Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Seksualitātē apjukusī Jūlija

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Kur
K
pazuda seksualitāte,virsrakstā bija... Gaidiju kaut ko lesbisku,vai vēl ko citu,bet nekā.
Mark Roccabruna
M
Paziņojums, kas varētu jūs interesēt, vai arī jums ir nepieciešams biznesa / personīgais aizdevums? Mēs piedāvājam kredītu ar 3% procentu likmi, ja vēlaties, sazinieties ar Mark Roccabruna par savu aizdevumu, e-pastu: [email protected] hipotekārais kredīts, individuālais aizdevums, automašīnas aizdevums, studentu aizdevums, biznesa aizdevums Lai iegūtu informāciju, sazinieties ar: e-pastu: [email protected]
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Interesanti, kā Ilžuks, vārdā nevienu nenosaucot, NOSTUČĪ savus DAILES teātra kolēģus, kuri jebkad atļāvušies iebilst režisoram, tos nodēvējot par "degradētām, lauztām, indes pilnām, neapmierinātām" personībām, kādām pēc viņas empātiskajām domām vispār nemaz nav vietas teātrī... nu tad, mīļie kolēģi, domājiet nu, kuri no jums atbilst šim "empātiskajam" vērtējumam? Kurš no jums jebkad ir atļāvies izteikt savu kritisku vērtējumu par lugu, par režisoru, par viņa koncepciju Ilžuka klātbūtnē? - - - - Būs turpmāk jāuzmanās. (Tā, kā vecajos labajos padomju laikos.)
jaukais
j
"Man patīk viss pie Tevis" , Tā sacīšu iz sevis... Domīgs kļūstu, ja vīrietis saka "kad MAN piedzima bērns", bet sieviete, ka "vajadzējis apprecēt Artūru". Vai tad piespiedu kārtā? Vai tie 1,5 eur tiks Zirnim? Cik maksā viss numurs?
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
"Mārai Zālītei senčos esot bijuši vagari, tāpēc viņai pret darbu tik nopietna attieksme"??? - - - - - - Egīls Zirnis taču nevarētu nezināt, ka vagara darbs bija izdzīt savējos [latviešus] [vāciešu] muižas darbos? - - - Vai varbūt Zirnis tikai mēģināja pajokot?
Fotogrāfs
F
Bildes pie raksta ir reti sliktas, bet tā nav Ilzes vaina. Fotogrāfs vienkārši nav mācējis viņu nofotografēt. Kas tās par gaismām?! Atruna, ka viņa nav fotogēniska ir vienkārši muļķīga.
Dolce
D
Tomēr - cilvēks bez sirsnīga smaida un fotogrāfs tur neko nevar izdarīt. Nav runa par fotogenismu. Pietrūkst vienkāršības un sirsnības.
  • 3
  • 0
Mjā
M
Piekrītu fotogrāfam,meičas roka izskatās kā lāpsta,pati kaut kur gandrīz vai pazūd.
  • 0
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Trīs mūžības(1)

Uz mūžīgiem laikiem, teikts Latvijas un Krievijas Sociālistiskās Federatīvās Padomju Republikas 1920. gada 11.augusta miera līgumā, Krievija atsakās no visām suverēnām tiesībām, kuras tai piederēja a...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata