Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Seksualitātē apjukusī Jūlija

Būsim godīgi – lai par mani sāktu interesēties prese, man vienkārši vajadzēja apprecēt Artūru Skrastiņu, ir izteikusies Dailes teātra aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa. Attiecībā uz dzeltenās preses interesi Ilzes teiktajā varētu būt daļa patiesības (viens no nepamanīšanas iemesliem varētu būt tas, ka Ilze pieder tām sievietēm, kas dzīvē izskatās labāk nekā fotogrāfijās), bet nomināciju un balvu pēdējos gados ir arvien vairāk, viņa saņem ne jau par panākumiem laulības frontē, bet par spilgtām lomām teātrī. Karmena Karmenā, Ieva izrādē Mana māsa, Ļoļečka izrādē Peldošie – ceļojošie. II daļa, Žanna d’Arka, Marianna Laulības dzīves ainās, Stella Ilgu tramvajā, māsa Rečida izrādē Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu

Top komentāri

jaukais
j
"Man patīk viss pie Tevis" , Tā sacīšu iz sevis... Domīgs kļūstu, ja vīrietis saka "kad MAN piedzima bērns", bet sieviete, ka "vajadzējis apprecēt Artūru". Vai tad piespiedu kārtā? Vai tie 1,5 eur tiks Zirnim? Cik maksā viss numurs?
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
"Mārai Zālītei senčos esot bijuši vagari, tāpēc viņai pret darbu tik nopietna attieksme"??? - - - - - - Egīls Zirnis taču nevarētu nezināt, ka vagara darbs bija izdzīt savējos [latviešus] [vāciešu] muižas darbos? - - - Vai varbūt Zirnis tikai mēģināja pajokot?
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Interesanti, kā Ilžuks, vārdā nevienu nenosaucot, NOSTUČĪ savus DAILES teātra kolēģus, kuri jebkad atļāvušies iebilst režisoram, tos nodēvējot par "degradētām, lauztām, indes pilnām, neapmierinātām" personībām, kādām pēc viņas empātiskajām domām vispār nemaz nav vietas teātrī... nu tad, mīļie kolēģi, domājiet nu, kuri no jums atbilst šim "empātiskajam" vērtējumam? Kurš no jums jebkad ir atļāvies izteikt savu kritisku vērtējumu par lugu, par režisoru, par viņa koncepciju Ilžuka klātbūtnē? - - - - Būs turpmāk jāuzmanās. (Tā, kā vecajos labajos padomju laikos.)
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Aktuāli

Mākslu un kailus ķermeņus visiem!(1)

Leģendu par mākslinieku bohēmu netrūkst nekur pasaulē, bet nu ideja par kopā sanākšanu, lai neformālos apstākļos trenētos skicēt modeļus, daudzviet atdzimusi jaunā veidolā – ne vienā vien valstī ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

In memoriam

Vairāk In memoriam

Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag

SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes