp trokšņojošā dzīvokļa saimnieku un Policijas pārstāvjiem - /Zvans pie durvīm . Saimnieks jautā - Kas tur ir ? Policija , atbild policijas pārstāvji . Mēs neesam saukuši policiju , tā atbild trokšņotāji un vairs pie durvīm nenāk . Pēc mirkļa mūzika skan no jauna . Kaimiņi uz darbu iet negulējuši . Es saprotu , ka lielākoties Saeimas deputāti dzīvo savrupmājās un ekskluzīvas būves apartamentos , kur reti ir iespējami šādi gadījumi , bet , ja viņi patiesi ir Tautas pārstāvji , tad tomēr vajadzētu saprast arī tos cilvēkus , kuru interesēs vini it kā pieņem likumus .
  • 5
  • 0
Bobs
B
Jaunupa ilggadējās dzīvesbiedres PR kampaņa. Varam tikai nojaust, cik godīgu konkursu Pūce sava priekšnieka dāmai rīkoja.
bet
b
vēlētājiem Jaunups patīk: Citādi tak katru vakaru viņu nerādītu TV 24...
  • 3
  • 2
oskars
o
pilnigi nevajadziga iestade , parak daudz ierednu saradies ,jarada jaunas iestades ...
Рихар Зорге
Р
Либерасты пидарарасты тонут в нищете
Venera
V
Poze karteja tuksdirseja. Kapec saja raksta netiek pirmaja teikuma uzradita sis tuksdirsejas menesalga? Si tuksdirseja butu parupejusies, lai vide tiek sakartota kaut vai Rigas centra. Ka vispar tas ir iespejams, ka Rigas centra kanalos mitinas bebri, zurkas, kuri apdraud cilveku veselibu, drosibu, kuri iznicina Rigas parkus? Bebri ir jaiznicina vai jaekuve uz vietam kuras vini var dzivot savu dabisko dzivi, bet Rigas centra viniem nav vietas. Rigas parki izskatas briesmigi, koki ir apdzelzoti, kam nebutu ta jabut, bet viena prokremliska idiot Usakova iegribu del tas tiek darits.
Just uzņēmuma klātbūtni
J
Vai tas nozīmē 24x7 dzīvot nepārtrauktā ražošanas troksnī un vibrācijā?! Vai VVD ir domājis kā nepieļaut, la dzīvojamā zonā tiktu iebūvētas rūpnīcas, un kā nepieļaut šādu ražotņu radītu kaitējumu iedzīvotāju veselībai un dzīves kvalitātei un, kas, galu galā, maksās par sabojāto veselību?
Kā to saprast?
K
Kādam ir jābūt pamatojumam, lai šodien Rīgas vēsturiskajā centrā celtu rūpnīcu un attīstītu ražotni, situācijā, kad pierīgā un pilsētas nomalē ir pieejama degradēta un tukša teritorija? Vai tā ir ražotāja vēlme pārvarēt grūtības: lielāki nodokļi, transporta pieejamība, paaugstinātas vides prasības vai vienkārši attieksmes demonstrēšana? Vai arī, jāsecina, ka no VVD puses prasības pret rūpnīcu pilsētā vai ārpus tās - ir vienādas!
  • 4
  • 0
un ko
u
te vēl balansēt? Uzņēmēju sabiedrība-priekšroka biznesam.
Tie putekļi - nav kaitīgi
T
Ogļu putekļi ir ne tikai gaisā un uz palodzes, tie nonāk arī elpceļos un plaušās!
P
P
Tas meitēns nav cīņā saucējs,un nekāda balansierēšana nesanāks,kārtējā tukšmuldēšana.
Jānis
J
Jautājums tik viens - kad Valsts vides dienests sāks strādāt brīvi un netraucēti? Kad ar Likumu VVD tiks atrauts nost no Vides ministrijas, kad šis dienest kļūs neatkarīgs varas institūts? Otrs jautājums, kad VVD vadītāja beigs runāt par niekiem, to starp, komunikācijas uzlabošanu ar sabiedrību? Sabiedrība gribētu sagaidīt, lai VVD novērstu atkritumu ievešanu Latvijā no citām valstīm, lai Latviju rietumvalstis nepārvērstu par savu atkritumu poligonu. Sabiedrība gribētu sagaidīt, lai VVD inspektori nebūtu korumpēti, lai viņi darītu savu darbu visā Latvijā, arī lauku teritorijās, kurās zem atmežošanas projektiem, tiek veidoti grants karjeri, atkritumu izgāztuves, iznīcināta daba visu acu priekšā. Uz šodienu, VVD ir fikcija, un ar komunicēšanu vien tālu netiksim, priekšniec!
Gudra un skaista sieviete
G
Labi, kā tādi vēl valsts dienestā ir patvērušies
redz
r
tev visas sievietes no valsts pārvaldes gudras un skaistas, tikai nez kapēc darbu nav....
  • 7
  • 2
Priecīgs Paskaidrojums
P
Ja nopietni, tad ir jāsāk ar RĪGAS un valdības ietekmes samazibāšanu, jo tieši tur dzīvo mūsu tautas un dabas necieņas--kā šī jaunā pretenziozā kunfzīte.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas